Jump to content
Mod

Najlepsza karta kredytowa, który bank wybrać?

Recommended Posts

Mod

Informacja dla wszystkich, którzy zadają pytanie typu: "Która karta kredytowa jest najlepsza? Jaki bank ma najkorzystniejszą ofertę?"

 

Otóż nie ma jednoznacznej odpowiedzi gdyż, oferty banków różnią się między sobą.

 

Dlatego by wybrać najlepsze kartę kredytową trzeba się najpierw zastanowić na czym nam najbardziej zależy jakie rzeczy są dla nas istotne, a które mniej (opłaty za użytkowanie, wysokość limitu kredytowego, wymagany dochód, limity wypłat, oprocentowanie limitu kredytowego itp.)

 

Warto skorzystać z narzędzia - porównanie kart kredytowych i porównać oferty kart poszczególnych banków (porównanie obejmuje: maksymalny limit kredytowy, opłaty za kartę, wymagany dochód, limity wypłat, oprocentowanie limitu kredytowego, bankomaty itp.)

 

 

 

Gdy już się zdecydujesz na daną kartę kredytową wystarczy wypełnić wniosek.

TG20

Jak chcesz kartę kredytową to weź zawnioskuj przy okazji o kredyt w ROR...

Jak minie Tobie okres bezodsetkowy to bez problemu spłacisz kartę.

Na rynku dostępne oprocentowanie kart kredytowych to od 10% a standardem jest w granicach 20%.

A na Linii w ROR stand 13... Jest różnica a dodatkowo możesz cieszyć się max do 59 dni darmowym kredytem.. :)

Także kredyt w ROR będzie zawsze tańszy niż najlepsza karta kredytowa

Pozdrawiam TG

luki2691

Siema :) Ja mam od kilku miesięcy kartę kredytową w ing i jestem z niej bardzo zadowolony. Założyłem ją drogą internetową poprzez stronę Sam proces zakładania takiej karty jest niestety długi ok. 1 miesiąca, ale za to mam 59 dniowy okres bezodsetkowy, darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w polsce oraz 0zł opłaty rocznej (czyli utrzymanie takiej karty podczas gdy nie wykonuje żadnych transakcji nie kosztuje mnie nic). Samo oprocentowanie karty kredytowej jest w porządku 1,66% w skali miesiąca. Nade wszystko podczas korzystania za granicą z tej karty waluta obowiązująca w danym państwie jest bezpośrednio przeliczana na złotówki. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to wszystkie transkacje powyżej 150EURO są ubezpieczone (oczywiście bezpłatnie). Wcześniej używana przez mnie były karty kredytowe citi handlowy oraz millenium i uwierzcie mi są one beznadziejne ponieważ na każdym kroku doliczane są jakieś ukryte opłaty i prowizje.

Adek z torunia

Siemanko :)

zrobiłem ranking kart kredytowych bo szukałem dla rodziców. Wyszło mi że najlepsza karta kredytowa to Raiffeisen Polbank bo może być darmowa jak się zrobi 36 transakcji w roku a poza tym zwraca 1% z zakupów i ma ubezpieczenie na życie:P ale trzeba mieć dochody co miesiąc minimum 1000zl/miesiąc

 

W Media Markt wcisnęli mi kartę kredytową BPH i dali bardzo wysoki limit ;/ na co mi taki limit, chyba tylko złodziejowi się przyda jak mi kartę gwizdnie i ta opłata roczna 45zl ;/ a mówiłem ze nie chce mieć karty kredytowej Media Markt ech oszustka jedna...

 

Zawnioskowałem do Citibanku o kartę kredytowa dla studenta bo jest bez opłat rocznych do póki studiuje do 26 roku życia :)) no i ze zdjęciem więc będzie bezpieczniej tylko trzeba powiedzieć ze nie chcecie ubezpieczeń do karty kredytowej to nie są obowiązkowe

 

W rankingu kart kredytowych nie brałem pod uwagę oprocentowania bo wszędzie jest bardzo podobne a poza tym zwracam zawsze całość zadłużenia w ciągu okresu rozliczeniowego..

EkspertPKO

Dla osób, które mają dochód netto w wysokości co najmniej 3 tys. zł miesięcznie proponuje kartę kredytową PKO BP „Złotą Kartę”.

 

Kredyt w karcie nawet w wysokości 50 tys. zł. Nieoprocentowany kredyt aż do 55 dni. W razie potrzeby zadłużenia w karcie, można przekształcić w niżej oprocentowany kredyt ratalny.

 

Oprocentowanie zadłużenia na karcie (nie spłaconego w okresie bezodsetkowym) – 20,4 proc. Przy spłacie zadłużenia w formie rat – 15,4 proc. Dla klientów przenoszących zadłużenie z tytułu używania karty kredytowej z innego banku – przez pierwsze 6 miesięcy promocyjne oprocentowanie w wysokości 9,9 proc.

