Strona 1 z 28 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 419
Like Tree38Przydatne Posty

Profi Credit (Profireal) - opinie.

 1. #1
  Mod
  Mod jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  23-07-2009
  Posty
  4
  Pomógł
  21 razy

  Profi Credit (Profireal) - opinie.

  Czy oferta pożyczki Profi Credit jest korzystna? Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj prawdziwe opinie innych klientów na temat pożyczek Profi Credit!

  Profi Credit to jedna z niewielu obecnych na polskim rynku firm udzielających pożyczek pozabankowych nie tylko klientom indywidualnym, ale i przedsiębiorcom. Firm wchodzi w skład międzynarodowej grupy kapitałowej Profireal Group działającej na obszarze Europy Środkowej i Wschodniej. Obecna w Polsce od 2004 roku, funkcjonuje pod obecną nazwą Profi Credit od roku 2008. Oferta firmy jest dość zróżnicowana, obejmuje bowiem różne warianty dla klientów indywidualnych i firm.
  Pożyczka gotówkowa.
  Maks. wysokość: od 1000 zł do 25 000 zł.
  Maks. okres kredytowania: od roku do 4 lat.
  Atuty oferty: Profi Credit pożyczka bez BIK-u; na dowolny cel; bez zbędnych formalności.

  Kontakt z doradcą
  Zobacz szczegóły
  Przykład reprezentatywny: Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł; Roczna Stopa Oprocentowania (RSO) - 9,80%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 6 592 zł składają się: opłata przygotowawcza – 129 zł, prowizja - 3 971 zł, oprocentowanie - 1 592 zł, "Twój Pakiet" - 900 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 89,93%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 322 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 11 592 zł. Stan na dzień 21.07.2017.

  Czy warto wziąć pożyczkę w Profi Credit? Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swoją opinie o Profireal . Zadaj pytanie.
  Przeczytaj zdania i opinie o Profireal innych kredytobiorców i zdecyduj sam.

 2. #1.5
  Zarejestrowani użytkownicy Awatar Doradca - reklama
  Dołączył
  15-10-2011
  Lokalizacja
  Polska
  Wiek
  24
  Posty
  359
  Pomógł
  21 razy

  Profi Credit (Profireal) - opinie.


 3. #2
  Gość
  ja miałam podbramkową syt. 70 dni zwłoki z kredytem inne nie spłacone o czasie udałam sie do profi credit pożyczyczyłam około 6 tyś spłaciłam ten najmniejszy kredyt , fakt ze oprocentowanie kredytu bylo wysokie

 4. #3
  Gość
  Proszę Państwa mam taką samą sytuację.Spłaciłam już 8800 zl za to że wzięlam i spóznilam się ze spłatą.Wzięłam tego kredytu 4000.A oni jeszcze mnie strasż że mam do spłacenia 3200 tj proszę sobie obliczyc ponad 11 000! Proszę naprawdę zastanowić sie na d kredytem w profi Credit.Pracują tam ludzie ktorzy umią straszyć naprawdę.
  Autor tego postu otrzymał podziękowania od: Melania i Wanda321.

 5. #4
  dorota 1961
  dorota 1961 jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  07-01-2010
  Posty
  1
  Pomógł
  2 razy

  profi

  kiedyś byłam klientką proficredit. spłaciłam i od wielu lat nie brałam.
  teraz potrzebowałam pienieędzy więc myslałam że skorzystam z ich propozycji.
  Ludzie!!!!!
  wydzwaniali do firmy killkanaście razy aż mi było głupio czułam się jak przestępca/ nie jestem w bik a poprostu potrzeboawlam pieniędzy szybko/ nigdy więcej nie chcę mieć z tą firmą do czynienia. robią celegiele a biorą złodziejski procent
  Autor tego postu otrzymał podziękowania od: Melania i Wanda321.

