Jump to content
aris

Potrzebuję 300.000zł na rozpoczęcie działalności

Recommended Posts

aris

na gabinet dentystyczny.Remont plus sprzęt ok.300.000zł.czy wie ktoś w jakim banku dostanę takie pieniądzę bez zaświadczeń o zarobkach?

Linki
Ganesa

Witam!

Istnieje szansa na uzyskanie takiego kredytu. Są dwie wersje:

1) Kredyt inwestycyjny na nową działalność gospodarczą. Kredyt oprocentowany we frankach marżą ok. 1,6%. Wada takiego rozwiązania jest fakt, że taki kredyt udzielany na 15 lat.

 

2) Pożyczka hipoteczna. Niestety musi być zabezpieczony hipoteką domu lub mieszkania. Do tego trzeba uzyskiwać dochody na podstawie których uzyska sie wymagana zdolność kredytową.

 

Pozdrawiam

 

Ganesa Finance&Legal

doradztwo finansowo-prawne

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Potrzebuję pomocy w konsolidacji

   Witam. Przez lata nazbierałem trochę rat kredytów itp. Łącznie około 140-150tys zł Mbank 72tys zł t-mobile zostało około 70tys Credit Agricole myślę że około 5-6tys w tej chwili. Umowa na czas nieokreślony od sierpnia tego roku. Na tą chwilę pracuję u tego pracodawcy od 3 lat.  Zarobki z premią na poziomie 3250-3300zł netto. Czy są jakieś szanse żeby tu skonsolidować? Interesuje mnie jak najniższa rata. Mam ochotę trochę odetchnąć finansowo.  

   in Hipoteczne kredyty konsolidacyjne i refinansowe

  • Potrzebuję pomocy i pośrednika przy konsolidacji

   Witam.Przez lata nazbierałem trochę rat kredytów itp. Łącznie około 140-150tys złMbank 72tys złt-mobile zostało około 70tysCredit Agricole myślę że około 5-6tys w tej chwili.Umowa na czas nieokreślony od sierpnia tego roku. Na tą chwilę pracuję u tego pracodawcy od 3 lat. Zarobki z premią na poziomie 3250-3300zł netto. Czy są jakieś szanse żeby tu skonsolidować? Interesuje mnie jak najniższa rata.Mam ochotę trochę odetchnąć finansowo. Najchętniej bez zgody współmałżonka.

   in Kredyty konsolidacyjne bez hipoteki

  • Pomocy!!Potrzebuje porady!!!!

   Witam!Potrzebuje pomocy.Mamy z mężem dużo kredytów,kart itp.na spłatę potrzeba nam 400 000zł.Mamy gospodarstwo rolne.Stały dochód.Wszystkie zobowiązania płacimy terminowo.Z niczym nie zalecamy.Mamy czysty BIK.Ale już nie dajemy rady finansowo.Skladalismy wniosek o pożyczkę hipoteczna do PKO BP ale ze względu ze pojawiła się jakieś chwilówki już splacone i w między czasie wpłynął kredyt z mleczarni na środki rolnicze nasz wniosek w pko odrzucono.Nie dajemy już rady czy warto próbować gdzie indzie

   in Hipoteczne kredyty konsolidacyjne i refinansowe

  • Potrzebuje szybkiej pożyczki, pilne!

   Dzień dobry, potrzebuje na wtorek-środę 5 tyś zł. Zostałam okradziona a skradzione pieniądze miały być na opłaty wynajmu mieszkania mojej siostry za 3 miesiące. Jestem w okropnej sytuacji, nie pracuje-wcześniej pisałam artykuły na umowie o dzieło, mam nadzieje że w ciągu tygodnia znajdę nową pracę. Jestem w stanie spłacać po 300 zł miesięcznie, jak sytuacja finansowa się poprawi to oczywiście więcej. Bardzo proszę o pomoc.

   in Pożyczki prywatne

  • potrzebuje 8 tys

   witam potrzebuje 8 tys na spłatę 3 chwilówek od których odstąpiłam od umowy żeby nie ponosić kosztów pracuje na umowie nie mam opóźnień w spłacie innych zobowiązań jestem w stanie płacic rate 500zł miesiecznie czy ktoś byłby w stanie udzielić mi pożyczki . Bardzo mi na tym zależy ponieważ obawiam sie że jesli nie słlace tych chwilówek do 30 dni to zostana wpisane negatywne wpisy do bik a pilnuje żeby wszystko było na czas płacone . w banku pożyczki nie dostanę ponieważ mając 3 dzieci n

   in Pożyczki prywatne

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.