 

Bez żadnych dodatkowych opłat posiadacz karty otrzymuje pakiet ubezpieczeniowy „Bezpieczna karta”, "Ubezpieczenie na szóstkę" i "Ubezpieczenie podróżne". Może też korzystać z oferty rabatowej w wielu ekskluzywnych sklepach i punktach usługowych. Karta jest za darmo, jeśli dokonywane nią średniomiesięczne płatności, wynoszą min. 2 000 zł.

Polecamwg mnie karta kredytowa pko bp to najlepsza karta aktualnie..

Ekspert PKO Banku Polskiego

pomocwkredycie

No to ci powiem że oferta karty kredytowej PKO BP jest fajna ale nie tak dobra jak np. karta Citi Handlowy City Handlowy.

 

Dochód również 3 netto Karta Gold może być Payback czy też Lot, okres nie oprocentowany 56 dni.

 

jeśli jest zadłużenia na karcie można rozłożyć na raty aż 48 miesięcy na oprocentowaniu 12.9% a jeśli przenosimy zadłużenie z innego banku 9.9% nawet przez 60 miesięcy. Więc ci powiem, jak dla mnie nic ciekawego ta karta z PKO mi nie daje.

ulfinansowa

Aktualnie najlepszą ofertą karty kredytowej jest Visa Credit SimplyOne w Getin banku.

 

Transakcje bezgotówkowe za pomocą tej karty są oprocentowane na 9,99%.

Stolaz

Karta kredytowa mBanku płatności można rozłożyć na raty na 7,5% dodatkowo, w ramach promocji "karta dobrze rokująca" na ok. pół roku dawali oprocentowanie 8% (a promocja zaczęła się jeszcze w listopadzie/grudniu 2014 roku).

Sentinel75
Aktualnie najlepszą ofertą karty kredytowej jest Visa Credit SimplyOne w Getin banku. Transakcje bezgotówkowe za pomocą tej karty są oprocentowane na 9,99%.

 

obecnie max oprocentowanie kredytu kartowego to 10%...

 

w Millennium możesz rozłożyć płatność (3000 zł) dokonaną kartą kredytową na 12 m-cy, płacisz za to 1%

KenyBDG

Posiadam kartę kredytową w BZWBK, niestety muszę z niej zrezygnować ponieważ nie mogę nią płacić w sklepach internetowych których płatność realizowana jest przez DOTPAY, płatność jest dokonywana, kwota zostaje zablokowana a po chwili otrzymuje mail iż płatność odrzucona, co jest powodem nikt nie potrafi mi powiedzieć nawet DOTPAY.

 

Tym radosnym faktem poszukuję karty kredytowej w innym banku, limit ... hmm 3000 jest dla mnie wystarczający, ważną rzeczą jest usługa rozłożenia płatności na raty, w BZWBK taka opcja nazywa się ratio, jest to fajne zabezpieczenie, np. w podróży gdy gdzieś w Hiszpanii zapisuję się samochód :), po prostu zapłacę kartą i nie będę musiał się martwić że muszę uzbierać na szybko 3k PLN.

 

Myślałem o karcie T-Mobile Usługi Bankowe, jak tej najlepszej karcie ale niestety nie znalazłem tam takiej opcji, choć fajne jest zwrot 5% za zakupy w internecie.

Sentinel75

Karty z Raiffeisen Polbank oraz Millennium mają opcję rozłożenia na raty kredytu w rachunku karty

Stolaz

MBank. Opr

Oferta przeniesienia karty:

0 zł za wydanie, opłata roczna: pierwszy rok 0 zł, następne lata 70 zł/rok (jeżeli wykona się 120 transakcji kartą na dowolną kwotę lub wyda z niej 12 tysięcy w skali roku - odpowiednio to 10 transakcji/miesiąc lub 1000 zł obrót/miesiąc to opłata jest zdejmowana). Okres bez odsetkowy do 54 dni, po przekroczeniu oprocentowanie 9,9% przez pierwszy rok, w latach następnych 16%. Możliwość zrobienia kredytu ratalnego - 3-24 raty, oprocentowanie 10,18% przez cały okres umowy. 2 programy rabatowe w tym mOkazje, które działają w podobie moneybacku. Karta wypukła, możliwość realizowania transakcji internetowych przez mTransfer. Przelew jako transakcja bezgotówkowa. Nazwy kart: Visa Classic lub Mastercard Standard. Polecam.

pozyczkaport

Dla osób ze złym BIK polecamy kartę Vanquis Bank, przy której zdolność nie jest badana na zasadach bankowych, koszty karty są jednak sporo większe 9,95 lun 19,95 miesięcznie plus oprocentowanie 16%. Vanquis Bank należy do grupy IPF, która jest właścicielem Providenta.

