Jump to content
Milenka88

Jaką firmę leasingową polecacie do współpracy??

Recommended Posts

Milenka88

Witam,

czy moglibyście polecić mi jakąś firmę leasingową.Mój klient-lekarz z dużego miasta poszukuje oferty leasingowej na samochód o wartości 80 tyś zł.Ma czysty Bik i US.Prowadzi własną praktyką od 3-4 lat.

pozdrawiam

Linki
Doradcy leasingowi

Jest bardzo dużo dobrych firm leasingowych, do których warto ,,skierować" klienta by uzyskał korzystną ofertę dla swojej firmy. Można również złożyć klienta do firmy zajmującej się doradztwem leasingowym i tam bezpłatnie uzyskać oferty kilku firm leasingowych na raz ( a klient ma prawo wyboru, który leasing jest dla niego najkorzystniejszy-a jeśli żadna z przedstawionych ofert go nie usatysfakcjonuje to może się wycofać bez żadnych konsekwencji).

 

Pozdrawiam, COMPLEX LEASING

Gold Leasing

Oferta dla wolnych zawodów bez dokumentów finansowych. Bardzo niska marża.

Guest BIznes Trade Company

Jedna firma leasingowa nic Pani nie da , w obecnych czasach najlepiej skierować się do Firm kooperujących z leasingodawcami i porównać oferty , Wszystko zależy od zdolności, samochodu i długości prowadzonej działalności gospodarczej .

 

 

Pozdrawiam

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Zapytanie o ofertę leasingową

   Proszę o przedstawienie oferty na leasing MItsubishi Outlandera. Dziękuję:)    Od kiedy istnieje firma: Listopad  2006 Wiek przedsiębiorcy: 44 Przedmiot leasingu (rodzaj, marka, model):Mitsubishi Outlander Rok produkcji: 2018 Nowy czy używany: nowy  Kto będzie dostawcą: autoryzowany sprzedawca Mitsu Wartość netto przedmiotu leasingu: 94 308,94 zł Czy będzie wystawiona faktura z pełnym VATem czy VAT marża: pelna faktura Preferowany okres leasingu:

   in Leasing

  • Jak sprawdzić jaką mam komunikację z E-sądem?

   JAK SPRAWDZIĆ CZY  MAM KORESPONDENCJĘ ELEKTRONICZNĄ CZY NORMALNĄ?

   in Chwilówki

  • Kredyt na zakup mieszkania, jaka zdolnosc?

   1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 360 miesięcy 3.Wysokość kredytu - 140000 PLN 4.Wkład własny - 20000 PLN 5.Wartość nieruchomości - 160000 PLN 6.Rynek pierwotny / rynek wtórny* - wtórny 7.Rodzaj nieruchomości / rodzaj własności - mieszkanie/własność 8.Powierzchnia użytkowa nieruchomości - 50 mkw 9.Lokalizacja nieruchomości (województwo / miasto) - Śląskie/Jastrzębie-Zdrój 10.Obecny stan zaawansowania inwestycji - nie doty

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Gdzie Otrzymam pożyczkę na firmę 50-100tyś ?

   Dzień dobry. Prowadzę działalność 9 miesięcy , która z miesiąca na miesiąc przynosi co raz większe zyski. Obecny obrót na koncie bankowym to około 20 tyś zł. Tydzień temu przeznaczyłem na zakup towaru 68 tysięcy złotych. Jako osoba prywatna jestem wpisany w krd i bik ( z powodu starych zadłużeń na drobne kwoty prawdopodobnie w play ) . Czy jest możliwość uzyskania kredytu 50-100 tyś jeżeli nie mam żadnej historii kredytowej i jestem wpisany w/w ? 

   in Pożyczki prywatne

  • Czy otrzymam kredyt na firmę 50 - 100 tyś zł ?

   Dzień dobry. Prowadzę działalność 9 miesięcy , która z miesiąca na miesiąc przynosi co raz większe zyski. Obecny obrót na koncie bankowym to około 20 tyś zł. Tydzień temu pzeznaczyłem na zakup towaru 68 tysięcy złotych. Jako osoba prywatna jestem wpisany w krd i bik ( z powodu starych błedów młodości i zadłużeń na drobne kwoty prawdopodobnie w play itd.) . Czy jest możliwość uzyskania kredytu 50-100 tyś jeżeli nie mam żadnej historii kredytowej i jestem wpisany w/w ? Interesuję mnie pożyczka na

   in Kredyty dla firm

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.