Jump to content
michalek

Promocja Millennium obnizajaca marze o 0.5 pkt.proc. a wpływ dochodu netto lub wynagrodzenia

Recommended Posts

michalek

Czesc wszystkim.

 

Mam pytanie dotyczace banku Millennium i promocji obnizajacej marze o 0.5 pkt.proc.

 

Czy uzyskal kto moze interpretacje 'lub dochodu netto' w zapisie wplywu wynagrodzenia badz dochodu netto.

 

Czy w przypadku tylko umów o dzieło branych do zdolnosci wystarczy samodzielnie przelac na rachunek Millennium wyznaczona kwote netto na decyzji/umowie czy moze musi ona pochodzic z konkretnego zrodla by podlegala pod warunki promocji?

 

Dzieki i pozdrawiam

Linki
michal_sz

Nie musi to być wpływ od pracodawcy/zleceniodawcy.

Sentinel75

Michał, w Twojej odpowiedzi chyba zabrakło przecinka ;-)

 

W tym przypadku jest on bardzo istotny.

michalek
Nie musi to być wpływ od pracodawcy/zleceniodawcy.

 

Dzięki, też tak myślałem, bo szczególnie przy UoD byłoby to trudne do zrealizowania (1 część dzieła np. zakończona 5 dnia stycznia, druga 25 stycznia, a trzecia np. 2 marca). A tak to samodzielne zasilenie konta wyznaczoną przez analityka kwotą wydaje się sensowne.

michalek

Wracajac do tematu. Czy uzyskal ktos z Was powyzsza odpowiedz na pismie, bo ani w regulaminie ani w cenniku nie widnieje definicja 'wplyw dochodu netto'? Albo czy jest dostepny gdzies szczegolowy regulamin promocji obnizajacej marze o 0.5%? Bo tak naprawde dosc ryzykowne jest zawierzanie 'na gebe' - Bank zawsze moze wtedy powiedziec ze nigdy nie dopuzzczal przelewow od osob prywatnyxh o okreslonej kwocie. ?

lzalewski

Bo i nie dopuszcza. Michał zapomniał o przecinku. Jego post powinien mieć brzmienie: "Nie, musi to być wpływ od pracodawcy/zleceniodawcy".

michalek

Hmm pytanie na forum wyniklo wlasnie z tego ze w banku doradca powiedzial ze moze byc wplyw z innego mojego konta tylko musi byc odpowiedni tytul przelewu. Przy moich umowach o dzielo wzietych do zdolnosci wiadomo ze raz przyjda 2 przelewy w 1 mc na kwote 2x srednia miesieczna a np. w kolejnym miesiacu brak wplywu stad problem. Swoja droga rozumiem ze przy prowadzeniu Dg przelew z konta firmowego spelnia promocje w 100%?

PlanFinance.pl
Hmm pytanie na forum wyniklo wlasnie z tego ze w banku doradca powiedzial ze moze byc wplyw z innego mojego konta tylko musi byc odpowiedni tytul przelewu. Przy moich umowach o dzielo wzietych do zdolnosci wiadomo ze raz przyjda 2 przelewy w 1 mc na kwote 2x srednia miesieczna a np. w kolejnym miesiacu brak wplywu stad problem. Swoja droga rozumiem ze przy prowadzeniu Dg przelew z konta firmowego spelnia promocje w 100%?

