Odpowiedz w tym wątku
Strona 64 z 64 PierwszyPierwszy ... 1454626364
Pokaż wyniki od 631 do 638 z 638
Like Tree 118 Przydatne posty

Wątek: Dobra Pozyczka - PKF Skarbiec - Opinie

 • Ocena kredytu: 1.40 na 5, liczba głosów: 53.
 • OCEŃ TEN KREDYT (kliknij)
 1. #1
  Cubasa
  Cubasa jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  10-07-2009
  Posty
  223
  Pomógł
  18 razy

  Dobra Pozyczka - PKF Skarbiec - Opinie

  Witam
  Ktos mial z tą firmą do czynienia?

  "Dobra Pożyczka" firma PKF Skarbiec - prawdziwe opinie i prawdziwy schemat działania tej firmy, bez manipulacji.

  Jakie są wasze opinie o tej "dobrej pożyczce".

  ----------
  Reportaże telewizyjne i artykuły w gazetach o schemacie działania tej firmy można znaleźć na pierwszej stronie tego wątku:

  Dobra Pozyczka - PKF Skarbiec - Opinie

  ----------

  Prokuratura Okręgowa w Gdańsku prowadzi postępowanie w sprawie doprowadzenia szeregu osób do niekorzystnego rozporządzenia mieniem przy zawieraniu przedwstępnych umów pożyczki, oferowanych przez Polską Korporację Finansową Skarbiec z siedzibą w Słupsku - obecnie Pomocną Pożyczkę Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku.

  Informacja dla osób chcących złożyć zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestepstwa na ich szkodę przez spółkę Skarbiec z siedzibą w Słupsku , obecnie Pomocna Pożyczka z siedzibą w Gdańsku.

  2013-10-11 14:25
  Prokuratura Okręgowa w Gdańsku prowadzi postępowanie w sprawie doprowadzenia szeregu osób do niekorzystnego rozporządzenia mieniem przy zawieraniu przedwstępnych umów pożyczki, oferowanych przez Polską Korporację Finansową SKARBIEC Sp. z o.o. z siedzibą w Słupsku – obecnie Pomocną Pożyczkę Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, tj. o czyn z art. 286 § 1 kk.
  Osoby, które zawarły przedwstępną umowę pożyczki i wpłaciły opłatę przygotowawczą, a pożyczki nie otrzymały i w związku z tym czują się pokrzywdzone działaniem spółki, zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestepstwa winne skierować bezpośrednio do Prokuratury Okręgowej w Gdańsku na adres: 80-853 Gdańsk ul. Wały Jagiellońskie 36.
  Do zawiadomienia należy dołączyć kserokopie całej dokumentacji oraz korespondencji związanej z przedwstępną umową pożyczki. Na kopercie proszę wskazać sygnaturę sprawy : VI Ds. 65/12 .
  Źródło:
  http://www.prokuratura.gda.pl/index.php?cat=2&id=403
  Autor tego postu otrzymał podziękowania od: Melania, zabkin, jacko1969 i 6 innych osób.

 2. #631
  jacko1969
  jacko1969 jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  20-11-2012
  Posty
  218
  Pomógł
  49 razy

  Wiadomości TVP

  Kilka dni temu bodaj w Wiadomościach TVP była relacja o osobie, która ukradła batonik za 1 zł. i z tego powodu trafiła do aresztu. Nieciekawie to wygląda w porównaniu z PKF Skarbiec - Pomocna Pożyczka z Gdańska. Właściwie to poraża ! Przypomnę tylko, że w Prokuraturze Okręgowej w Gdańsku od wielu miesięcy toczy się śledztwo w sprawie oszukania 50 tys Polaków na 115 mln złotych. Poraża to bo PKF Skarbiec Pomocna Pożyczka w dalszym ciągu pobiera nielegalną opłatę przygotowawczą od kwoty wnioskowanej a nie udzielonej pożyczki. Poraża to, gdyż PKF Skarbiec Pomocna Pożyczka w dalszym ciągu reklamuje swoje usługi w gazetach Fakt i Superekspress.
  Mam już prawie ukończony list do: Prezesa PiS, Prokuratora Generalnego, Premiera i Prezydenta RP w sprawie PKF Skarbiec. Obszerne fragmenty listu opublikuję na forum.
  Ostatnio edytowane przez jacko1969 ; 03-04-2014 o 08:23

