• Kalkulator kredytu z dopłatą "Rodzina na Swoim"

  Kalkulator da nam odpowiedź, czy możemy starać się o kredyt w ramach programu „Rodzina na swoim”. Kredyty z dopłatami z budżetu państwa pozwalają kredytobiorcom na zaoszczędzenie sporych środków finansowych. Dzięki dopłatom, połowa należnych bankowi odsetek kredytowych jest pokrywana z środków rządowych.

  Program „Rodzina na swoim” umożliwia sfinansowanie zakupu czy budowy nieruchomości rodzicom i osobom samotnie wychowującym co najmniej jedno dziecko. Istnieje wiele warunków, których spełnienie jest konieczne do otrzymania preferencyjnych kredytów hipotecznych. Wielu kredytobiorców zastanawia się, czy upatrzona przez nich nieruchomość może być objęta programem preferencyjnych kredytów. Odpowiedzi na to pytanie udzieli internetowy kalkulator kredytu z dopłatami z budżetu państwa.

  Wymaga on podania kilku prostych informacji dotyczących planowanej inwestycji w nieruchomość. Otóż, pierwsze jego pole dotyczy typu nieruchomości. Użytkownik kalkulatora musi określić, czy będzie starał się o kredyt z dopłatą na dom czy na mieszkanie. Następnie, musi on podać powierzchnię użytkową nieruchomości w metrach kwadratowych. Kolejne pole to wartość nieruchomości w złotówkach oraz lokalizacja domu lub mieszkania – w danym województwie i mieście. Jeśli nieruchomość mieści się pod względem powierzchniowym w zakresie limitu dla domu lub mieszkania, a jej wartość jest odpowiednia, kalkulator zwróci odpowiedź twierdzącą, na pytanie, czy dana osoba otrzyma na taką nieruchomość kredyt z dopłatami rządowymi.

  Opinie 1 Opinii
  1. skorup1984 -
   ten kalkulator coś nie chce zadziałać nie można wybrać miasta
  Opinie Skomentuj

  Kliknij tutaj, aby się zalogować