Jump to content
niuans

Jak wyczyścić rejestr BIK żeby dostać kredyt?

Recommended Posts

niuans

Witam

przez ostatnie 2 lata miałam problemy ze spłatą 2-ch kredytów, w grudniu podpisał ugodę z jednym z banków i spłaciłam zadłużenie w całości, natomiast z drugim już nie zdążyłam i komornik w ciągu 3 tygodni załatwił sprawę za mnie ;-), ale już wszystko jest spłacone.

Od 4 m-cy zaczynam odbijać się i mam co raz wyższe dochody, chciałabym troszkę zainwestować ale potrzebuję kredytu. Nie wiem na czym stoję w tych wszystkich rejestrach, ale nie sądze żeby było pusto i ładnie ( choć telefon dostałam w styczniu bez problemu). Złożyłam wniosek do KRD i BIG InfoMonitor w obu jest OK same zera, czekam jeszcze na raport podstawowy z BIK ale troszkę to potrwa

 

Doradźcie jak wyczyścić te rejestry, a przede wszystkim BIK żeby dostać kredyt (dodam tylko że płacę cały czas od kilku lat kartę kredytową - raczej terminowo). Są różne firmy, które reklamują się, że czyszczą rejestry - czy to ma sens.

Ekspert_Kredytowy

Sens ma, ale nie zawsze. Do takiej sprawy trzeba podejść indywidualnie, przede wszystkim - należy mieć raport z BIK, na jego podstawie można powiedzieć coś więcej...

 

Proszę przesłać raport z BIK - dokonam bezpłatnej weryfikacji pod kątem usunięcia wpisów z BIKu.

niuans

no ok, a czy wystarczy tylko ten podstawowy

Ekspert_Kredytowy

Wystarczy taki raport.

niuans

mam raport, dość szybko się udało (3dni), wydaje mi się, że kilka rzeczy w nim się nie zgadza. Żagiel brzydko mówiąc "wydm...." mnie na 169zł i kredyt który ściągnął komornik nie jest całkowicie spłacony- brakuje jakby 64zł ( a poszła cała kwota)

Szanowny panie Doradca_kredytowy czy mogę prosić o pomoc w interpretacji? Mam go jakoś przygotować i gdzie wysłać?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • toffeefeet
   By toffeefeet
   hej,
   powiedzcie jak to wygląda w przyszłości, jak juz pozbędziemy sie wszystkich zobowiązań-czy mamy szanse jeszcze kiedyś na normalny kredyt-i tu moje pytanie sie pojawia-co z Bikiem czy jest możliwość jego wyczyszczenia? Czy to samo sie resetuje po jakimś czasie?
  • matador
   By matador
   Witam
   Mam nastepujace pytanie : Czy mozliwe jest usuniecie histori w BIK .Moja status brzmi kredyt spłacony w 2007 rku za pomoca windykacji.
   Pisałem do Banku z prosba o wykreslenie ale stwierdzili ze nie usuna zgodnie z artykułem o prztwarzaniu danych przez banki.Czy ktos mi jest w stanie pomóc usunąc ten wpis?
   Pozdrawiam i dziekuje
  • sami
   By sami
   witam,
   proszę o kontakt osoby , które skutecznie potrafi wyczyścić bika
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

X  POBIERZ RAPORT BIK