 6. #5
  sandra22r
  sandra22r jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  18-02-2010
  Posty
  2
  Pomógł
  0 razy

  profi credit

  Jeśli chodzi o ocenę i opinie o Profi Credit, na plus należy zaliczyć wysokie kwoty udzielanych pożyczek, ratalny system spłat i zróżnicowanie oferty. Natomiast istotnym mankamentem jest brak na stronie internetowej jakichkolwiek kalkulatorów czy czytelnych symulacji wysokości rat i całkowitych kosztów pożyczki.

  Jakie pożyczki oferuje Profi Credit?

  1. Profi Credit Pożyczka na oświadczenie dla klienta indywidualnego.

  To oferta skierowana do najszerszej grupy odbiorców, dostępna nawet dla osób uzyskujących z tytułu zatrudnienia dochód na poziomie 800 zł netto miesięcznie, dla emerytów i rencistów z dochodem minimum 700 zł netto miesięcznie, prowadzących własną działalność i rolników, zatrudnionych na umowę zlecenie lub o dzieło. Pożyczyć można od 200 do 4000 zł, na okres od 6 do 48 miesięcy. Jakie dokumenty są wymagane do pożyczki Profi Credit:

  • dowód osobisty kopia,
  • oświadczenie o wysokości dochodów
  • rachunek za media.
  2. Profi Credit Pożyczka na zaświadczenie dla klienta indywidualnego.

  Tutaj kryterium dochodowe jest nieco wyższe, albowiem wyższe są również możliwe do pożyczenia kwoty. Dostać można pożyczkę w wysokości od 2 do 9 tysięcy złotych na okres od 12 do 48 miesięcy, natomiast wymagany dochód miesięczny netto to minimum 1200 zł. Ta forma pożyczki przeznaczona jest dla osób zatrudnionych oraz emerytów i rencistów, ale powyżej 30 roku życia. Jakie dokumenty sa wymagane do kredytu w Proficredit? W tym przypadku oprócz kopii dowodu osobistego i rachunku za media potrzebne jest zaświadczenie o zarobkach, a jeśli w grę wchodzi kwota powyżej 6000 zł, również wyciąg z konta bankowego. Możliwe jest przedłużenie terminu spłaty. Pożyczce towarzyszy ubezpieczenie spłaty na wypadek śmierci pożyczkodawcy.


  3. Profi Credit pożyczka premium dla klienta indywidualnego.

  W grę wchodzą już wysokie kwoty, dlatego jest to forma kredytowania dla bardziej wymagających i jednocześnie mających dostatecznie dużą zdolność kredytową klientów. Pożyczyć można bowiem od 9000 do 25 000 zł, na okres od 12 do 36 miesięcy. Kryteria dochodowe pozostają jednak takie same, jak w pożyczce na zaświadczenie, podobnie wymagane dokumenty. Wiek pożyczkobiorcy to minimum 30 lat, jest możliwe przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jest ubezpieczenie.

  4. Profi Credit pożyczka biznesowa dla przedsiębiorców.

  Dostępna jest kwota od 8000 do 20 000 zł na okres od 18 do 30 miesięcy.
  Wymagane dokumenty do pożyczki:
  • kopia dowodu,
  • rachunek za media,
  • zaświadczenie o niezaleganiu z ZUS,
  • PIT za ostatni rok,
  • wyciąg z konta,
  • oświadczenie o dochodach.  Pozytywne z reguły opinie o Profi Credit w znacznej mierze wiążą się właśnie szeroką ofertą pożyczek, korzystnym dla pożyczkodawców systemem ratalnym, minimum formalności (profi credit pożyczka bez bik).

