Jump to content
Raikkonen91

Kredyt bez zaswiadczen na sam dowod!

Recommended Posts

Raikkonen91

Witam. Chciałbym dostac kredyt bez zaswiadczen o dochodach bez niczego jesli moge sie tak wyrazic. mam 19 lat i moge okazac tylko dowod osobisty. wiem ze ludzie z takimi warunkami dostaja kredyt. Albo jakos prywatnie pozyczyc i splacac co miesiac. potrzebuje 3000-4000 zł kredytu. Bardzo pilnie szukam. oczywiscie prace i stale dochody posiadam. prosze doradzcie mi. dziekuje i czekam.

Linki
KALI84

kredy na dowod jak to pieknie brzmi. zycie jednak weryfikuje to piekne określenie.

 

Nawet jeśli Bank ma w swojej ofercie kredyt na dowód to i tak zadzwoni do Twojego zakładu pracy i zweryfikuje od kiedy jestes zatrudniony, jaki rodzaj umowy, jak dużo zarabiasz poczytaj:

forum-kredytowe.pl/f127/szybki-kredyt-bez-zaswiadczen-tzw-kredyt-na-dowod-57568.html

 

 

kredyt na dowód daje Ci tylko to że nie dostarczasz zaswiadczenia o zatrudnieniu i dochodach jednak trwa dłużej procedura gdyż Bank musi zweryfikować Twoją sytuację.(zatrudnienie)

 

Jesteś za młody. Banki udzielają kredytów osobom które ukonczyly 21 lat.

 

Masz tylko szansę na pozyczke prywatną z różnych smiesznych źródel jak pozyczka przez sms, pozyczki do domu i inne dobre pożyczki. Jednak oprocentowanie jest tu kosmiczne i nie radze Ci sie w to pakowac. Później bedziesz żałował bo strasznie przepłacisz.


×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.