Jump to content
Wrozka-Papuszka

ubezpieczenie niskiego wkładu Millenium oraz kilka pytań dot. kredytu

Recommended Posts

Wrozka-Papuszka

Witam,

 

Czy moglibyście mi drodzy Państwo wytłumaczyć i powiedzieć jak jest liczone ubezpieczenie niskiego wkładu w banku Millenium ?

Jeżeli kredyt jest wypłacany w transzach czy ubezpieczenie jest liczone od wypłaconej transzy czy od docelowej całości kredytu?

Dlaczego na początku są spłacane raty odsetkowe przez kilka miesięcy zamiast kapitałowych ?

Czy w przypadku kredytu Rodzina na Swoim raty ukazane w harmonogramie spłaty są od razu pomniejszone ?

 

Będę wdzięczna za uporządkowanie moich chaotycznych myśli.

 

Pozdrawiam

Linki
PlanFinance.pl

3,5% za kwotę powyżej 80% wartości nieruchomości na 3 lata. Po 3 latach bank sprawdzi ile zostało kapitału i ewentualnie naliczy jeszcze raz składkę. Tym razem oczywiście niższą. Jeśli wartość nieruchomości wzrośnie można zlecić bankowi wykonanie wyceny i uniknąć UNWW.

 

Ubezpieczenie pomostowe w Mille jest kwotą niezależną od wartości wypłaconych transz. Od początku do końca trwania ubezpieczenia płaci się jedną kwotę.

 

Płatność samych odsetek do momentu wypłaty ostatniej transzy jest standardem. W niektórych bankach(np. ING BSK, PEKAO S.A) wyjściowo(podlega aneksowi) może to być do momentu aktu notarialnego.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Kredyt MBank ubezpieczenie

   Witam,    Mam parę kredytów gotówkowych w MBank  większość z nich jest z ubezpieczeniem, słyszałam że można z ubezpieczenia zrezygnować  i  ze ta kwota  która byla przy podpisania doliczona bedzie po rezygnacji  odjeta.     Czy  to jest wogole możliwe?   Pozdrawiam   

   in Kredyty gotówkowe

  • Bank Millenium - obliczenie wkładu własnego

   Witam mam problem, otóż byłem w kilku placówkach Banku Millenium i wszędzie każdy pracownik nie jest w stanie mi odpowiedzieć jak liczona jest wysokość wkładu własnego. Nawet na infolinii nie są w stanie odpowiedzieć na to pytanie... Otóż 3 lata temu w owym banku było tak, że LTV i wysokość wkładu własnego były liczone od wrtości nieruchomości, a nie od ceny transakcji (zakupu). Podam przykład:  - wartość nieruchomości: 100 tys  - cena zakupu: 80 tys.  - kwota kredytu: 80 tys.

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Egzekucja komornicza (ubezpieczenie OC).

   Witam wszystkich serdecznie,   Mam następujący problem: w 2010 roku kupiłem samochód osobowy. Na umowie zazaczyłem, że nabywam auto bez OC (co pewnie nie ma znaczenia w świetle prawa). Następnie auto przerejestrowałem i ubezpieczyłem u agenta w PZU. Agent ten miał wypowiedzieć umowę ze starym ubezpieczycielem. Później auto miało wypadek i PZU zabrało auto bo szkoda była całkowita. Na codzień mieszkam w UK, od 2011 roku. Z narzeczoną chcemy zjechać w przyszłym roku do kraju i zaczą

   in Komornik, windykacja

  • Leasing Mazda MX5 plus ubezpieczenie

   Od kiedy istnieje firma: Od miesiąca Wiek przedsiębiorcy: 20 Przedmiot leasingu (rodzaj, marka, model): Mazda MX-5 ND 2.0 SkyFreedom Rok produkcji: 2016 Nowy czy używany: Używany Kto będzie dostawcą (autoryzowany sprzedawca, komis, inna firma, osoba prywatna): Autoryzowany dealer MAZDA Wartość netto przedmiotu leasingu: 75 000 zł netto Czy będzie wystawiona faktura z pełnym VATem czy VAT marża: Pełny VAT Preferowany okres leasingu: Jak najdłużej Prefe

   in Leasing

  • PKO BP, ubezpieczenie od utraty pracy

   Witam, jako, że PKO nie chce wprowadzać zmian w umowie chciałem zapytać o jedną rzecz. W celu obniżenia marży jest napisane, że muszę zawrzeć ubezpieczenie od utraty pracy na 48 miesięcy to jest 8450zł za ten okres.   Nigdzie nie ma napisane, że po tym okresie nie muszę kontynuować tego ubezpieczenie - co o tym sądzicie? bo płacić co 4 lata 8450 to trochę sporo. Pani zapewnia, że na pewno wygasa po 4 latach, ale wiecie jak jest z zapewnieniami...   Jest natomiast wzmianka, że w przypadku r

   in Kredyty mieszkaniowe

 • Similar Content

  • Mod
   By Mod
   PYTANIA i OPINIE Kredytobiorców: Kredyt hipoteczny w Millenium Banku.
    
    

    
   Waluta kredytu: PLN.
   Okres kredytowania: do 35 lat.
   Maksymalna wysokość: do 90 % wartości nieruchomości.
    
   By poznać szczegóły oferty wypełnij formularz kontaktowy z doradcą Banku Millenium. Doradca odpowie na wszystkie Twoje pytania, sprawdzi Twoją zdolność kredytową i obliczy Ci raty kredytu:
    
    
   Czy warto wziąć kredyt mieszkaniowy w Millenium? Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swoją opinie o banku Millenium. Zadaj pytanie odnośnie oferty banku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.