Jump to content
Piotrek

BIZ Bank - Kredyt na Start - Opinie, Warunki

Recommended Posts

Piotrek

Kredyt na start firmy w Nest Banku (dawnym FM Banku) - warunki, oprocentowanie i opinie klientów.

 

305.gif


Wysokość: Do 80 000 zł z gwarancją EIF. Do 100 000 zł z poręczeniem JEREMIE.

Okres kredytowania: do 5 lat (do 60 miesięcy).

Atuty oferty: Darmowe zabezpieczenie – gwarancja Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego (EIF); Bez zabezpieczeń majątkiem własnym; Bez poręczycieli.

 

Kontakt z doradcą

 

 


Czy warto wziąć kredyt na start firmy w BIZ Banku? Opisz swoje doświadczenia kredytowe z tym bankiem i wyraź swoją opinie o kredycie na start BIZ Bank. Pomóż innym kredytobiorcom którzy właśnie rozpoczęli działalność gospodarczą lub prowadzą firmę od niedawna i szukają wsparcia finansowego.

 

Oferta kredytu na start BIZBank jest dla Ciebie niejasna? Masz szczegółowe pytania o warunki kredytu, oprocentowania, czas oczekiwania na decyzję itp.? Zadaj je w tym wątku, a doradcy kredytowi Banku, udzielający się na forum z pewnością na nie odpowiedzą.

Linki
Guest Marek24

15 tys na start dla firmy w BIZ banku jest stosunkowo łatwe do uzyskanie, ale trzeba trafić na dobrego doradcę. Ja na takiego trafiłem i poszło gładko mimo mojego młodego wieku - 24 lata.

Ogólnie bank polecam.

ainow

Konieczność trafienia na dobrego doradcę wyklucza łatwe uzyskanie finansowania, niestety.

 

Ja widocznie nie miałem szczęścia - po ponad miesięcznym oczekiwaniu na decyzję, musiałem dobijać się do doradcy aby w końcu był łaskaw poinformować mnie o odmowie. A o tym, że konto w BiZ Banku już zdążył mi założyć dowiedziałem się dopiero z wyciągu, który dotarł na mój adres email. Oczywiście, nie mam ani umowy rachunku ani żadnego do niego dostępu...

Guest matipl

miesiąc czasu oczekiwania na decyzję? czy to normalka w tym banku?

 

@ainow:

a jaka była przyczyna odmowy kredytu w twoim przypadku?

o jaką kwotę kredytu się ubiegałeś w BIZ Banku

 

Pytam bo, też zamierzam się starać o ten kredyt w BIZ Banku - sporo osób na tym forum go poleca oprócz kredytu dla start-upów w Idea Banku....

ainow

Nie wiem, czy miesięczny termin oczekiwania na decyzję to norma czy wypadek - ja tyle czekałem.

 

Przyczyn odmowy nie miałem okazji poznać, ponieważ są one tajne / poufne i bank takich informacji nie udziela. Z pewnością nie były to problemy z zadłużeniem czy historią kredytową. Starałem się o 15 tys. złotych.

 

Na podstawie moich doświadczeń, serdecznie nie polecam BIZ Banku. I to nie dlatego, że odmówiono mi finansowania bo rozumiem, że bank ma swoje regulacje wg których udziela kredytu, ale ze względu na sposób, w jaki zostałem potraktowany. Stracony czas, brak informacji i ta kuriozalna sytuacja z kontem firmowym skutecznie mnie wyleczyły z chęci korzystania z usług FM Banku.

 

Z drugiej strony, oferta dla startupów jest tak skromna, że ciężko z góry całkiem skreślić tą instytucję. Ja jednak polecałbym ją zostawić sobie na sam koniec, gdy w innych się nie uda. Można wówczas liczyć na łut szczęścia, że trafi się na dobrego doradcę...

Poniewczasie zrozumiałem, że przy takich kwotach, lepiej starać się o kredyt gdy jeszcze się pracuje na etacie - łatwiej, szybciej i taniej.

Guest matipl

@ainow

 

Dzięki z odpowiedź.

Zgadzam się z Toba w pełni oferta kredytów na start jest bardzo uboga - raptem chyba tylko fm i idea.