 3. #1.5
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  15-10-2011
  Lokalizacja
  Polska
  Wiek
  24
  Posty
  359
  Pomógł
  49 razy

  Wiadomości TVP


 4. #632
  Stolaz
  Stolaz jest nieaktywny
  Przyjaciele Forum
  Dołączył
  07-04-2013
  Posty
  590
  Pomógł
  62 razy
  A po co do Jarka piszesz? ;-)

 5. #633
  jacko1969
  jacko1969 jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  20-11-2012
  Posty
  218
  Pomógł
  49 razy
  Chcę napisać do Jarosława Kaczyńskiego, bo jest on prezesem partii o nazwie Prawo i Sprawiedliwość. Nazwa tej partii brzmi w Polsce wyjątkowo kuriozalnie... i o tym właśnie napisze do Jarka. Na dziś prawidłowa nazwa tej partii powinna brzmieć Bezprawie i Niesprawiedliwość w skrócie: BiN

 6. #634
  jacko1969
  jacko1969 jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  20-11-2012
  Posty
  218
  Pomógł
  49 razy

  Prokuratura Okręgowa w Gdańsku . Prokurator Ewa Daliga

  Prokuratura Okręgowa Gdańsk. Prokurator Ewa Daliga
  Sygn.akt VI ds. 65/12
  Szanowna Pani,

  W piśmie z dn. 26.03.2014 r. przeczytałem, że śledztwo przeciwko PKF Skarbiec – obecnie Pomocna Pożyczka jest kontynuowane. Przeczytałem też, że cytuję: „W dalszym ciągu wykonywane są czynności procesowe zmierzające do wszechstronnego wyjaśnienia sprawy i pozyskania materiału dowodowego, który pozwoliła jednoznaczną prawno karną ocenę zachowań nie tylko osób kierujących spółką „Pomocna Pożyczka”( poprzednio PKF ”Skarbiec”), ale również poszczególnych byłych i obecnych pracowników tej firmy.”
  W związku z tym mam do Pani kilka pytań i sugestii.

  Pytanie pierwsze. Czy śledztwo to toczy się od 2012 r.? Sygnatura akt VI ds. 65/12 prawdopodobnie świadczy o tym, że śledztwo prowadzone jest od 2012 r. Proszę aby podała mi Pani dokładną datę rozpoczęcia śledztwa. Zapytuję Panią też o to czy treści zawarte na Forum Kredytowym pl. mogą stanowić dowód w sprawie? Uważam, że treści o PKF Skarbiec mogą być doskonałym dowodem i nieocenioną pomocą w celu doprowadzenia tego śledztwa do finału! Użytkownicy tego forum od września 2009 piszą o działalności tej spółki. Wiele wypowiedzi świadczy o tym, że PKF Skarbiec tylko pobiera opłatę przygotowawczą, a potem nie udziela żadnych pożyczek. Na str. 2 wątku o PKF Skarbiec –Dobrej Pożyczce można przeczytać cytuję: „Prokuratura Rejonowa dla Miasta Rzeszowa przez kilka miesięcy badała, czy Polska Korporacja Finansowa Skarbiec działała zgodnie z prawem. Efekt?
  Śledztwo w sprawie firmy Skarbiec, która oferuje tzw. Dobrą Pożyczkę, zostało umorzone. Setkom klientów, którzy stracili od kilkuset do paru tysięcy złotych pozostaje tylko postępowanie cywilne.
  Zdaniem prokuratury nie oszukała klientów. Przypomnijmy, że oferowała w Rzeszowie i nadal to robi korzystnie oprocentowaną, tylko 2,99 proc., "Dobrą Pożyczkę?. Klienci podpisywali umowy, nie czytając ich wcześniej, i wpłacali na konto firmy pięć procent pożyczanej kwoty, tytułem tzw. opłaty przygotowawczej...”