 

Pozdrawiamy,

temen

To dopowiem, że db w promocji przenieś kartę*do deutsche bank daje 5,99% na kolejne 12 miesięcy

tolin0

ja mam kartę mBank i jestem zadowolona

efkar

Ja polecam kartę kredytową dobro procentuje PKO BP. Bo możemy pomagać każdego dnia robiąc zakupy i nią płacąc. Środki możemy kierować na wybrany przez nas cel w tym m.in. na bankową akcję honorowego krwiodawstwa. Ale tez na ochronę środowiska i inne. To bank rezygnuje z części swoich dochodów, więc Ty nie dokładasz nic!

Mony

A ja od lat używam karty z banku Millenium. Jestem jego klientem od czasów studiów (11 lat) i w sumie po prostu poszedłem, zapytałem i... dostałem. Warunki bardzo dobre, wszystko tak naprawdę bez żadnego kłopotu.

krzysztof_kredyt

Sentimel znajdzie się jeszcze bank, który rozłoży płatność kartą na 12 miesięcy?

Niewątpliwie ciekawa oferta i bardzo mnie zainteresowała.

Sentinel75

w Millennium z pewnością można, sam korzystam z takiej opcji, w innych bankach również jest to możliwe, ale droższe

 

ps

gdzie można dostać kredyt na 12 m-cy, w którym jedyny koszt to prowizja 1%?

krzysztof_kredyt

A co powiesz o karcie citybanku?

 

Brak opłaty rocznej za kartę kredytową, nie spotkałem się z tym w innych bankach.

luki2691

Teraz mają nową kartę "Get" w Getin Banku spoko warunki,

mala55

Alior Bank , nawet po całkowitej spłacie karty i tak będziesz mieć dług.Oczywiście ich zdaniem.

hejkdm

No a co z kartami z BNP Paribas? Z tego co pamiętam w rankingach byli wysoko jeśli chodzi o ofertę kart kredytowych.

miśka2014

warunki korzystania z kart są podobne, opłaty troszkę mniejsze lub większe, jak nie ma jednej opłaty to jest druga, okres bezodsetkowy niecałe 2 miesiące, poszukaj kart, które mają jakieś fajne dodatki, ja np korzystam z karty bardzo często, w zasadzie codziennie i raz w miesiącu spłacam, żeby nie płacić odsetek, ale przy okazji zbieram punkty, co ważne od każdej transakcji, a nie od transakcji w wybranych sklepach, więc szybko rosną, nie wiem jak często chcesz z niej korzystać, ale jak często to polecam sygma

migas

Ja też mam dwie karty. Najczęściej jednak korzystam z karty sygma. Opłata 30 zł za rok, w pierwszym roku za darmo, okres bezodsetkowy 54 dni. Natomiast dostaję punkty za każdą wydaną złotówkę. Punkty wymieniam na nagrody.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL. • Similar Content

  • 2020Tomek
   By 2020Tomek
   Witam
   Mam zadłużenie w mbanku na karcie kredytowej około 5000zł. Dzwonili do mnie z działu windykacji że mam ostatni tydzień na spłacenie tej kwoty albo zostanie wypowiedziana cała umowa karty kredytowej (10 000zł) i będę miał poważne problemy, pan nie wytłumaczył jakie dokładnie problemy będę miał. Chciałem się dogadać i spłacać po 500zł miesięcznie bo mam też inne zadłużania które akurat spłacam na bieżąco, niestety nie był zainteresowany ofertą i dalej powtarzał że mam ostatni tydzień i wypowiedzenie umowy bo już mineło ponad 90dni. I teraz mam pytanie jakie będą tego konsekwencje? mam się zaraz spodziewać komornika czy mój dług zostanie gdzieś sprzedany? 
  • Ania_1982
   By Ania_1982
   Witam.
    
   Mam pytanie: pod koniec 2011 zamknęłam kartę kredytową, którą miałam kilka miesięcy. Dostęp do wyciągów miałam wyłącznie elektroniczny, nie mam wyciągów papierowych, nie mam też pisma z banku potwierdzającego, że karta została zamknięta (czekam na przesłanie). Krótko mówiąc, nie mam żadnego papierowego dokumentu, a dostępu online rzecz jasna już nie mam. Limit był 3000, nigdy nie miałam jednak więcej do spłaty niż około 150 zł z tym, że przy pierwszym wyciągu miałam do spłaty 30 zł, które to pieniądze wpłaciłam z opóźnieniem krótszym niż 30 dni z bardzo głupiego powodu, którego tutaj nie wymienię.
   Czy banki analizując mój wniosek kredytowy mogą się do tego doczepić?
    
   Dziękuję.
    
   Ania
  • jasieq89
   By jasieq89
   witam
    
   Mam umowe o prace do konca kwietnia 2013. Czy istnieje jakis bank ktory udzieli mi kredytu na okres dluzszy niz obowiazuje umowa?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.