W Idea Banku próbowałeś?

kaaasia

Witam. Nie wiem czy po takim czasie uzyskam od kogokolwiek odpowiedź ale spróbować nie zaszkodzi. Piszę pracę licencjacką, w której porównuje kredyty na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Ofertę kredytu od Idea Banku już otrzymałam. Problem mam z ofertą BIZ Banku. Od jakiegoś czasu czekam na telefon ponieważ wypełniłam formularz kontaktowy niestety doczekać się nie mogę. Oddział w moim mieście zamykają i też ciężko się czegokolwiek dowiedzieć. Czy ktoś z Was posiada może ofertę BIZ Banku w formie elektronicznej? Pozdrawiam i z góry dziękuję. :friendly_wink:

Guest Gość1347

Podnoszę bo i ja noszę się z zamiarem wystąpienia o kredyt... Czy ktoś może mi go polecić?

Gość_2014

Dokładnie czekałem ponad miesiąc. Chciałem uzyskać kredyt około 20 tyś/zł na małą gastronomię. Pierwszą odmowę dostałem po 3 tygodniach. Zrobiłem poprawki oraz zmieniłem lokalizację punktu. Po spełnieniu tych warunków dostałem kolejną odmowę po około 2 tygodniach. Straciłem tylko czas. Potwierdzam to co napisał ainow i osobiście nie polecam tego banku.

zibi78

proponuję poczytać opinie o Ideabanku na facebooku i grubo się zastanowić nad jakimikolwiek kredytami powiązanymi z Panem TW. Ernestem.:)

delma

Nie pakuj się w kredyt w Idea Banku ja mam kredyt na start i własnie sie od niego uwalniam z pomocą FM banku.Nie chodzi o to ze drogo ale Idea wręcza tobie do kredytu księgowosc tax care i jakies śmieszne polisy inwestycyjne na 15 lat. Przykład rata kredytu 700 +od 600 -700 zł ksiegowość w zależności od ilosci dokumentów + ponad 200zł za te inwestycyjne.I jeszcze hipoteka na nieruchomosci 2 krotnosć wartoisci kredytu.Doradcy Tax Care to idioci a w banku tylko przez nich każą ci wszystko załatwiać.W FM dostałam taki sam kredyt na spłate Idei bez zabezpieczenia na 5 lat z tylko 2 razy wiekszą rata.Idea jaest na 15 lat.

monako

Fajna oferta dla rozpoczynających działalność

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • BIZ Bank - Kredyt - Opinie

   BIZ BANK - Kredyt Ekspresowy Wysokość: od 1000 do 60 000 zł. Maks. okres kredytowania: do 5 lat. Atuty oferty: kredyt łatwo i szybko dostępny - idealny, jeśli potrzebujesz niewielkich kwot w jak najszybszym czasie; decyzja podejmowana na podstawie zeznania podatkowego za ubiegły rok; wymogi i formalności ograniczone do minimum.     BIZ Bank - Szybki Biznes Kredyt Wysokość: od 15 000zł do 200 000 zł. Maks. okres kredytowania: do 7 lat. Atuty oferty: Do 200 000 zł bez zabezpie

   in Kredyty gotówkowe - Opinie

  • Wniosek o reztrukturyzację BIZ Bank.

   Witam żona posiada kredyty w biz banku 2 start upy na firmę niestety pojawiły się problemy ze spłatą więć napiasałem pismo z prośbą o skonsolidowanie ich w jeden z niższą ratą na to otrzymała żona telefon od pana z windykacji ze przyjdzie pismo odmowne a on czeka na wypowiedzenie kredytu i tyle moze zrobic i dać do komornika no to nam chłop polepszy ...W związku z tym co mogę zrobić? Kolejne pismo?odwołanie od decyzji?Proszę o pomoc

   in Dla zadłużonych

  • Biz Bank Kredyt na start

   Czy Biz Bank udzielając kredytu na start, będzie w jakikolwiek sposób kontrolował dokładnie na co wydałem pieniądze? Czy możliwe jest pokrycie z takiego kredytu długów prywatnych i ewentualna bieżąca działalność firmy?

   in Kredyty gotówkowe

  • Wcześniejsza spłata kredytu w biz bank pomoc.

   Witam niecały rok temu brałem kredyt w fm banku teraz biz bank, kwotą którą dostałem to 20000 zł. Teraz kiedy chciałem spłacić wcześniej dostałem informacje że do spłaty jest 31000 zł !18500 kredyt, 12500 linia kredytowa). Był to kredyt start up, ubezpieczenie zostało pobrane w całości z linii kredytowej o której nie miałem pojęcia. Łącznie kiedy sprawdziłem na koncie kredytów było pobranych na 44tys zł???? Niewiem co teraz mam zrobić proszę o pomoc

   in Kredyty gotówkowe

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.