Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 209
Like Tree16Przydatne Posty

Windykacja Taxat.

 1. #16
  bigdady37
  bigdady37 jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  07-08-2013
  Posty
  12
  Pomógł
  0 razy
  Cytat Zamieszczone przez sulka1989 Zobacz posta
  Zadłużenie mimo wszystko istnieje i trzeba je spłacić, chociaż postaraj się wpłacać faktycznie minimalna kwote jaką mozesz to zawsze pomniejszy dług. Windykacja w takiej firmie trwa około 3 -4 miesięcy więc coś w tym czasie na pewno uda Ci się spłacić. Później nie wykluczone że sami będa chcieli się dogadać albo skierują sprawe do nastepnej windykacji w najgorszym przypadku do e sadu.Uszy do góry to nie jest az taki wielki dług!! Wiem że telefony z windykacji nie są przyjemne ale na dobra sprawę nie musisz ich odbierać, takie wydzwanianie i zastraszanie podchodzi pod stalking. Przeczytaj sobie dodatkowo na forum co może windykator a czego nie.
  No kwota 4000 na rok to dość duża. Łatwiej by było jakby się nie darli. Ja wiem, że trzeba spłacić. 333 złotych przy mojej pracy też nie było dużo. Sytuację są różne i oni powinni bardziej to brać pod uwagę. Czasem się odechciewa płacić. Ja wiem, że trzeba spłacić ale jak cie wkurzają to masz dość. Postraszyłem prokuratorem i policją za nękanie i na razie mam spokój. Jak tylko dostanę to coś wpłace i jeśli się nie uspokoją to wiem co dalej robić ale wtedy Ci napisze na PW bo również mam prawnika za free

 2. #1.5
  Zarejestrowani użytkownicy Awatar Doradca - reklama
  Dołączył
  15-10-2011
  Lokalizacja
  Polska
  Wiek
  24
  Posty
  359
  Pomógł
  0 razy

 3. #17
  sulka1989
  sulka1989 jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  05-12-2014
  Posty
  6
  Pomógł
  1 razy
  Ok, czekam na info. Rozumiem Cię bardzo dobrze, niestety ja w swojej przygodzie z długami spotkałam się tylko z jednym windykatorem który ma serce i podejście do dłużnika. Tak to same natrętne, chamskie, bezduszne ludziki które mają ustawioną gadkę na pamięć i wywarciem presji starają się wywalczyć spłatę zadłużenia. Wszystko będzie dobrze to tylko dług, i to jeszcze nie taki wielki.

 4. #18
  bigdady37
  bigdady37 jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  07-08-2013
  Posty
  12
  Pomógł
  0 razy
  sulka1989 no jak dla kogo wilki albo nie, ale z windykatorami powinno się rozmawiać ale z normalnymi

 5. #19
  pogrom
  pogrom jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  05-03-2015
  Posty
  2
  Pomógł
  0 razy
  oooo...kółko wzajemnej adoracji...Przyłączę się, to takie smutne na prawdę, dziwne że KTOŚ CHCE ODZYSKAĆ SWOJĄ WŁASNOŚĆ. Może tak pożycz komuś coś, ten sprzęcik rodziców o którym było wspomniane wcześniej Panie ,,bigdady37 " i poczekaj sobie nie wiem tam ile. Ale zamiast odzyskać tak jak pożyczyłeś będziesz miał zwracane w częściach i to BARDZO MAŁYCH - podzespołach. To na prawdę straszne że w dzisiejszych czasach wymaga się UCZCIWOŚCI I MYŚLENIA. TO drugie niektórym sprawia straszny problem. Nie wiem ile tutaj te osoby mają lat ( bigdady37 oraz JEGO MENTOR zwany sulka1989 )ale szacuję 16 lat?! Tak i te zwierzenia, żale mądrości, które przyszły po fakcie...niesamowite. Jak scenariusz do nowego taniego serialu. AH! W dodatku przejawy odwagi i mądrości ,,Postraszyłem prokuratorem i policją za nękanie i na razie mam spokój", prokurator i policja gościu by cię wyśmiali. Nie wierzysz ? - IDŻ I ZGŁOŚ zobaczysz jaka będzie reakcja i jakie paragrafy usłyszysz w zastosowaniu do sprawy odnośnie zadłużeń. Już wyobrażam sobie jak CI ludzie, w tej firmie się śmieją, czytając te maile. Znana dewiza - JEŚLI SIĘ NIE ZNASZ, NIE ODZYWAJ SIĘ , BO TYLKO WSTYDU NAROBISZ ALBO OPINIE NA STAŁE WYROBISZ. Zapewne zebrania robią i pokazują , kto dostaje lepsze od którego. Szukałem opinii o tej firmie, ale trafiając tutaj , czytając te pierdoły i żale ludzi, którzy nie potrafią nic zrobić sam się tylko dołuję. Osobiście byłoby mi wstyd w sieci publicznie pisać tego typu bzdury i chwalić się takim zasobem informacji. Powodzenia, ja się dogadałem. A co do komornika, zaznajomiłem się i komornik może zabrać majątek na adresie zameldowania osoby dłużnej bez weryfikacji do kogo należy dana rzecz. Chyba ze posiada się Faktury imienne. Po za tym większość przypadków to już po zajęciu odzyskiwanie sprzętu na zasadzie okazania dowodów zakupu - faktury. Przykład z ostatnich wiadomość, komornik zajął ciągnik sąsiada dłużnika?