 

Tak z ciekawości co Cię pcha w stronę Millenium?.

michalek

UoD od niecalych 6mc z krotkim terminem - umowy nie dluzsze niz 3 mc.

michal_sz

Nie musi to być wpływ wynagrodzenia. Dbam o interpunkcję :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Refinansowanie 221tys Millennium

   1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 348 miesięcy 3.Wysokość kredytu - 221000PLN 4.Wkład własny - 0 PLN 5.Wartość nieruchomości - 250000 PLN 6.Rynek pierwotny / rynek wtórny* - wtorny 7.Rodzaj nieruchomości / rodzaj własności - mieszkanie/własność 8.Powierzchnia użytkowa nieruchomości - 79 mkw 9.Lokalizacja nieruchomości (województwo / miasto) - Malbork pomorskie 10.Obecny stan zaawansowania inwstycji - 100 11.Łączna liczba osób w gospodarstwie domo

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Refinansowanie kredytu w Millennium

   Witam równy rok temu zostałem szczęśliwym posiadaczem kredytu hipotecznego w banku millenium. Aktualnie do spłaty 221tys 29lat. Czytam liczyłem że w innych bankach między innymi PKO moja rata może wynieść o 150zl mnie przy tym samym okresie kredytowania. I moje pytanie jak się do tego zabrać? Co będzie potrzebne ? Na jakie opłaty się przygotować? Czy będę musiał notariusza zahaczyć? Pozdrawiam

   in Hipoteczne kredyty konsolidacyjne i refinansowe

  • Przeniesienie hipoteki z Millennium po kilku miesiącach - 380 000zł

   Witam,   kilka miesięcy temu wziąłem kredyt hipoteczny w Millennium, który chce przenieść, tj. wziąć hipotekę w innym banku na lepszych warunkach, która spłaci zobowiązanie w Millennium. Brak opłat za wcześniejszą spłatę.   Kredyt standardowy/Kredyt MdM* - standardowy Waluta kredytu - PLN Pożądana długość okresu kredytowania - 360 msc Wysokość kredytu - 380 000 Wartość nieruchomości / wkład własny** - 20% Rynek pierwotny / rynek wtórny*** - pierwotny Rodzaj nieruchomości / rodz

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Pożyczka gotówkowa Bank Millennium

   Witam,   X lat temu wziąłem 2 pożyczki w banku , teraz się zastanawiam po co mi to było no ale nic teraz trzeba płacić.     Płacę już ileś lat miesięcznych rat od września płacę ratę + drugą ( wcześniejszą spłatę ) czyli rata 250 x2 = 500 zł miesięcznie i wydaje mi się ,że ten kredyt bardzo bardzo wolno maleje. Mam już dosyć tych rat i chciałbym spłacić jak najszybciej najlepiej w ciągu 2 lat. Obecna sytuacja pozwala mi na większe spłaty wiec tak robie ale mimo to wydaje mi się

   in Kredyty gotówkowe

  • Kredyty w BZ WBK i Millennium - wypowiedzenie umowy.

   Cześć,     Nie spłacam tak od stycznia kredytów w BZ WBK i Millennium, ze względu na upadłość firmy z którą współpracowałem.   Od przyszłego miesiąca będę mógł spłacać raty regularnie, niestety nie jestem wstanie nad płacić zaległych rat. mam kredyty w 1. BZ WBK był zaciągnięty na 72 miesiące - została mi wypowiedziana umową i z nimi nie ma gadki, nie wydłużą mi kredytu ( chyba że ktoś przystąpi ze mną do kredytu - moi rodzice nie żyją i nie ma kto) 2. Millennium - na razie stra

   in Dla zadłużonych

 • Similar Content

  • Mod
   By Mod
   PYTANIA i OPINIE Kredytobiorców: Kredyt hipoteczny w Millenium Banku.
    
    

    
   Waluta kredytu: PLN.
   Okres kredytowania: do 35 lat.
   Maksymalna wysokość: do 90 % wartości nieruchomości.
    
   By poznać szczegóły oferty wypełnij formularz kontaktowy z doradcą Banku Millenium. Doradca odpowie na wszystkie Twoje pytania, sprawdzi Twoją zdolność kredytową i obliczy Ci raty kredytu:
    
    
   Czy warto wziąć kredyt mieszkaniowy w Millenium? Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swoją opinie o banku Millenium. Zadaj pytanie odnośnie oferty banku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.