Jump to content
affectpct

Ubezpieczenie kredytu w ing?

Recommended Posts

affectpct

Witam czy oreintuje się ktoś czy można z tego zrezygnować?

Jakie warunki oferuje ich ubezpieczenie?

I takie pyutanie jeżeli przy składaniu wniosku oświadczę że mam umowę na 2 lata a tak naprawdę będę miał ją na okres wynoszący rok czasu to w sytuacji gdy pracodawca po roku czasu czyli po skończeniu umowy jej nie przedłuży to czy mogę skorzystać z ubezpieczenia?

 

Oraz sytuacja nr 2 oświadczam że mam umowę na 2 lata a tak na prawdę mam np na rok pracodawca po pół roku mnie zwalnia to czy mogę slkorzystać z ubezpieczenia?

 

Oczywiście sytuacje czysto teoretyczne.

Bartek

Jesli ci chodzi o ubezpieczenie od utraty pracy to przeczytaj Ogolne Warunki Ubezpieczenia - tam wszystko jest dokladnie napisane co kiedy i jak. Tutaj trudno cokolwiek powiedziec nie widzac twojej umowy

 

pozdrawiam

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • Sowa0511
   By Sowa0511
   Witam.
   Mój narzeczony w 2017r zaciągnął kredyt w Banku Credit Agricole,konkretnie było to wzięcie laptopa na raty.
   Z powodu pójścia do ZK stracił pracę a raty nie były spłacane.Obecnie ma do spłaty 2razy większą kwotę która egzekwuje komornik z jego pensji.
   Przeglądałam niedawno tą umowę kredytu.Zawierała ona ubezpieczenie od utraty pracy,i tu moje pytanie-czy w przypadku takiego ubezpieczenia Bank mógł wystąpić na drogę sądową?i czy można jeszcze po takim czasie w jakiś sposób się od tego odwołać?
  • agawal
   By agawal
   Witam mam pytanko. Mam. Kredyt w Santander z ubezpieczeniem od stycznia miałem. Problemy zdrowotne i nie mogłem spłacać. Kredyt poszedł do windykacji. Czy jest jeszczze szansa na wypowiedzenie ubezpieczenia i zwrot tej kasy na poczet spłaty zadłużenia. W tej chwili chce spłacić całość zaległego tego kredytu
  • Sore
   By Sore
   Witam
   Czy znajdzie się osoba, która będzie w stanie pomóc w kwestii ubezpieczenia kredytu w Idea Bank Bezpieczny Podatnik..
   Był już jeden tak wątek ale niestety rozwiązania w nim nie znalazłem.
   Jeśli dobrze rozumiem ubezpieczenie to jest zabezpieczeniem kredytu i w zobowiązaniach widnieje ze jest obowiązek utrzymania go przez cały okres kredytowania pod rygorem podwyższenia oprocentowania przez bank.
   Mimo wszystko jest to dość duża kwota i zastanawiam się czy nie lepsza byłaby rezygnacja z niego tylko niewiem jak wtedy wyliczyć sobie ratę a doradcy w oddziale nie są skłonni do pomocy.
   Załączam skan umowy żeby zobrazować temat. Dodam ze kredyt spłacany na bieżąco bez żadnych opóźnień. Zostały 34 raty na kwote 244 930,07zł więc niewiem czy jest sens jeszcze działać w tym temacie czy już dobrnąć do końca i zapomnieć.
   Dziękuje za ewentualne odpowiedzi:)
    ×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.