 6. #20
  bigdady37
  bigdady37 jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  07-08-2013
  Posty
  12
  Pomógł
  0 razy
  panie pogrom Art. 190a. - Uporczywe nękanie

 7. #21
  pogrom
  pogrom jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  05-03-2015
  Posty
  2
  Pomógł
  0 razy
  Czytanie ze zrozumieniem. Uczyli tego w podstawówce? Panie BIGdady skoro pewność co do swojej wiedzy i umiejętności czytania masz tak dużą to idź zgłoś. Śmiało.

  - - - Uaktualniono - - -

  Tylko nie zapomnij opisać jak przebiegła wizyta podczas zgłoszenia ,,rzekomego nękania" i jaka zapadła w związku z tym decyzja. Śmiało ! Rzekomego, bo chyba jeśli takie firmy dzwonią, to mają w tym odgórny cel więc jest to uzasadnione.Czym? Chyba tym, że ktoś ma coś co do niego nie należy. W sumie ! Jestem za tym by takie firmy przestały istnieć. Ale tylko dla takich osób jak wyżej się udzielają, narzekając jedynie i nie widząc , moze ze SWOJEJ STRONY NARZUCANIA WARUNKÓW BEZPRAWNIE - znam to z własnej posatwy ,,będę spłacał tyle ile mogę", niektórzy mądrzeją, innym przychodzi to z trudem. Wtedy powiedzmy po 14 czy tam 30 dniach od terminu w umowie. I sprawa trafiałaby do Sądu a raczej zostałby wysłany wystawiony nakaz przez E-sąd , czyli z automatu i tyle. Zero dzwonienia, zero 'nękania' tylko prawo zwrotu własności. NIE? To pewnie od razu odzyskiwanie przymusowe, czyli komornik.

 8. #22
  qwer25
  qwer25 jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  05-03-2015
  Posty
  1
  Pomógł
  0 razy
  Jak tak czytam to kółeczko wzajemnej adoracji, to aż żal tyłek ściska. Ja chciałam spłacić w dwóch ratach w przeciągu 10 dni, przy wypłacie mojej i męża. Nie było żadnego problemu, nawet byłam w szoku, że tak gładko poszło. Żadnych "wpłata w ciągu 24h", "rat nie było w umowie" - nic, pełna profeska. Potwierdzam, że da się z nimi dogadać. A jak się chce spłacać latami, to się nie dziwię, że się nie zgadzają, sama bym taką propozycję wyśmiała - nie ma się co dziwić.

 9. #23
  radca prawny- Krk
  radca prawny- Krk jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy Awatar radca prawny- Krk
  Dołączył
  27-11-2013
  Lokalizacja
  Warszawa, Kraków, cała Polska
  Posty
  162
  Pomógł
  24 razy
  190a k.k. to pikuś sądy zasądzają nawet zadośćuczynienia od firm windykacyjnych, np. w sprawie VI ACa 84/11 Sąd Apelacyjny w Warszawie przyznał na rzecz dłużnika zadośćuczynienie w kwocie 7500 zł i stwierdził m.in. że Nie każde działanie wierzyciela zmierzające do odzyskania długu - legalizuje wkroczenie w sferę dóbr osobistych dłużnika. Działanie bowiem nadmierne, nakierowane na zastraszenie dłużnika, zmierzające do wywołania w nim uzasadnionej obawy o mir domowy, realizowane w oparciu o zasadę, według której "cel uświęca środki" nie może być oceniane inaczej niż, jako wadliwe.

  także na chamskich firmach windykacyjnych można czasem nieźle zarobić....

  aha

  zaś sąd I instancji wyrokiem z dnia 9 marca 2010 r. nakazał pozwanej zaprzestania naruszania dóbr osobistych powoda w postaci prawa do prywatności, spokoju i nietykalności mieszkania poprzez kierowanie do powoda korespondencji i wykonywanie połączeń telefonicznych zmierzających do windykacji należności, które nie zostały stwierdzone tytułem wykonawczym

 10. #24
  jacko1969
  jacko1969 jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  20-11-2012
  Posty
  554
  Pomógł
  90 razy
  Cytat Zamieszczone przez annabe Zobacz posta
  Z takim chamstwem, z jakim spotkałam się ze strony firmy TAXAT, to aż trudno jest mi opisać. Ciekawa jestem czy admin forum zostawi ten komentarz, czy posłusznie go usunie. Kontaktowała się ze mną niejaka Katarzyna Sudorowska. Zamiast próbować dogadać się po ludzku zwyzywała mnie, zastraszała i krzyczała. Naxprawdę NIGDY nikt nie potraktował mnie w tak prostacki sposób. Chciałam się dogadać w sprawie spłaty długu, ale Pani jakby nic nie słuchała tylko agresywnie i chamsko wykrzykiwała swoją wyuczoną "krzyczaną" formułkę. Pamiętajcie! Żaden windykator nie ma prawa Was zastraszać ani na Was podnosić głosu. Zawsze można się dogadać. Wiem, bo z innymi osobami można się dogadać. Jeśli traficie na tę Panią, to się*nie przejmujcie. Zgłaszajcie skargi jeśli ktoś Was źle potraktuje. W sprawie spłaty długu można dogadać się w "ludzki" sposób.
  gdyby do mnie zadzwoniła pani Sudorowska to usłyszała by wiązankę wulgaryzmów, że uszy by jej zwiędły. Gdyby ona w moim kierunku zaczęła brzydko mówić to postraszył bym ją sądem. Tak to już jest klient nasz pan

 11. #25
  binka
  binka jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  25-08-2014
  Posty
  31
  Pomógł
  1 razy
  Witam Proszę o pomoc.W lipcu otrzymałam ostateczne wezwanie do zapłaty kwoty 250zł-firma Avon.Początkiem sierpnia odwiedził mnie Pan z firmy Gredan,z zapytaniem kiedy ureguluję zadłużenie wobec firmy Avon-kwota 350zł-powiększona o odsetki...we wrześniu i w październiku wpłaciłam kwotę "możliwą" jeśli chodzi o mój dochód.7 października otrzymałam nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym na kwotę 244zł,a dnia następnego kolejny Pan z Firmy Gredan dzwonił z zapytaniem kiedy ureguluję wpłatę listopadową.Czy mogę pisać prośbę do wierzyciela/powoda o rozłożenie długu na raty?Kontaktowałam się z powodem który udzielił mi "suchej"informacji że tym zajmuje się firma Gredan.Nakaz,nakazem ale nieprzyjemne są ciągłe telefony i wizyty Pana z FW,mimo dobrowolnych wpłat.

 12. #26
  jacko1969
  jacko1969 jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  20-11-2012
  Posty
  554
  Pomógł
  90 razy
  Ten cały Gredan to niezłe kmioty i chamy. Jakiś czas temu mieli bilbordy "KUPIĘ TWOJEGO DŁUŻNIKA" Kiedy przejeżdżałem koło takiego plakatu to odnosiłem wrażenie, że w pobliżu odbywa się targ niewolników, gdzie można sobie kupić niewolnika. Gdyby mnie naszedł jakiś kolo z tego Gredana to w jego kierunku użyłbym zwrotu rosyjsko - niemieckiego POSZOŁ WON!

 13. #27
  julka30
  julka30 jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  20-01-2016
  Posty
  66
  Pomógł
  1 razy

  Windykacja Taxat.

  Czy ktoś miał doczynienia z firmą Taxat.Czy idzie się z nimi dogadać?Proszę o jakieś informację.

 14. #28
  julka30
  julka30 jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  20-01-2016
  Posty
  66
  Pomógł
  1 razy
  Czy naprawdę nikt na forum nie miał z nimi doczynienia.Aż się boję!!!!

 15. #29
  asiula8911
  asiula8911 jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  13-04-2016
  Posty
  91
  Pomógł
  0 razy
  Od jakoej chwilowki

 16. #30
  julka30
  julka30 jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  20-01-2016
  Posty
  66
  Pomógł
  1 razy
  Sohocredit !

Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

 1. Windykacja SAF.
  Autor kasia0243 / Forum Komornik, windykacja
  Odpowiedzi: 14
  Ostatni post / autor: 24-11-2017, 05:12
 2. Windykacja Taxat za chwilówkę.
  Autor Dajan / Forum Chwilówki
  Odpowiedzi: 51
  Ostatni post / autor: 22-11-2017, 21:07
 3. Windykacja.
  Autor Sisilia / Forum Komornik, windykacja
  Odpowiedzi: 8
  Ostatni post / autor: 19-03-2017, 17:05
 4. Szukam informacji nt firmy Taxat.
  Autor Iza Dudek / Forum Chwilówki
  Odpowiedzi: 5
  Ostatni post / autor: 13-09-2016, 11:13
 5. VIA SMS - windykacja.
  Autor asiula8911 / Forum Chwilówki
  Odpowiedzi: 9
  Ostatni post / autor: 27-04-2016, 20:21
 6. windykacja
  Autor monia1969 / Forum Komornik, windykacja
  Odpowiedzi: 26
  Ostatni post / autor: 04-12-2013, 21:19

Tagi dla tego wątku