  W związku z tym chcę spytać czy tut. Prokuratura w prowadzonym obecnie śledztwie wzięła pod uwagę ten fakt? Proszę zwrócić też uwagę na fakt, że PKF Skarbiec – obecnie Pomocna Pożyczka w dalszym ciągu oferuje niezwykle korzystną pożyczkę po wpłacie nielegalnej przecież opłaty przygotowawczej. O tym, że opłata ta jest nielegalna – niezgodna z prawem świadczy treść decyzji „Skarbiec złamał prawo” Prezes UOKiK z września 2011 r. Chcę zwrócić Pani szczególną uwagę na treść tej decyzji. W treści tej zawarte są słowa, które mówią, że działalność PKF Skarbiec jest poza prawem.

  Chciałbym, żeby zwróciła Pani uwagę na treść reportaży Janusza Weissa z Radia Zet. (reportaże także znajdują się na forum) W jednym z reportaży redaktor Weiss rozmawia z nowym pracodawcą osoby, która wcześniej pracowała w PKF Skarbiec. Ta osoba mówi redaktorowi, że jej nowy pracownik przez pół roku pracy w Skarbcu nie udzielił nikomu żadnej pożyczki. Redaktor Weiss nie rozmawiał z byłym pracownikiem PKF Skarbiec, gdyż osoba ta po prostu wstydziła się tego, że niejako była zmuszona do dokonywania oszustw. Uważam, że ta i inne osoby pracujące dla PKF Skarbiec zostały już surowo ukarane przez zarząd Skarbca. Przecież te osoby w większości chciały uczciwie pracować . Jednak gdyby uczciwie pracowały to zostałyby zwolnione, gdyż nie podpisałyby żadnej umowy , nie pobrałyby żadnej opłaty przygotowawczej. Piszę o tym w kontekście tego, że śledztwo dotyczy także szeregowych pracowników tej spółki. Logicznym przecież jest to, że zarząd Skarbca ma praktycznie nieograniczoną bazę nowych, chętnych ofiar gotowych na podjęcie pracy w legalnie przecież działającej firmie. Przerażającym jest to, że ci zwykli pracownicy tak de facto są strażnikami skarbca PKF Skarbiec! Już to Pani tłumaczę. Oni są czyści . Przeraża to, że w skarbcu PKF Skarbiec znajduję się obecnie gigantyczna kwota 115 mln złotych, pochodząca od 50 tys. Polaków, którzy na konto PKF Skarbiec (nie na konto zwykłego pracownika) wysłali opłaty przygotowawcze.

  W związku z tym uważam, że obecni i byli pracownicy tej spółki powinni być przesłuchiwani w charakterze świadków. Przecież te osoby mogą najlepiej wskazać na czym polegała ich praca –ich oszustwa zlecane przez górę – zarząd PKF Skarbiec. To tak jakby byli szeregowi pracownicy AMBER GOLD byli ścigani za to, że oferowali lokaty tej firmy.

  Na forum można przeczytać o wielu dramatach osób, które po wpłacie opłaty przygotowawczej próbowały nawet popełnić samobójstwo. Sam zamieściłem wpis, gdzie osoba, która po utracie pracy popadła w tarapaty finansowe. Osoba ta pożyczyła od rodziny, znajomych, sąsiadów pieniądze potrzebne na opłatę przygotowawczą i kiedy dowiedziała się, że pieniądze te bezpowrotnie utraciła próbowała popełnić samobójstwo. Tak to przeraża!

  Na forum można przeczytać również, że działalność tego rodzaju firm kosztuje państwo polskie rocznie 5 miliardów złotych. Kwota z prowadzonego śledztwa (115 mln zł) jest nieporównywalnie mniejsza od 5 miliardów złotych – jednak w koszta te są wliczone m.in. koszta leczenia niedoszłego samobójcy (z relacji, z którą zaznajomiłem się na Internecie wynika, że osoba ta trafiła do szpitala, a później leczyła się psychiatrycznie) , w te koszta należy wliczyć także koszta prowadzonego obecnie śledztwa, oraz koszta śledztwa prowadzonego w Prokuraturze Rejonowej w Rzeszowie w 2010 r. W ten oto sposób z milionów złotych robią się miliardy złotych.

