Jump to content
ilona

kredyt euro w DnB Nord

Recommended Posts

ilona

Czy to prawda, że żeby dostać kredyt w euro w DnB Nord trzeba mieć na gospodarstwo co najmniej 5 tys. dochodu miesięcznie?

Linki
WMichal

Witam,

 

nie, próg dochodowy to 4.000 zł. Natomiast warunkiem promocyjnej marży (1,6%) jest zasilanie konta kwotą min. 5.000 zł miesięcznie. Nie musi być to wynagrodzenie, po prostu tyle musi miesięcznie wpłynąć na konto.

 

Pozdrawiam

Michał Wójtowicz

Salomon Finance

ilona

Dziękuję. ale to i tak na jedno wychodzi. Żeby pieniądze wpływały na konto, to trzeba je zarabiać.

PlanFinance.pl

Alternatywą jest utrzymywanie salda w wysokości min.50 000 PLN przez min 5 lat.

michal_sz

Można też mieć wolnych 5000 zł i co miesiąc przelewać na konto DnB (spełnić warunek promocji) i po chwili odesłać je z powrotem na pierwotne konto (plus środki na ratę kredytu).

Oczywiście łatwiej jest po prostu tyle zarabiać...

PlanFinance.pl

Jest to opcja promocyjna, możesz skorzystać z warunków standardowych. Te 5000 PLN to naprawdę nie jest wielki problem, wobec wymogów konkurencji zdecydowanie bardziej życiowe.

michal_sz

Jest. Oferta bez promocji, czyli słaba.

PS . Te 5000 zł może być też sumą miesięcznych mniejszych zasileń.

WMichal

Witam,

 

nie do końca, zawsze można mieć ten 1.000 zł odłożone na stałe i po prostu co miesiąc robić przelew z konta stałego w postaci wynagrodzenia + uzupełnienie do 5.000 zł.

Druga możliwość to przelanie 2.500 zł na konto DnB Nord, następnie środki wracają na inne konto i następnego dnia znowu są przelewane (te same środki) na DnB Nord. W sumie jest wpływ 5.000 zł i warunki są spełnione :)

 

Pozdrawiam

Michał Wójtowicz

Salomon Finance

ilona

a czym różni się ta wersja promocyjna od standardowej. przy standardowej większa jest pewnie marża?

WMichal

Witam,

 

Warunki standardowe:

kredyt poniżej 300.000 zł - marża 3,30%

kredyt 300.000 zł - 600.000 zł - marża 3%

 

Promocja:

bez względu dla kwoty: 1,6%

 

Pozdrawiam

Michał Wójtowicz

Salomon Finance

Dook

Witam kredytobiorców,

Jestem przed podpisaniem umowy ale doradca przestrzegł mnie że będzie tam zapis o standardowych warunkach czyli jakieś 3% oraz o warunkach promocyjnych czyli 1,6%. Czy ktoś to widział na oczy ? Czy jest to zapis o tym ze jeżeli nie spełnię warunków promocji to moga mnie walić tymi 3% Jak to wygląda ?

Powiem szczerze że decyzje dostałem po 8 dniach jak obiecywali i teraz tylko pytanie ile poczekam na umowe ? Na różnych ceikawych forach ludzie pisza że na decyzje czekali tygodniami/miesiącami potem tygodniami na umowe i kasę.... więc jestem trochę " zaniepokojony"...

PlanFinance.pl

Umowa 6 dni roboczych.

 

W umowie będzie 3% a warunki promocji jako załącznik do umowy zmniejsza to do 1,6%. Jeśli nie spełnisz warunków to nie wywiążesz się z umowy z bankiem i wtedy możliwe jest podniesienie marży. Standardowa procedura jak w większości banków.

Dook

Witam kredytobiorców,

Jakie ubezpieczenie na życie pod kątem kredytu na 400000 PLN polecacie ?. Temat może walkowany kiedyś tam ale ja chcę wiedzieć co teraz jest opłacalne.

