• Kalkulator kredytu konsolidacyjnego - oblicz zyski z konsolidacji

  Wiele mówi się w ciągu kilku ostatnich miesięcy o potrzebie konsolidowania zobowiązań finansowych. Ludzie zapożyczają się coraz mocniej, w wyniku czego muszą płacić kilka rat kredytowych w miesiącu. Jest to nie tylko kłopotliwe, ale jeszcze na dodatek obciąża w sposób znaczący domowy budżet kredytobiorcy.

  Sposobem na ułatwienie sobie harmonogramu spłaty zobowiązań finansowych i na zmniejszenie miesięcznych obciążeń z tego tytułu jest konsolidacja. W wielu bankach dostępne są już kredyty konsolidacyjne z bardzo atrakcyjnymi warunkami spłaty. Jeśli nie wiemy, jak samodzielnie wyliczyć, ile możemy zaoszczędzić na skonsolidowaniu swoich zobowiązań kredytowych, powinniśmy posłużyć się kalkulatorem kredytu konsolidacyjnego.

  Poda nam on ile możemy zyskać na dokonanej konsolidacji. Ostatecznie, kalkulator wylicza wysokość przyszłej raty kredytu konsolidacyjnego i to, o ile zmniejszy się miesięczna rata płacona przez klienta w bankach.

  Aby móc skorzystać z kalkulatora kredytów konsolidacyjnych należy podać typ kredytów płaconych obecnie, ich kwotę pozostałą do spłaty wyrażoną w złotówkach, oprocentowanie kredytu, jak również liczbę miesięcy pozostałą do spłaty całego zobowiązania. Na koniec, kalkulator poprosi o podanie oprocentowania kredytu konsolidacyjnego i okresu spłaty, na jaki jest on zaciągany. Dzięki temu mechanizm kalkulatora może nam odpowiedzieć na pytanie, ile zaoszczędzimy zaciągając kredyt konsolidacyjny.

  Opinie Skomentuj

  Kliknij tutaj, aby się zalogować