 7. #6
  kres1966
  kres1966 jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  25-02-2010
  Posty
  1
  Pomógł
  5 razy
  Absolutnie odradzam branie jakiejkolwiek kwoty. Nie daj Bóg, że stracisz pracę lub będziesz mial inne potknięcia życiowe, to już po Tobie.
  Przy kredycie Profi Credit 3000 zł masz do spłaty 36 rat razy 224 zł
  gdy spóźnisz się cztery dni wysyłają do zakładu pracy wniosek o potrącenie
  gdy spóźnisz się dwie raty masz na głowie dodatkową sumę pieniędzy do spłaty tj. kwotę łącznie około 11 tysięcy. Nadto nawiedzą cie w domu, okleją ci skrzynki pocztowe, drzwi, będą wydzwaniać. Naprawdę nie pożyczaj w Profi Credit.

  Prezes UOKiK wydał postanowienie dot. niedozwolonych klauzul zawartych w umowach Profi Credit.
  Autor tego postu otrzymał podziękowania od: Melania, Viki3, Bastian81 i 2 innych osób.

 8. #7
  tomjas78
  tomjas78 jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  08-06-2010
  Posty
  1
  Pomógł
  2 razy

  Opinia o Profi Credit - Katastrofa

  Miałem w Profi Credit pożyczkę -4000zł. Spłaciłem 11000zł W trakcie spłacania kredytu w ProfiCredit zdarzyło się spóźnić ze spłata rat. Ale z całością kredytu wyrobiłem się w terminie . Po pół roku weszli mi na pensje ( komornik ) na wniosek oczywiście Profi credyt. Kolejne 7000zł . Przez pół roku nie odzywali się nic i nagle strzał przez komornika .Po jakimś czasie ( 1 miesiąc ) komornik powiadomił mnie , że Profi chce 10000zł .

  Z pensji zabieraja już 6 miesięcy i teraz chca samochód.

  Proszę o odpowiedz, czy mozna z nimi w jakiś sposób walczyć? przecież niedługo z 4000 kredytu mieszkanie mi zabiorą . Nie wiem co robić , proszę o pomoc.
  Autor tego postu otrzymał podziękowania od: Melania i JolkaJolka.

 9. #8
  conraddd
  conraddd jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  06-05-2010
  Posty
  37
  Pomógł
  0 razy
  Czy trzeba uzyskiwac dochody by ubiegac sie o tą pozyczke?

 10. #9
  sss
  sss jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  07-10-2010
  Posty
  1
  Pomógł
  0 razy

  Kredyt wysokiego ryzyka...

  Po raz drugi korzystam z pożyczki w profi credit , zgadzam sie z tym ,że płacę dużo , ale się nie dziwię ponieważ wiem ,że to jest kredyt wysokiego ryzyka z ubezpieczeniem , które równiez sobie kosztuje.W chwili podpisywania umowy dokładnie zapoznałam sie z jej warunkami i przestrzegam ich dlatego nie stwarzam sobie problemów.Doradca , który podpisywał ze mną dwa razy umowę dokładnie wprowadził mnie w zapisy umowy i wytłumaczył mi rzeczy niezrozumiałe..wystarczy zapytać a nie podpisywać bezmyślnie bo potrzebuje się kasy. Niestety trzeba liczyć się z konsekwencjami " kolorowej " historii kredytowej - za błędy się PŁACI !
  Cieszę się , że mogłam skorzystać z pożyczki w profi , ponieważ bardzo potzrebowałam gotówki i niestety w żadnym Banku nie dostałam..

 11. #10
  lukaszb
  lukaszb jest nieaktywny
  Ekspert Awatar lukaszb
  Dołączył
  23-08-2008
  Lokalizacja
  Warszawa, Łódź, cała Polska
  Posty
  32,223
  Pomógł
  4777 razy
  Wpisy w blogu
  21
  Bierzesz kalkulator i ołówek. Bierzesz umowę i liczysz ile powinieneś spłacić vs. ile spłaciłeś.

  Idziesz do prawnika - koszt porady ok 100 zł (myślę że Cię stać) i mówisz, że coś jest nie tak i że odpalisz mu np 20% sumy którą Ci odzyska.

