Jump to content
jas1410

windykacja po 11 latach ???

Recommended Posts

jas1410

Witam.

Miałem windykację za tel. spłaciłem całość ,firma ultimo wystawiła zaświadczenie że wszystkie zobowiązania zostały uregulowane , po 2 miesiącach dostałem nową windykację też za tel. też zapłaciłem . To były sprawy które z przyczyn chwilowych tarapatów finansowych zaniedbałem więc ok.

Za to teraz otrzymuję listy z wezwaniem do zapłaty z firm windykacyjnych których nazwa mi nic nie mówi i za rzeczy o których nie mam pojęcia lub raty z lukasa które na pewno spłaciłem.

Ostatnio otrzymałem list na windykacje (kupiłem jakiś sprzet Agd na raty) ktora wziąłem 11 lat temu i na pewno spłaciłem - czy jestem na przegranej pozycji bo to było 11 lat temu i nie mam żadnego potwierdzenia że to spłaciłem ( kto trzyma takie świstki trzyma przez tyle lat ??? Co można zrobic proszę o radę.

Pozdrawiam

Linki
Edyta1

http://www.emetro.pl/emetro/1,85648,10523278,Dlugu_zycie_po_zyciu.html

 

 

§ firma windykacyjna a sąd

 

 

 

 

Po takim czasie nie musisz mieć potwierdzenia . Dług jest przedawniony i należy tylko dopilnować by odebrać pismo i się do niego ustosunkować, wnieść sprzeciw w ciągu 14 dni że dług jest przedawniony a ty wszystko spłaciłeś. Nie należy uznawać długu słownie czy na piśmie, nie godzić się na żadne ugody czy spłaty w ratach i absolutnie nic im nie wpłacać, bo wpłata oznacza uznanie długu i wtedy to już pozamiatane.

 

Informacje dotyczące wniesienia sprzeciwu ;

 

http://g.infor.pl/gp/druki/sprawy_osobiste/wlasnosc/s_egzekucja4.pdf

jas1410

Dziękuję za pomoc.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Tani Kredyt - windykacja terenowa.

   Dzień dobry, Szukałam odpowiedzi na forum jednak nie jestem w stanie jej znaleźć wiec piszę post z zapytaniem. Zalegam ze spłata chwilowki w tanikredyt Ok 30 dni, dostałam dziś dziwnego SMS od „PRIORYTET” ze windykator terenowy nie zastal nikogo w domu, kolejna wizyta będzie w pracy a jeżeli chcę uniknąć wizyty, to mam zadzwonić pod podany nr telefonu, który należy do Tani Kredyt. Teraz moje pytanie- czy na prawdę mógł być ktoś z windykacji czy tez jest to zwykły straszak? Pozyczke będę

   in Dla zadłużonych

  • Vindix - windykacja terenowa.

   Witam, mój ojciec dostał dzisiaj smsa z firmy vindix, jakaś Pani informuje, że jutro przyjedzie pod adres zamieszkania. Mojego taty nie będzie w domu, więc o tym ja poinformował, żeby kontaktowała się w następnym tygodniu, a ona na to "kogo w takim razie możemy się spodziewać w Pana domu?". Skoro nie będzie go w domu, to jakim prawem będzie "nekac" innych członków rodziny?

   in Komornik, windykacja

  • Windykacja Profi Credit.

   Zalegam w Profi Credit 2 raty dziśaj był telefon do mojej pracy nie na komórkę ale na służbowy tak krzyczał pan przez słuchawke żebym natychmiast odała pieniądze bo jak jestem niodpowiedzialna to przyjdą do pracy i ich to nie obchodzi że za takie sprawy prywatne może nawet dojść do zwolnienia nie zdążyłam nawet powiedzieć dwóch słow pan się wyłączył ponieważ przeszłam nidawno zawał serca tak się częsłam że nie mogłam dojść do siebie ze stresu tak się bałam o siebie czy takie praktyki mogą być st

   in Dla zadłużonych

  • Windykacja terenowa VEX.

   Witam. Dostałem takiego maila. Nie wiem jak zareagować. Muszę go wpuszczać ? Miał ktoś podobną sytuację ? Jeszcze ta godzina wieczorna i kamerka.   Dzień Dobry, nazywam się O. Z. jestem windykatorem terenowym firmy VEX.   Otrzymałem zlecenie wizyty na adresie zameldowania w celu wyjaśnienia powodów zaniechania spłaty pożyczki z firmy LENDON / CREAM FINANCE. Firma LENDON zleciła firmie VEX windykację terenową na adresach podanych na umowie pożyczki oraz na adresach ustalonych pr

   in Komornik, windykacja

  • Windykacja Provident.

   Witam, mam nie spłacone 2 raty pożyczki samoobsługowej w Provident. MOŻE ktoś wie jakie firmy zewnętrzne windykacja ma Provident? DZIĘKI za pomoc

   in Dla zadłużonych

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.