Pracuje tylko ja, a zona wychowuje dziecko i najbliższe 3 lata raczej do pracy nie pójdzie więc trzeba jakos zabezpieczyć rodzinę. Wiem że oferta ubezpieczeń w bankach razem z kredytem jest troche droga.

Co, kogo polecacie ?

Pozdrawiam

WMichal

Witam,

 

generalnie T.U.W. Macif jest najtańsze. Przy ubezpieczeniu na 400.000 zł będą wymagać badania lekarskiego (koszt pokrywa ubezpieczyciel).

Proszę podać wiek to będę w stanie obliczyć składkę.

 

Pozdrawiam

Michał Wójtowicz

Salomon Finance

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Kredyt lub limit w koncie

   Witam,   Typ kredytu: gotówkowy/limit w koncie Wysokość kredytu: 100-150k Czy kredyt będzie zabezpieczony: nie Waluta kredytu: ... PLN Pożądana długość okresu kredytowania: min 5 lat   Przychód 2018/ 132 100 Dochód 2013/ 19 669   Przychód 2019/ 355 297 Dochód 2019/ 13 698   Forma prawna jednoosobowa dział. gosp. Branża: handel PKD: 47.91z Działalność prowadzona od: 1.08.2018 Rodzaj prowadzonej księgowości:Z

   in Kredyty dla firm

  • Bank Millenium - Kredyt Hipoteczny - Opinie

   PYTANIA i OPINIE Kredytobiorców: Kredyt hipoteczny w Millenium Banku.       Waluta kredytu: PLN. Okres kredytowania: do 35 lat. Maksymalna wysokość: do 90 % wartości nieruchomości.   By poznać szczegóły oferty wypełnij formularz kontaktowy z doradcą Banku Millenium. Doradca odpowie na wszystkie Twoje pytania, sprawdzi Twoją zdolność kredytową i obliczy Ci raty kredytu:     Czy warto wziąć kredyt mieszkaniowy w Millenium? Opisz swoj

   in Kredyty hipoteczne - Opinie

  • Tani Kredyt - windykacja terenowa.

   Dzień dobry, Szukałam odpowiedzi na forum jednak nie jestem w stanie jej znaleźć wiec piszę post z zapytaniem. Zalegam ze spłata chwilowki w tanikredyt Ok 30 dni, dostałam dziś dziwnego SMS od „PRIORYTET” ze windykator terenowy nie zastal nikogo w domu, kolejna wizyta będzie w pracy a jeżeli chcę uniknąć wizyty, to mam zadzwonić pod podany nr telefonu, który należy do Tani Kredyt. Teraz moje pytanie- czy na prawdę mógł być ktoś z windykacji czy tez jest to zwykły straszak? Pozyczke będę

   in Dla zadłużonych

  • Kredyt na mieszkanie z garażem?

   Witam,   Chciałbym kupić mieszkanie z garażem. Zdolność kredytowa wychodzi mi >1mln zł, więc nie martwię się tym, ale na ten moment mam około 60-65 tysięcy, które mogę przeznaczyć na kredyt.   Moje pytanie dotyczy tego, co można zawrzeć w kredycie hipotecznym? Czy przy 10% wkładu własnego i mieszkaniu z rynku wtórnego za ~380 000 - 400 000 zł i garażu lub miejsca postojowego w garażu podziemnym za 20-30 tysięcy jest możliwość wzięcia kredytu na całość? Szukałem informacji

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Kredyt na spłatę zadłużenia i rozwój firmy

   Witam! Potrzebuje porady odnośnie kredytu na rozwój. Postanowiłem otworzyć jednoosobową firmę usługową będąc już zadłużonym w bik ponieważ liczyłem na kapitał z innego źródła ale niestety plany się pokrzyżowały. Firmę prowadzę już prawie rok mam coraz więcej zleceń których nie mogę wykonywać ponieważ nie mam środków na rozwój przez co zarabiam mniej i sytuacja finansowa nie pozwala mi czyścić bik-u. Dodam że nie mam co zastawić. Zadłużenie bik 7-9 tys pow 90dniUS 2-3tys

   in Dla zadłużonych

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.