  Najbardziej jednak przerażające jest to, że równolegle ze śledztwem w tut. Prokuraturze gazety Fakt i Super Ekspres prowadzą ogólnopolską kampanie reklamową Pomocnej Pożyczki z Gdańska. Ww. gazety reklamują nic innego jak opłatę przygotowawczą tej spółki. Przecież Skarbiec nie zajmuje się niczym innym jak pobieraniem opłat przygotowawczych! Reklamują mimo tego, że posiadają wiedzę o prowadzonym śledztwie. Przecież logicznym jest to, że dziennikarze ww. gazet doskonale orientują się o prowadzonym śledztwie. Przecież suma i liczba poszkodowanych są gigantyczne! Wielokrotnie o PKF Skarbiec pisałem do ww. gazet. Jednak nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Oczywistym jest to, że dla redakcji ww. gazet ważniejsze od dobra ich czytelników są pieniądze, które od lat pozyskują od ich reklamodawcy PKF Skarbiec - obecnie Pomocna Pożyczka z Gdańska. Absolutnym szczytem bezczelności i obłudy było zamieszczenie reklamy Pomocnej Pożyczki w wydaniach tych gazet, gdzie na 2/3 strony było zamieszczone oświadczenie o karze nałożonej na Pomocną Pożyczkę przez prezes UOKiK …przecież gazety Fakt i SE zainkasowały w ten sposób podwójną kwotę od PKF Skarbiec . Skasowały Skarbiec za reklamę Pomocnej Pożyczki i równocześnie skasowały za oświadczenie, które prezes UOKiK nakazała wydrukować w ww. gazetach. Przecież to niewyobrażalna obłuda i bezczelność . Przecież redakcje ww. gazet doskonale orientowały się w tym, że oświadczenie, którego treść nakazała wydrukować prezes UOKiK dotyczy tej samej firmy, która zapłaciła za reklamę. Mało tego! Kara nałożona przez UOKiK dotyczyła m.in. reklam prasowych Pomocnej Pożyczki! Czymś zadziwiającym i niepokojącym jest to, że ww. gazety w okresie kiedy było prowadzone śledztwo (prawdopodobnie w tut. Prokuraturze) wobec AMBER GOLD nie reklamowały tej firmy tylko w każdym nr informowały o nieudolności instytucji, które pozwoliły na wielomilionowe oszustwo.

  Ja postanowiłem wytoczyć proces gazetom Fakt i Super Ekspress. Pozew złożę w SOKiK. Swój pozew złoże w Sądzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów, gdyż uważam, że jest to najbardziej odpowiedni sąd. Przecież całkowicie logicznym i oczywistym jest to, że poprzez publikacje reklam PKF Skarbiec doszło do wielu dramatów w polskich rodzinach, całkowicie oczywistym jest to, że każdy dzień działalności PKF Skarbiec wiąże się z ogromnymi stratami finansowymi naszego państwa i jest związany z wieloma nowymi ludzkimi dramatami, całkowicie oczywistym jest to, że PKF Skarbiec obecnie Pomocna Pożyczka nie zajmuje się niczym innym jak pobieranie opłaty przygotowawczej.