  Problem jest taki, że podpisałeś weksel, zapewne in-blanco. Czy masz do niego wypisaną deklarację wekslową? Jaka jest na nim kwota wpisana?

  Próbowałeś z nimi rozmawiać?

  Powiem wprost, jak nie pójdziesz z tym do prawnika to będziesz dojony do końca życia i stracisz wszystko.
  Autor tego postu otrzymał podziękowania od: Wanda321.

 12. #11
  zagubiona
  zagubiona jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  14-06-2010
  Posty
  9
  Pomógł
  0 razy
  DOKLADNIE O TYM PISALAM NA KTOREJS ZE STRON! W PROFI NIE WOLNO BRAC KREDYTOW BO TO TAK JAKBYSCIE PODPISALI CYROGRAF!!! :cry: :cry: :cry: JA BYLAM U PRAWNIKA I NIC! JEDYNYM ROZWIAZANIEM BYLOBY ZALOZYC JAKAS ORGANIZACIE DO WALKI Z TYMI LICHWIARZAMI. INNEJ MOZLIWOSCI NIESTETY NIE WIDZE.

 13. #12
  lukaszb
  lukaszb jest nieaktywny
  Ekspert Awatar lukaszb
  Dołączył
  23-08-2008
  Lokalizacja
  Warszawa, Łódź, cała Polska
  Posty
  32,223
  Pomógł
  4777 razy
  Wpisy w blogu
  21
  Zasada jest taka, że podejmuje się działania przed tym jak sprawa trafi do sądu. Jak już Sąd wyda nakaz zapłaty to może być za późno.

 14. #13
  zagubiona
  zagubiona jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  14-06-2010
  Posty
  9
  Pomógł
  0 razy
  Probowalam jeszcze zanim zagrozili ojcu komornikiem. Niestety stwierdzili ze taka mama podpisala umowe i juz.

 15. #14
  B&B
  B&B jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  01-10-2009
  Lokalizacja
  Tarnów
  Posty
  192
  Pomógł
  11 razy
  ehh lepiej dajcie sobie spokój z tą firmą znam osobę, która dostała tam propozycję pracy jako windykator i po tygodniu zrezygnowała stwierdzając że to co tam wyczyniają z ludźmi to chore: kobiecie po 3 miesiącach z 3000 urósł dług do 16000

 16. #15
  tira
  tira jest nieaktywny
  Zarejestrowani użytkownicy
  Dołączył
  27-10-2010
  Posty
  1
  Pomógł
  0 razy
  Ja spłaciłam kredyt w profi credit, terminowo i nie miałam problemów, przynajmniej pożyczyli mi, bo było ciężko coś załatwić, przez ten cholerny BIK płacisz więcej ale przynajmniej dają takie czasy teraz

Strona 1 z 28 12311 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

 1. Profi Credit.
  Autor markopolo666 / Forum Komornik, windykacja
  Odpowiedzi: 143
  Ostatni post / autor: 04-11-2018, 18:37
 2. Profi Credit.
  Autor beata2140 / Forum Komornik, windykacja
  Odpowiedzi: 12
  Ostatni post / autor: 06-02-2018, 08:14
 3. Profi credit
  Autor Devil6996 / Forum Kredyty gotówkowe
  Odpowiedzi: 2
  Ostatni post / autor: 12-02-2016, 11:23
 4. Odpowiedzi: 13
  Ostatni post / autor: 17-07-2015, 00:12
 5. Opinie o Profi Credit i Aasa.
  Autor donek / Forum Chwilówki
  Odpowiedzi: 10
  Ostatni post / autor: 27-01-2015, 18:21
 6. Profi credit - pożyczka dla zadłużonych - opinie
  Autor EvciaLBN / Forum Kredyty gotówkowe
  Odpowiedzi: 5
  Ostatni post / autor: 17-07-2014, 18:33

Tagi dla tego wątku