Jump to content
Alfa & Omega

Kredyty dla zadłużonych ze złą historią kredytową

Recommended Posts

Alfa & Omega

 

Jesteś zadłużony? Nierzetelny w BIK? ZAPRASZAMY DO NAS ! Interesuje Cię kredyt gotówkowy? A może konsolidacyjny z dodatkową gotówką?

Zajmujemy się kredytami:

*gotówkowymi

*konsolidacyjnymi

*firmowymi

*kredyty na oświadczenie

*hipoteczne

*samochodowe

*DLA NIERZETELNYCH W BIK

*Z OBCIĄŻENIAMI KOMORNICZYMI

*usuwanie złej historii z BIK

Włodek 13

Ta karta obiadowa zbyt bogata.

 

Z mojego doswiadczenia......... im wiecej dań tym człowiek mniej moze dostać do jedzenia.

 

 

Niby jaki kredyt lub pozyczke moze dostac ktoś umoczony w BIK? albo z komornikiem na karku, mimo ze ma i dochody i hipoteke pod zastaw?.

 

 

Takich numerów nawet Pan G wywinąć nie poytrafi.

Alfa & Omega

Witam serdecznie.

 

Proszę Pana może ma Pan mniejsze doświadczenie w branży kredytowej niż my. Udaje nam się robić różne kredyty, stąd jesteśmy już bardzo długo na rynku, pomagamy spłacać kredyty, które są opóźnione, czyścimy historie w bik. Proszę o kontakt z nami a dowie się Pan więcej. :)

 

Pozdrawiamy serdecznie.

zula60

interesuje mnie czy macie placówkę w pomorskim

trudneekredyty

ostatnio miałam klientke ,własnie z wypowiedzianym kredytem hipo i got. mieszkanie ma isc pod licytacje,bo bank nie chciał rozmawiac z owa kientka.....trafiła do tego typu (jw prezentowana oferta) firmy i zaproponowali by znalazła kogos chetnego co wezmie kredyt na siebie i ponoc po trzech miesiacach maja ten kredyt przepisac w banku na moja klientkę. Dodam,ze ogólne obciązenie klientki to netto 200tyś,hipoteka zajeta.....więc zastanawiam sie kto sie zgodzi na wzięcie kredytu na 200tysiaków ????

 

owszem,mozna notarialnie spisac umowe cywilno-prawna odnosnie przyjęcia zobowiązania na siebie...ale dla banku taki zyczliwy jest kredytobiorca ..... no i mam watpliwosc czy w ciągu tych 3ech miesięcy mozna az tak skutecznie wyczyścic BIK ?

zana1993

Osobiście bardzo polecam. Pomogli mi spłaci swoje zadłużenia,usuwając później złą histirie w BIK.

Biuro jest przeniesione na ul. Kołłątaja 10/2

monia1271

Witam czy informacja jest nadal aktualna?


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.