Jump to content
Pytanie5

Bank DNB Nord wycofuje się z działaności detalicznej - skutki dla klientów posiadających kredyty mieszkaniowe

Recommended Posts

Pytanie5

We wczorajszym wydaniu Pulsu Biznesu poinformowano, iż bank DNB Nord wycofuje się z działalności detalicznej. Podobne przypadki miały już miejsce w przyszłości. W przypadku Nykredit, czy też Santander Consumer Bank banki te nadal obsługują dawne umowy tyczące kredytów mieszkaniowych. Jak jest w przypadku kredytów mieszkaniowych w banku HSBC, tego nie wiem. Jakie są tu prawdopodobne rozwiązania?

Linki
MJM

Większość klientów z HSBC przejął Alior Bank.

Pytanie5

Alior przejął przed laty obsługę kart kredytowych.

W ubiegłym roku osobom posiadającym konta zaproponowano rozwiązanie umów i zawarcie nowych na specjalnych zasadach w jednym z 5 banków (PKO BP, mBank,Multibank, CitiBank i Alior).

Jednak w 2011 r. HSBC udzielał także kredytów hipotecznych w PLN. Pytanie: czy te kredyty zostały przeniesione do innego banku?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • DnB Nord - Kredyt Hipoteczny - Opinie

   PYTANIA i OPINIE Kredytobiorców: Kredyt hipoteczny w Banku DnB Nord.     Waluty kredytu: PLN. Okres kredytowania: do 45 lat. Maksymlna wysokość: do 100 % wartości nieruchomości.     By poznać szczegóły oferty wypełnij formularz kontaktowy z doradcą kredytowym Banku DnB Nord. Doradca odpowie na wszystkie Twoje pytania, sprawdzi Twoją zdolność kredytową i obliczy Ci raty kredytu:     Czy warto wziąć w tym banku kredyt mieszkaniowy? Przeczytaj zdania i opinie o DNBNord innyc

   in Kredyty hipoteczne - Opinie

  • Internetowe kantory a DNB Nord

   Witam, posiadam kredyt 300 EUR/m-c w DNB Nord. Do tej pory korzystałem z tradycyjnych kantorów, w których zawsze 4-5gr taniej kupowałem walutę. W poprzednim m-cu skorzystałem jednak z internetowegokantoru.pl jednak okazało się, że DNB liczy sobie 15zł za przelew przychodzący z innego banku. Jedyną możliwością aby uniknąć tej opłaty jest przelew przychodzący właśnie z DNB, w związku z tym pytanie - czy któryś z bezpiecznych kantorów korzysta z kont DNB? Z góry pięknie dziękuję za pomoc.

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Refinansowanie kredytu mieszkaniowego w DnB Nord - problem z marżą. Co robić?

   Obecnie mam kredyt w KB z PLN z marżą 2,7% Od października staraliśmy sie refinansować ten kredyt w DnB Nord. Udało się uzyskać 1,1% marży jednak bank od 15.12 przeciągał przygotowanie umowy i wczoraj poinformował nas, że promocja się zakończyła i teraz oferuje marżę 2,1%. Nie wiem co zrobić bo biorąc pod uwagę obecną sytuację i możliwości uzyskania kredytu możemy mieć problem ze zdolnością. Obecna rata to 2600 a nowa byłaby na poziomie 2350 tyle że okres kredytowania wydłuża się z 30 na

   in Hipoteczne kredyty konsolidacyjne i refinansowe

  • kredyt euro w DnB Nord

   Czy to prawda, że żeby dostać kredyt w euro w DnB Nord trzeba mieć na gospodarstwo co najmniej 5 tys. dochodu miesięcznie?

   in Kredyty mieszkaniowe

  • wypłata kredytu w DnB

   Mam pytanie do osób mających związek z kredytem w DnB - Jak długo czeka się na sporządzenie umowy, a następnie na wypłatę kredytu? Jaka jest szansa, że przy refinansowaniu kredytu ostatnia ratę w poprzednim banku zapłacę 20 września?   Czy komuś z Was udało się uzyskać kredyt w EUR w DnB poniżej 1,6%?

   in Kredyty mieszkaniowe

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.