  Mam do Pani w związku z tym ogromną prośbę. Proszę aby tut. Prokuratura w trybie pilnym poinformowała redakcje gazet Fakt i SE o tym, że w tut. Prokuraturze toczy się postępowanie w sprawie Pomocnej Pożyczki. Taka informacja z Prokuratury powinna wzbudzić zainteresowanie dziennikarzy tych gazet. W informacji tej proszę napisać, że jednoczesne reklamowanie usług firmy wobec, której prowadzone jest postępowanie w znaczący sposób utrudnia prowadzenie tego śledztwa. Wiem, że prokuratura nie może nikomu zabronić reklamowania legalnie działającej firmy. Wiem też jednak, że obowiązkiem prokuratury jest informowanie mediów o prowadzonych śledztwach – a zwłaszcza tak istotnych śledztwach. W tym przypadku ten obowiązek jest pilny! Jest to obowiązek pilny, gdyż w ten sposób śledztwo nigdy się nie zakończy lub finał będzie podobny jak z Rzeszowa z 2010 r.… PKF Skarbiec zmieni nazwę na np. Super Pożyczka i w dalszym ciągu na tym samym adresie (Gdańsk ul. Saperów) będzie pobierać nielegalną opłatę przygotowawczą. Naprawdę Pani praca choć ciężka i odpowiedzialna będzie tylko „Syzyfową Praca” – tak będzie, gdyż poprzez reklamy Pomocnej Pożyczki liczba poszkodowanych (50 tys. osób), wraz z kwotą (115 mln zł) będzie wzrastała.

  Mam nadzieję, że jeszcze dziś wykona Pani krok w kierunku szybkiego zakończenia śledztwa o sygnaturze akt VI ds. 65/12 i po PKF Skarbiec – Pomocnej Pożyczce pozostanie tylko złe wspomnienie tak jak w przypadku innego przedsiębiorcy z Gdańska tj. AMBER GOLD. Ponownie zwracam się zatem o natychmiastowe poinformowanie gazet Fakt i SE o toczącym się śledztwie, oraz poinformowanie ww. gazet o tym, że reklamowanie usług firmy Pomocna Pożyczka bardzo przeszkadza w doprowadzeniu do finału tego śledztwa.

  Do 2 tygodni wyślę też pismo do najważniejszych osób w Polsce – w tym do Prokuratora Generalnego i Prezydenta RP. Zrobię tak, gdyż nie wyrażam zgody na to, żeby w Polsce działała Polska Korporacja Finansowa Skarbiec – obecnie Pomocna Pożyczka. W tym okresie postaram się też zdobyć informacje dlaczego Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie umorzyła śledztwo przeciwko PKF Skarbiec w 2010 r.
  Informuję Panią, że treść dzisiejszego pisma zamieściłem na forum kredytowym pl. Zwracam się też do Pani z prośbą o wysłanie odpowiedzi na mój adres e-mail.
  Ostatnio edytowane przez jacko1969 ; 04-04-2014 o 12:40
  Autor tego postu otrzymał podziękowania od: Doradca_Kredytowy i zibi78.

 7. #635
  jacko1969
  jacko1969 jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  20-11-2012
  Posty
  218
  Pomógł
  49 razy

  Donos na Fakt i Super Ekspress

  Prokuratura Okręgowa Gdańsk. Prokurator Ewa Daliga
  Do wiadomođci: UOKiK

  sygn. akt VI ds 65/12

  Poczuwam się w społecznym obowiązku donieść, że gazeta Fakt w dniu 11 kwietnia br na stronie 4 opublikowała reklamę pożyczki Pomocnej Pożyczki z Gdańska. Donoszę też, że gazeta Super Ekspress z dnia 11 kwietnia br na str 10 opublikowała reklamę firmy pożyczkowej bez podania jej nazwy, adresu. W tej reklamie podany został jedynie 9 cyfrowy nr telefonu . Z informacji, które pozyskałem z UOKiK w sposób jednoznaczny wynika, że taka reklama prasowa jest poza prawem.

  Dodatkowo chcę zauważyć, że na stronie 5 gazety Fakt z 11 kwietnia br (przypomnę na str 4 znajduje się reklama firmy wobec, której w tut. Prokuraturze toczy się śledztwo) znajduje się art. pt "Amber Gold działał legalnie! To co? Dacie oszustowi odszkodowanie?!" W art. tym Fakt pisze, że Prokurator Generalny Andrzej Seremet cytuje: " Jak to możliwe? Prokurator generalny twierdzi, że nie było podstaw do tego, aby interesować się działaniami największej piramidy finansowej w Polsce. Według niego Amber Gold działała legalnie. To kpina z tysięcy oszukanych Polaków, którzy stracili oszczędności swojego życia! " "...szef prokuratury twierdzi, że spółka działała zgodnie z prawem. To może teraz państwo wypłaci odszkodowanie oszustom?"

