Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

provident - Chcę wynegocjować dostępne warunki spłaty

 1. #1
  aga38
  aga38 jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  26-11-2009
  Posty
  18
  Pomógł
  0 razy

  provident - Chcę wynegocjować dostępne warunki spłaty

  Witam wszystkich serdecznie i bardzo proszę o poradę..
  Mam zadłużenie w providencie, a jednak.. Chcę jakoś wynegocjować dostępne warunki spłaty, a tu opór jak nigdzie.. najpierw umawiałam się na spłatę niższych rat, i to robiłam, następnie napisałam do centrali pismo z prośbą o rozłożenie na niższe raty i dłuższy czas spłaty pożyczek (mam 2), czym niesamowicie zdenerwowałam kierownika miejscowego..pojęcia nie miałam, ze tak to może zadziałać, trudno.. Odebrałam dosyć przykry telefon, w którym Pan kierownik KAZAŁ mi napisać oświadczenie, że skoro nie chcę, to nie będę spłacać pożyczek..niepoważne, przecież nie chodzi mi o to , żeby ich nie spłacać, tylko spłacać dłużej i w niższych ratach, bo te, które mam wykańczają, tym bardziej, że zabrakło w tej chwili dwóch dochodów, mam tylko swoje wynagrodzenie i męża, które z zasadzie w całości jest przeznaczone na spłatę kredytu... Miałam emeryturę ojca, która wpływała na mój r-k, ale niestety tata zmarł 3 tygodnie temu.. Czy jest szansa, że w providencie zgodzą się na niższe raty i dłuższy termin spłat..? Nie jest to moja pierwsza pożyczka u nich i jak do tej pory wszystko odbywało się be zakłóceń, ale tym razem nie dam rady.. Jeśli ktoś miał lub ma do czynienia z tą firmą, bardzo proszę o wskazówki..

 2. #1.5
  Zarejestrowani użytkownicy Awatar Doradca - reklama
  Dołączył
  15-10-2011
  Lokalizacja
  Polska
  Wiek
  24
  Posty
  359
  Pomógł
  0 razy

  provident - Chcę wynegocjować dostępne warunki spłaty


 3. #2
  wolfik
  wolfik jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  01-06-2010
  Posty
  137
  Pomógł
  4 razy
  [quote="aga38"]Witam wszystkich serdecznie i bardzo proszę o poradę..
  Mam zadłużenie w providencie, a jednak.. Chcę jakoś wynegocjować dostępne warunki spłaty, a tu opór jak nigdzie.. najpierw umawiałam się na spłatę niższych rat, i to robiłam, następnie napisałam do centrali pismo z prośbą o rozłożenie na niższe raty i dłuższy czas spłaty pożyczek (mam 2), czym niesamowicie zdenerwowałam kierownika miejscowego..pojęcia nie miałam, ze tak to może zadziałać, trudno.. Odebrałam dosyć przykry telefon, w którym Pan kierownik KAZAŁ mi napisać oświadczenie, że skoro nie chcę, to nie będę spłacać pożyczek..niepoważne, przecież nie chodzi mi o to , żeby ich nie spłacać, tylko spłacać dłużej i w niższych ratach, bo te, które mam wykańczają, tym bardziej, że zabrakło w tej chwili dwóch dochodów, mam tylko swoje wynagrodzenie i męża, które z zasadzie w całości jest przeznaczone na spłatę kredytu... Miałam emeryturę ojca, która wpływała na mój r-k, ale niestety tata zmarł 3 tygodnie temu.. Czy jest szansa, że w providencie zgodzą się na niższe raty i dłuższy termin spłat..? Nie jest to moja pierwsza pożyczka u nich i jak do tej pory wszystko odbywało się be zakłóceń, ale tym razem nie dam rady.. Jeśli ktoś miał lub ma do czynienia z tą firmą, bardzo proszę o wskazówki..[/quot  Witam z mojego doświadczenia wiem ,że Provident umie tylko straszyć,miałem zadłużenie 8000 zł nie spłacałem ponad dwa lata NIC rok temu zimą zapłaciłem jednorazowo 5000,i jestem z nimi w kontakcie takim ,ze cały czas mnie straszą komornikiem,jęśli miesiecznie nie będę spłacał raty w wysokości 200 zł,a ja im płace po 50 zł,więc na pewno idzie się dogadać,lub płacić tyle ile się da :mrgreen:

 4. #3
  Włodek 13
  Włodek 13 jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy Awatar Włodek 13
  Dołączył
  10-09-2009
  Lokalizacja
  Dolny Śląśk
  Posty
  3,506
  Pomógł
  215 razy
  Wpisy w blogu
  7
  Przede wszystkim proszę się nie dawać zastraszyć.... Jeżeli ktoś drze mordę wyłączamy telefon względnie wypraszamy osobę ze swojego domu lub posesji...W Providencie płaci się raty tygodniowo..nikt głowy nie urwie jak się będzie płacić miesięcznie...Musimy pamiętać że to my mamy zobowiązania i że takowe zostały ujęte w umowie którą podpisaliśmy...Na wszystko jest metoda i sposób by mieć zawsze atut w ręce i nie dać zrobić nieoczekiwanego ruchu ze strony banku czy Providenta. Nie dajemy wierzycielowi atutu w postaci przekonania że nie chcemy i nie możemy płacić.

 5. #4
  aga38
  aga38 jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  26-11-2009
  Posty
  18
  Pomógł
  0 razy
  Dziękuję za słowa otuchy i za nadzieję, że jednak coś się da zrobić..
  Włodku, właśnie ja płacę i chce płacić, tyle, że niższe raty, bo w tej chwili na takie mnie stać.. a tu nic, tylko ciągłe odwiedziny Kierownika, albo pogadanki w stylu " jeśli Pani nie płaci tyle, to sobie wybiorę osobę, panią lub męża i oddam sprawę do komornika", oczywiście wiem, że zanim pojawi się komornik, to trochę trwa, ale te wizyty oraz sposób przekazywania informacji są troszkę mało przyjazne.. Dziękuję raz jeszcze za wszystko.. tylko jak ich skutecznie przekonać, żeby "pozwolili" mi płacić mniejsze kwoty, lub wydłużyli czas pożyczki..? W ub.czwartek właśnie był u mnie kierownik i powiedział, że nawet pisanie do W-wy nic nie zmieni, jest czas 52 tygodnie i tego się trzyma..

Podobne wątki

 1. Odpowiedzi: 2
  Ostatni post / autor: 26-07-2014, 06:53
 2. Odpowiedzi: 2
  Ostatni post / autor: 11-08-2013, 12:35
 3. jakie warunki można wynegocjować?
  Autor marvao / Forum Kredyty mieszkaniowe
  Odpowiedzi: 1
  Ostatni post / autor: 16-11-2010, 12:24
 4. [DB] Co mogę wynegocjować?
  Autor ganz / Forum Kredyty mieszkaniowe
  Odpowiedzi: 2
  Ostatni post / autor: 29-01-2010, 09:45
 5. Co można wynegocjować?
  Autor Zygmunt / Forum Kredyty mieszkaniowe
  Odpowiedzi: 1
  Ostatni post / autor: 23-11-2009, 11:41
 6. Co zrobić gdy bank stawia nierealne warunki spłaty kredytu?!
  Autor anita200 / Forum Kredyty konsolidacyjne bez hipoteki
  Odpowiedzi: 11
  Ostatni post / autor: 16-10-2009, 09:32