Jump to content
lukiko1986

eurobank - doładowanie kredytu???

Recommended Posts

lukiko1986

Witam...

Wziąłem kredyt w w/w banku. Po spłacie 4 raty przyszła mi oferta indywidualna o doładowaniu kredytu mianowicie kwotą 3400 ( brałem 11000). Poszedłem więc do punktu o więcej informacji. Pani powiedziała że jest to maksymalna kwota doładowania a obecna kwota to 600 zł. Więc ja się pytam jak jest ze spłatą tego a ona mówi że nijak. Dostaję te pieniądze (na tą chwilę 600zł - jak chcę oczywiście) a dodatkowo oprocentowanie spada 0 2%. Powiedziano mi jeszcze że lepiej poczekać jeszcze aż kwota urośnie. W czym tkwi szkopuł??? Ja wiem że w życiu nie ma nic za darmo.

Linki
expert

Gratulacje za zdrowy rozsądek. Problem polega na tym, że Eurobank ma i tak strasznie drogie kredyty... dlaczego akurat ten bank?

lukiko1986

Heh...Może drogi ale dzwoniłem właśnie na infolinie i okazało się że że rzeczywiście jest coś takiego jak doładowanie a maksymalną kwotę o ile raty spłacamy w terminie można uzyskać po 18 miesiącach czyli wychodzi na to że 11000+3400 = 14400 a do spłaty z odsetkami mam co prawda 15600 więc nie wiem czy tak drogo wychodzi a gotówka zawsze jest. a i nie uwzględniam obniżenia oprocentowania.

A dlaczego taki???

Bo wole mieć wszystko pod nosem (punkt w moim mieście) a i słuzbe wojskową mam nie uregulowaną. A pozatym np. w BPH gdzie mam konto oferują mi max. 6 X śr. dochód netto...a zarabiam niecałe 1500 i mam jeszcze jeden wcześniejszy kredyt.(300zł)

Pozdro.

 

Oczywiście 300 zł raty.:)

expert

Pisze Pan, że przy 14400 spłaci Pan 15600? czyli odsetki wyniosą 1200 zł? zakładam, iż nie jest to kredyt na 12 m-cy tylko na dłuższy okres (wysokość dochodu na to wskazuje), w związku z tym oprocentowanie jest niższe niż 8% gdzie przy kredycie z zabezpieczeniem hipotecznym w PLN oprocentowanie wynosi ok. 7,5%? :) proszę dopytać o rzeczywistą stopę procentową (jak sądzę będzie powyżej 20%).

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • EuroBank - Kredyt Gotówkowy - Opinie

   PYTANIA i OPINIE: Kredyt gotówkowy w EuroBanku       Nazwa: Kredyt gotówkowy. Wysokość: do 120 000 zł; do 3500 zł pożyczka na oświadczenie. Maks. okres kredytowania: do 9 lat. Atuty oferty: formalności w 15 minut; możliwość uzyskania kredytu na podstawie oświadczenia o dochodach; możliwość połączenia dochodów z członkiem rodziny.         Czy warto wziąć kredyt w EuroBanku ? Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swo

   in Kredyty gotówkowe - Opinie

  • Eurobank - umowa pierwotna a następnie umowa pożyczki powtórnej.

   W maju 2016 zawarłem w eurobanku umowę o pożyczki na kwotę 12500 + ubezpieczenie + prowizja.   Ubezpieczenie wyniosło łącznie 2263,26 zł a prowizja 1668,95 zł.   Umowa została zawarta na 36 miesięcy.   We wrześniu (tj. 4 miesiące po pierwszej umowie) zawarłem umowę pożyczki powtórnej na kwotę 16529,33. Kwota ta została pomniejszona o 15289,33 zł "w celu dokonania całkowitej spłaty wcześniejszego zobowiązania. Na konto dostałem 1240 zł.   W umowie miałem zapis że bank dokona zwrotu

   in Dla zadłużonych

  • Windykator Eurobank.

   Czy windykator może wejść do mieszkania mojej matki gdzie jestem zameldowana a mieszkam w innym miejscu ? Nachodzi ją i straszy, mnie i ją że pójdę do więzienia, że zgłosi mnie że wyludzilam kredyt jak ja poprostu za pracą pojechałam do innego miasta i życie się potoczyło tak a nie inaczej że długo nie miałam pieniędzy.

   in Komornik, windykacja

  • EuroBank - Kredyt Hipoteczny - Opinie

   PYTANIA i OPINIE: Kredyt hipoteczny - EuroBank       Waluty kredytu: PLN Max. okres kredytowania: PLN: 30 lat Max. wysokość: PLN: 90%     Wypełnij formularz kontaktowy z doradcą kredytowym. Doradca oddzwoni do Ciebie i odpowie na wszystkie Twoje pytania, sprawdzi Twoją zdolność kredytową i obliczy Ci raty kredytu:       Czy warto wziąć kredyt mieszkaniowy w EuroBanku ? Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swoją opinie o Euro Banku. Zadaj pytanie. Przeczytaj zd

   in Kredyty hipoteczne - Opinie

  • Eurobank - windykacja, wypowiedzenie umowy kredytowej.

   Chciałem zapytać, jak wygląda wypowiedzenie umowy przez Eurobank. W umowie napisane jest, że w przypadku zaległości z co najmniej dwiema pełnymi ratami bank wysyła pismo informujące o wypowiedzeniu umowy w terminie 14 dni od otrzymania w przypadku nieuregulowania zaległości do tego czasu. Trzecia rata nałoży mi się w środę, jak się okazuje ponoć z dwiema ratami jeszcze można, tak mówi terenowy. Mówi również, że w przypadku otrzymania takiego pisma, poza zaległymi ratami, aby nie doszło do rozwią

   in Komornik, windykacja

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.