Jump to content
white2011

[35 000 tys.] Kredyt na samochód i inne wydatki - 20 latek - 1800 zł.

Recommended Posts

white2011

Witam Serdecznie

 

Chcę kupić samochód za 25-26 tysięcy. dodatkowo potrzebuję z 9 tysięcy w gotówce na inne wydatki. Mam 20 lat, jestem przedstawiciele handlowym, moja podstawa to 1800 zł plus prowizje i premie, które są na umowie o prace do 31.12.2015 roku. Za parę dni miną 3 miesiące i będe mógł starać się o kredyt.

 

Mam do dyspozycji matkę która ma pensję zasadniczą 2500 tysiąca a średnią z ostatnich miesięcy z prowizjami 3700 tys., ale posiada z ojcem kredyt hipoteczny na 300 000 tys. zł i z tego co wiem próbowała w jednym z banków i powiedzieli że nie ma zdolności kredytowe ale nie wiem w jakim. Pomóc mi może również kolega, ma 22 lata, taką samą umowę jak ja tylko podstawa netto to 2000 tys. Dodam, że w przypadku mamy na pewno odpada zgoda małżonka oraz mama nie ma rozdzielonego majątku.

 

W mbanku powiedzieli, że mam wstępną zdolność na 18 tysięcy, w meritum podobno jest szansa na kredyt z poręczycielem czyli mamą i mamy nadzieje, że nie sprawdzą jej dokładnie w biku. W moim Banku, w którym mam konto (Alior) Kredyt przyznają od 21 lat. W lukas Banku nie mam zdolności kredytowe.

 

Proszę o radę jak to rozegrać.

 

Co do mojej pensji to np. za maj pensja to będzie już ponad 1900 zł i rosła co miesiąc dzięki prowizji i premii ale jestem osobą niecierpliwą, mam okazyjnie do kupienia auto i zdając sobie sprawę, że im dłużej poczekam tym łatwiej o kredyt to jednak chce spróbować teraz.

 

Pozdrawiam.

pomocwkredycie

Przy takim wieku masz szanse dostać kredyt w BZWBK jak również Getin banku ale przy odstępstwie na kredyt samochodowym. jeśli będziesz potrzebował pomocy służę ci z pomocą.

white2011

Dostanę taką dużą kwotę? Lepiej rozbić to na gotówkowy i samochodowy? Nie zależy mi tylko na uzyskaniu kredytu ale również na dobrych warunkach :)

Aureliusz

Nieznajomość prawa szkodzi:)

pomocwkredycie
Dostanę taką dużą kwotę? Lepiej rozbić to na gotówkowy i samochodowy? Nie zależy mi tylko na uzyskaniu kredytu ale również na dobrych warunkach :)

 

Przy takim wieku to jest dobry bank, i jeśli potrafisz negocjować warunki to na pewno będzie dobrze. W razie czego służę pomocą.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

X TOP3 Najczęściej wybierane kredyty: