Jump to content
affectpct

Ubezpieczenie kredytu w ing?

Recommended Posts

affectpct

Witam czy oreintuje się ktoś czy można z tego zrezygnować?

Jakie warunki oferuje ich ubezpieczenie?

I takie pyutanie jeżeli przy składaniu wniosku oświadczę że mam umowę na 2 lata a tak naprawdę będę miał ją na okres wynoszący rok czasu to w sytuacji gdy pracodawca po roku czasu czyli po skończeniu umowy jej nie przedłuży to czy mogę skorzystać z ubezpieczenia?

 

Oraz sytuacja nr 2 oświadczam że mam umowę na 2 lata a tak na prawdę mam np na rok pracodawca po pół roku mnie zwalnia to czy mogę slkorzystać z ubezpieczenia?

 

Oczywiście sytuacje czysto teoretyczne.

Bartek

Jesli ci chodzi o ubezpieczenie od utraty pracy to przeczytaj Ogolne Warunki Ubezpieczenia - tam wszystko jest dokladnie napisane co kiedy i jak. Tutaj trudno cokolwiek powiedziec nie widzac twojej umowy

 

pozdrawiam

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • radzio327
   By radzio327
   Witam. Pisze do Państwa w takiej sprawie gdyż w rodzinie wydarzyła się tragedia. Szwagierka z mężem wzieli kredyt hipoteczny w sierpniu 2019 roku mieszkanie odebrali w Lutym 2020 r, niestety szwagier popełnił samobójstwo, pytanie czy w takim przypadku ubezpieczenie kredytu będzie normalnie działać? Co w takiej sytuacji zrobi bank? Póki co nie zagłębiałem się w sprawy ubezpieczenia itp gdyż jesteśmy ledwo po pogrzebie, w poniedziałek będę się kontaktował z Panem który załatwiał kredyt(Był pośrednikiem) by dowiedzieć się od czego zacząć, pisze z nadzieją że ktoś może udzielić jakiejś informacji co w takiej sytuacji można zrobić, jak się do tego zabrać.
  • krystiano
   By krystiano
   Witam, mam pytanie z prosba o doradznie.
   Jesli mialem umowe Citi z 2013 ktora zostala skonsolidowana rok pozniej, a gdzie bylo ubezpieczenie (ktore nie zostalo proporcjonalnie zwrocone)
   Czy moge zadac od banku (w pozwie) rozliczenia tego ubezpieczenia?
    
   Dziekuje
  • Magda23333
   By Magda23333
   Witam, 
    
   Dwa lata temu wzięłam kredyt w ING, od pół roku nie spłacam go z przyczyn osobistych, problemy zdrowotne i utrata pracy. 
    
   W dniu wczorajszym otrzymałam listem poleconym wypowiedzenie umowy, w którym jest informacja, że w terminie 30 dni muszę spłacić  całość.  Niestety jest to spora kwota, kilka tysięcy złotych.  I że względy na inne zobowiązania oraz trudna sytuację teraz z pracą nie spłacę tego, ponieważ nie mam z czego. 
    
   Czy był ktoś w podobnej sytuacji? I czy udało się jakoś porozumieć z Bankiem? Jakaś ugoda do umowy? 
    
    
   Będę bardzo wdzięczna za każdą pomocna odpowiedź. 
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.