  Pani Prokurator! Niech Pani zwróci uwagę z jak bezczelnymi osobnikami mamy do czynienia! Przeciez prokurator Seremet nie mogl stwierdzic, ze Amber Gold dzialalo legalnie i zgodnie z prawem! Przecież to tak jakby prokurator Seremet stwierdził, że prezes Amber Gold Marek P. niesłusznie został aresztowany… przecież spółka, którą kierował działała legalnie i zgodnie z prawem! Totalny absurd nieprawdaż? Przecież Fakt za wieloletnie reklamy PKF Skarbiec zainkasował grubą kase – podejrzewam, że są to miliony złotych! I mimo doskonałej wiedzy o tym, że przeciwko Pomocnej Pożyczce – dawniej PKF Skarbiec toczy się śledztwo dalej zamieszczają ich reklamy. Przecież dziennikarze Faktu i Super Ekspresu doskonale orientują się w tym, że reklamy Pomocnej Pożyczki codziennie trafiają do rąk milionów Polaków. Dziennikarze ww. tyt. doskonale orientują się w tym, że część z ich pensji pochodzi z wielu tysięcy kieszeni innych mniej zamożnych Polaków. Dziennikarze ci doskonale orientują się w tym, że jeśli nie będą reklamować Pomocnej Pożyczki z Gdańska to do swojej dyspozycji będą mieli mniej pieniędzy. Dziennikarze ci doskonale orientują się w tym, że poprzez reklamy Pomocnej Pożyczki codziennie w potrzask oszustów z Gdańska trafiają setki Polaków. Dziennikarze ci doskonale się orientują, że reklamowanie Pomocnej Pożyczki z Gdańska w sposób znaczący utrudnia prowadzenie śledztwa przeciwko tej firmie.

  Mam nadzieję, że Prokuratura Okręgowa w Gdańsku wysłała już do redakcji Faktu i Super Ekspresu pismo informujące o tym, że w tut. Prokuraturze toczy się śledztwo w sprawie Pomocnej Pożyczki?

  Niestety obawiam się, że wkrótce Fakt i Super Ekspress będą się domagać odszkodowania od tut. Prokuratury za to, że wobec ich hojnego i wieloletniego reklamodawcy prowadzone jest śledztwo !


  Także to pismo donos opublikowałem na forum kredytowym pl.
  Ostatnio edytowane przez jacko1969 ; 13-04-2014 o 09:48
  Autor tego postu otrzymał podziękowania od: zibi78.

 8. #636
  jacko1969
  jacko1969 jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  20-11-2012
  Posty
  218
  Pomógł
  49 razy
  Prokurator Ewa Daliga Prokuratura Okręgowa Gdańsk
  Pani Prokurator!
  Od czasu mojego zapytania mija 3 tygodnie i w dalszym ciągu nie ma odpowiedzi?
  Ile mam jeszcze czekać na odpowiedzi?
  Przecież moje pytania były proste a nawet bardzo proste!
  Moje pytania były tak proste jak schemat działania PKF Skarbiec Pomocnej Pożyczki z Gdańska!
  Schemat działania PKF Skarbiec Pomocnej Pożyczki polega na tym, że firma ta pobiera opłatę przygotowawczą (kiedyś 5% obecnie 6%) od kwoty wnioskowanej a nie udzielonej pożyczki a potem nie udziela żadnej pożyczki. W wyniku takich działań PKF Skarbiec Pomocna Pożyczka pozyskała od 48 tys Polaków kwotę 115 mln złotych. Przecież Pani doskonale orientuje się w tym, że kwota 115 mln złotych od 48 tys. Polaków znajduje się w skarbcu PKF Skarbiec Pomocnej Pożyczki w Gdańsku na ul. Saperów 19.

