Ekspert_Kredytowy

Dlaczego warto wziąć kredyt u pośrednika – Część 5. Ogromna wiedza posiadana przez pośrednika finansowego.

Oceń wpis
przez
Ekspert_Kredytowy
w dniu 16-02-2015 o 13:25 (4756 Odsłon)
Dlaczego warto wziąć kredyt u pośrednika, a nie bezpośrednio w banku? – Część 5.
Pomimo opinii, którą często laicy wyrażają na temat pośredników finansowych, są to osoby, które wykonując swój zawód mają za zadanie pomagać innym uzyskiwać różnego rodzaju produkty finansowe, doradzać w wyborze najbardziej odpowiednich z nich, a także jak najbardziej upraszczać wszystkie związane z tym procedury.
Ogromna wiedza posiadana przez pośrednika finansowego, którą gotów jest przekazać.
Jak wiadomo, w każdym zawodzie znajdą się mniej lub bardziej doświadczone i utalentowane osoby. Jednak jeśli mamy pewność, że pośrednik finansowy z którym chcemy współpracować jest naprawdę profesjonalny i ma wiele rekomendacji – nie powinniśmy się wahać nawet chwili.
Trzeba zwrócić szczególną uwagę, że głównym zadaniem pośrednika jest oczywiście pomoc klientom w doborze odpowiedniego kredytu czy też innego produktu finansowego. Dlatego też to w jego gestii leży, aby rozpoznać potrzeby i wymagania klienta. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu będzie mógł przekazać część posiadanych przez siebie informacji jednocześnie rozjaśniając wiele aspektów i zagadnień związanych z kredytami. Profesjonalny pośrednik kredytowy przekazując swoją wiedzę, uświadamiając klienta czym jest RRSO, raty malejące, raty rosnące, prowizja i wiele innych zagadnień może sprawić, że klient spojrzy inaczej na swoje potrzeby, a dzięki uzyskanym informacjom będzie jeszcze lepiej wiedział czego oczekuje od kredytu i czego tak naprawdę potrzebuje.
Dzięki przyzwoicie przekazanej wiedzy, potencjalny klient pośrednika finansowego, może dowiedzieć się wielu istotnych rzeczy na temat kredytu, którego potrzebuje. Nie ukrywajmy, że edukacja ekonomiczna w naszym kraju niestety jest na dość niskim poziomie. Dlatego też warto skorzystać z usług pośrednika.

pozdrawiam
Orzechowski Dariusz
www.F24.pl
Autor tego postu otrzymał podziękowania od: Operator Bankowy.

Komentarze

 1. Awatar cyc_ata
  • |
  • permalink
  Panie Dariuszu, naprawdę interesująca lekcja.
 2. Awatar alicja15
  • |
  • permalink
  Z zasady nie mam nic przeciwko pośrednikom, ale ja miałam taki przypadek, że przy zawartej przeze mnie na odległość z firmą Finsano pożyczką pośrednik sfałszował mój podpis. Jest już opinia biegłego grafologa, sprawę prowadzi Prokuratura, a wierzyciel Finsano cofnął pozew w postępowaniu egzekucyjnym przeciwko mnie ze zrzeczeniem się roszczenia. Więc różnie to z tymi pośrednikami bywa.
 3. Awatar alicja15
  • |
  • permalink
  odnośnie powyższego: oczywiście wierzyciel cofnął pozew w postępowaniu upominawczym.