Jump to content
bzyk

wysoki kredyt

Recommended Posts

bzyk

Witam

W chwili obecnej do spłacenia mam kredyty gotówkowe w łącznej kwocie 195 000 zł które spłacam regularnie, ale chciałbym zmniejszyć raty i myślę nad kredytem konsolidacyjnym. Dla zabezpieczenia kredytu posiadam nieruchomość o wartości wycenionej przez notariusza na kwotę 700 000 zł, ale nieruchomość jest obciążona kredytem w wysokości 200 000 zł, więc łączna kwota do konsolidacji wyniosła by 395 000 zł. Kredyt konsolidacyjny jaki chciałby wziąć to kwota wysokości 500 000 zł na okres 30 lat, dochód jaki posiadam to 6700 zł ( 1900 zł z tytułu umowy o pracę i 4800zł z najmu) mam 33 lata, rozwiedziony. Proszę o doradzenie lub propozycje .

Ganesa

Witam!

Istnieje możliwość zaciągnięcia takiego kredytu. Magę zaproponować następujące warunki:

1) Oprocentowanie - ok. 5,35%(oprocentowanie standardowe, ze względu na kwotę kredytu możliwe będzie wynegocjowanie obniżenia oprocentowania o ok. 0,3%)

2) Prowizja - 1%

3) Rata - ok. 2 900 pln (przy negocjacjach 2 830pln )

4) Ubezpieczenie na życie - 100 pln mieisęcznie

5) Ubezpieczenie pomostowe - ok. 330 pln miesięcznie (płatne do czasu wpisu hipoteki)

6) Ubezpieczenie nieruchomości - ok. 35 pln miesięcznie

7) Wycena - 400 pln (płatne tylko w przypadku uruchomienia kredytu)

 

Pozdrawiam

 

Ganesa Finance&Legal

doradztwo finansowo-prawne

Ganesa

Witam!

Niestety kredyt konsolidacyjny i pożyczka hipoteczna jest gorzej oprocentowana niż kredyt hipoteczny i średnia ważona wychodzi tak jak napisałem. Ewentualnie można wydłużyć okres kredytowania do 40 lat. Wtedy taka wyniesie ok. 2 600 pln.

 

 

Pozdrawiam

 

Ganesa Fiance&Legal

doradztwo finansowo-prawne

expert

a kiedy nabywał Pan tą nieruchomość? jeżeli do 5 lat wstecz, można pomysleć o zwykłym kredycie hipotecznym, po części przeznaczonym na spłatę zobowiązań...

ar2rt

Proponuję kredyt w banku hipotecznym. Oni nie robią różnic w cenie kredytu ze względu na cel kredytu. Polecam Nykredyt. Jedyna wada ich oferty to kredyt w pLN i EURO

bzyk

Witam

 

 

 

 

W chwili obecnej do spłacenia mam kredyty gotówkowe w łącznej kwocie 195 000 zł które spłacam regularnie, ale chciałbym zmniejszyć raty i myślę nad kredytem konsolidacyjnym. Dla zabezpieczenia kredytu posiadam nieruchomość o wartości wycenionej przez notariusza na kwotę 700 000 zł, ale nieruchomość jest obciążona kredytem w wysokości 200 000 zł, więc łączna kwota do konsolidacji wyniosła by 395 000 zł. Kredyt konsolidacyjny jaki chciałby wziąć to kwota wysokości 500 000 zł na okres 30 lat, dochód jaki posiadam to 6600 zł ( 1800 zł z tytułu umowy o pracę i 4800zł z najmu) mam 33 lata, rozwiedziony.

 

 

Dodatkowa informacja

 

nieruchomość która będzie zabezpieczeniem kredytu składa sie z działki na której jest dom mieszkalny i budynki komercyjne (sklepy,usługowe)

nie ma możliwości podziału nieruchomości , tak doradzały mi banki .

 

Proszę o doradzenie lub propozycje .

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.