 9. #637
  bdyll
  bdyll jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  04-02-2013
  Posty
  84
  Pomógł
  12 razy

  Istotne provlemy w państwie bezprawia - Polsce !!!

  Skarbiec ma dobrych adwokatów... trzeba mieć argumenty. Oni potrafią wytłumaczyć zgodnie z prawem, że czarne jest białe. Dlatego nasza prokuratura wymięka przy nich, nie reaguje na proste pytania, mówi,ze już udzieliła odpowiedzi i nie będzie tym się zajmować - Paragraf 400 o którym piszę w blogu skarbiecoszustwa.blog.onet.pl itd

  Ludzie są okradani w "białych " rękawczkach oprawców prawnych... a te oszukane sieroty tylko skomlą, nie potrafią się zorganizować tak by masy też miały coś do powiedzenia.... 50 000 prawdopodobnie poszkodowonych ! 100 000 000 zł !!!

  Pal sześć skarbiec.... gorsza banda to prawo, prokuratura i policja łącznie z UOKIK itd

 10. #638
  jacko1969
  jacko1969 jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  20-11-2012
  Posty
  218
  Pomógł
  49 razy
  Cytat Zamieszczone przez bdyll Zobacz posta
  ... 50 000 oszukanych ! 100 000 000 zł !!!

  Pal sześć skarbiec.... gorsza banda to prawo, prokuratura i policja łącznie z UOKIK itd
  Nie 100 000 000 zł a 115 000 000 zł i codziennie się zwiększa. Będę pisał do Prokurator Daliga dopóki nie otrzymam odpowiedzi na zadane pytania. Jeśli pani prokurator dalej będzie uchylała się od odpowiedzi będę poczuwał się w społecznym obowiązku poinformować Centralne Biuro Antykorupcyjne w skrócie CBA. Przecdież liczba poszkodowanych, kwota są gigantyczne a końca śledztwa jakoś nie widać. Zadziwiające jest to, że funkcjonariusze CBA, ABW, CBS sami jeszcze nie dotarli do setek wiadomości, które mówią o prostym i schemacie działania Polskiej Korporacji Finansowej Skarbiec z Gdańska obecnie Pomocnej Pożyczki...nie wiem może nie mają dostępu do internetu?
  Ciekawi mnie też podejście do sprawy nowego prezesa UOKiK. Była prezes UOKiK Krasnodębska Tomkiel została zwolniona z tego co słyszałem m.in z powodu niewłaściwego zajmowania się instytucjami parabankowymi. Na dniach zamieszczę tu pismo do Prokuratora Generalnego, Premiera i Prezydenta RP.
  Ostatnio edytowane przez jacko1969 ; Wczoraj o 19:42

Dobra Pozyczka - PKF Skarbiec - Opinie , ocena: 1.40 na 5, liczba ocen: 53, liczba opinii: 637.
Odpowiedz w tym wątku
Strona 64 z 64 PierwszyPierwszy ... 1454626364

Podobne wątki

 1. DOBRA POŻYCZKA gotówkowa bez BIKu
  Autor michalopc / Forum Kredyty gotówkowe
  Odpowiedzi: 18
  Ostatni post / autor: Wczoraj, 07:58
 2. DOBRA POŻYCZKA
  Autor izolnik / Forum Kredyty gotówkowe
  Odpowiedzi: 29
  Ostatni post / autor: 09-04-2012, 12:35
 3. DomBank - Pożyczka hipoteczna - Opinie
  Autor magdal / Forum Pożyczki hipoteczne - Opinie
  Odpowiedzi: 5
  Ostatni post / autor: 20-09-2011, 14:24
 4. "Dobra pożyczka"...
  Autor / Forum Kredyty gotówkowe
  Odpowiedzi: 5
  Ostatni post / autor: 17-07-2011, 20:45
 5. BZWBK - Pożyczka hipoteczna ? Opinie
  Autor magdal / Forum Pożyczki hipoteczne - Opinie
  Odpowiedzi: 2
  Ostatni post / autor: 19-02-2010, 08:41

Tagi dla tego wątku