• Kalkulator kredytowy - oblicz koszt kredytu i wysokość raty

  Specjalnie z myślą o wszystkich kredytobiorcach, którzy przed zaciągnięciem jakiegokolwiek kredytu lub innego zobowiązania wobec banku, chcieliby policzyć jego koszty i wysokość miesięcznej raty, został skonstruowany kalkulator kredytowy.

  Można go zastosować w trybie online, korzystając z komputera mającego podłączenie do Internetu. Kalkulator kredytowy jest w rzeczywistości prostą aplikacją, która opierając się na informacjach podanych przez użytkownika, wylicza koszty kredytu i wysokość miesięcznej raty. W gestii osoby korzystającej z kalkulatora kredytowego leży podanie pożądanych przez kalkulator informacji.

  Należy wypełnić wszystkie pola kalkulatora i wcisnąć przycisk oblicz, aby otrzymać odpowiedź na pytanie o koszty kredytu i wysokość miesięcznej raty kredytowej. Użytkownik musi podać kwotę kredytu, jego oprocentowanie nominalne w skali roku, okres kredytowania – w miesiącach lub latach, typ kapitalizacji – miesięczną lub kwartalną, oraz rodzaj rat kredytowych – równe lub malejące. Klikając w przycisk oblicz użytkownik otrzyma wynik w postaci wyliczonych kosztów kredytu i odsetek, jakie kredytobiorca będzie zmuszony do zapłacenia bankowi.

  Dodatkowo, kalkulator wygeneruje kompletny plan spłaty kredytu. Można więc będzie zobaczyć, jaką część kapitału i odsetki będzie trzeba spłacać w kolejnych miesiącach zaliczanych do okresu kredytowania. Korzystając z tych wszystkich informacji, które daje kalkulator kredytowy, łatwiej podjąć decyzję o tym, czy zaciągnąć go czy też nie.

  Opinie 5 Opinie
  1. Wiesiek -
   C0 to za banka - kalkulacja wyzej.Spłacam kredyt hipoteczny w Getinie.Chciałbym zamienić na mniej dokuczliwy
  1. polecam -
   Tutaj można obliczyć i zostawić kontakt do najlepszego banku w rankingu.
  1. To_Nie_Ja -
   Ja tam uważam że taki kalkulator to tylko pewne narzędzie przy wyliczaniu zdolności, nie należy w pełni bazować wyłacznie na nim. kredyt to bardzo poważna decyzja i zanim sie zdecydujesz na niego kilka wizyt w banku i spotkań nie zaszkodzi
  1. EdiSi -
   Serdecznie witam wszystkich forumowiczów, jestem nowy w temacie proszę o wyrozumiałość
  1. jaroSi -
   U mnie tak samo. Za każdym razem wszystko się sprawdza.
  Opinie Skomentuj

  Kliknij tutaj, aby się zalogować