Jump to content
Edward

Potrzebuję 100000 bez zabezpieczeń

Recommended Posts

Edward

Witam

Mam 100000 zadłużenia - w tym około 4000 przeterminowanego (jeszcze nie 60 dni), 3000 dochodu netto, 2500 zobowiązań i rodzinę 2+1. Grozi mi wypowiedzenie jednej umowy na 80000 + odsetki.

Potrzebuję kredytu bez zabezpieczeń z ratą max. 1700 na spłatę zobowiązań. Czy otrzymam gdzieś taki kredyt i jeśli tak to gdzie?

Proszę o pomoc.

Linki
expert

Sam odpowiedział Pan sobie na pytanie. Dochód 3000, zobowiazania 2500, różnica =500zł (jest Pan w stanie utrzymać rodzinę za taką kwotę?) Są dwa proste rozwiązania:

a) podnieść dochody, czyli np. znaleźć drugą pracę (lub zmienić na lepiej plałną)

b) obniżyć koszty (nie wiem, jakie ma Pan te kredyty, ale jeśli gotówkowe) to warto byłoby wydłużyć okres kredytowania, co pozwoli zmniejszyć raty. A może Pana najbliżsi mogliby Panu pomóc (np. rodzice...). Pan nawet jeżeli dostałby kredyt (DomBank) to warunki byłyby kiepskie...

Kacper Wojewódzki

DomBank zajmuje sie kredytami hipotecznymi ergo z zabezpieczeniem. Co do Panskiej sytuacji to rzeczywiscie nie jest ona prosta. Ciezko bedzie dobrac taka gotowke. Zgodze sie z przedmowca, ze trzeba zwiekszyc dochod lub poprosic kogos o pomoc.

 

Panska sytuacja jest trudna. Polecam skontaktowaniem się z Stowarzyszeniem Krzewienia Edukacji Finansowej. Służą pomocą także prawną.

 

http://www.skef.pl/index.php?goto=odfik_placowki

 

Pozdrawiam

Edward

Dziękuję za rady.

Rozumiem, że najlepszym wyjściem będzie kredyt hipoteczny na np. 20 lat. Podzieliłem się swoim problemem z rodziną i jest nieruchomość, której hipotekę mogę przeznaczyć na zabezpieczenie takiego kredytu. Sęk w tym, że nie ma księgi wieczystej, a o ile wiem, ten proces może potrwać kilka miesięcy.

Czy zakładanie księgi wieczystej można przyspieszyć za pośrednictwem banku i czy to rzeczywiście jest dobre wyjście z sytuacji?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Kredyt bez stałej umowy

   Cześć, Zwracam się z prośba do ekspertów kredytowych o informację, czy i w jakim banku mogę starać się o kredyt, będąc na umowie na czas określony. Umowa trwa od 5 miesięcy i kończy się za 7 miesięcy. Jeśli to istotna informacja ma ciągłość zatrudnienia od 3 lat (bez jednego dnia na bezrobociu ;) )

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Kredyt dla zadłużonych bez BIK.

   Witam. Wpadłem w spirale chwilówek.  Czy korzystał ktoś z usług firm oferujących kredyt do 20.000 dla zadłużonych na normalnych warunkach? 

   in Dla zadłużonych

  • Potrzebuje szybkiej pożyczki, pilne!

   Dzień dobry, potrzebuje na wtorek-środę 5 tyś zł. Zostałam okradziona a skradzione pieniądze miały być na opłaty wynajmu mieszkania mojej siostry za 3 miesiące. Jestem w okropnej sytuacji, nie pracuje-wcześniej pisałam artykuły na umowie o dzieło, mam nadzieje że w ciągu tygodnia znajdę nową pracę. Jestem w stanie spłacać po 300 zł miesięcznie, jak sytuacja finansowa się poprawi to oczywiście więcej. Bardzo proszę o pomoc.

   in Pożyczki prywatne

  • potrzebuje 8 tys

   witam potrzebuje 8 tys na spłatę 3 chwilówek od których odstąpiłam od umowy żeby nie ponosić kosztów pracuje na umowie nie mam opóźnień w spłacie innych zobowiązań jestem w stanie płacic rate 500zł miesiecznie czy ktoś byłby w stanie udzielić mi pożyczki . Bardzo mi na tym zależy ponieważ obawiam sie że jesli nie słlace tych chwilówek do 30 dni to zostana wpisane negatywne wpisy do bik a pilnuje żeby wszystko było na czas płacone . w banku pożyczki nie dostanę ponieważ mając 3 dzieci n

   in Pożyczki prywatne

  • 35 tyś chwilówek... Sytuacja bez wyjścia.

   Cześć, to mój pierwszy dzień na forum, aczkolwiek zaglądałam tu często jako niezarejestrowana osoba. Tak jak sporo osób na forum wpadłam w pętle chwilówek. Na chwilę obecną ich łączna suma wynosi prawie 35 tysięcy... Żenada. Zaczęło się całkiem niewinnie od jednej - potem kolejna dobierana na spłatę bądź refinansowanie i tak przez kilka dobrych miesięcy... Obecnie jestem już w sytuacji bez wyjścia. Firmy u których wcześniej pożyczałam i wywiązałam się też nie chcą już dać, abym mogła refina

   in Dla zadłużonych

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.