Jump to content
sosnek

Kredyt do 26 tys

Recommended Posts

sosnek

Witam. Chce wziac kredyt gdzies na 26 000 zl. umowa na czas nieokreslony juz prawie rok. dochod miesieczny netto to okolo 2000 zł miesiecznie. mam karte kredytowa z limitem to 7200 zł splacana zawsze w terminie. szukam kredytu na dowod. zastanawiam sie nad dominet bankiem i na ge money bank. moze coś innego mozecie polecic?

tomekpuchalskix

Karta troszeczkę będzie przeszkadzać, jednak jak jest spłacane regularnie nie było by kłopotu (obniż zdolność kredytową) a w jakim banku jest karta kredytowa, może lepiej jest wziąć kredyt w banku w którym ma Pan kartę zawsze bank inaczej rozmawia z klientem który już korzysta z usług. Kredyt na dowód raczej tak dużego nie proponują instytucje bankowe.

 

 

Pozdrawiam.

sosnek

karta jest w mulitabku

tomekpuchalskix

No to w takim razie mógłby się Pan tam zapytać jakie było by oprocentowanie dla Pana jako stałego i rzetelnego klienta(bo kartę spłaca Pan regularnie i nie było żadnych opóźnień). Dodatkowo należy zapytać się jaka jest prowizja za udzielenie kredytu przez bank, i w jakiej wielkości jest ubezpieczenie. niech panu wyliczą ratę kredytu i jeżeli taka rata będzie Panu odpowiadała to może Pan skorzystać z propozycji Banku w którym ma Pan już jeden rachunek. Można by było spróbować wynegocjować warunki jako stały klient proszę spróbować. Ewentualnie propozycja z naszej strony kredyt na 20 tyś rata kredytu na 60 miesięcy 563,17 zł wliczone ubezpieczenie i prowizja. W przypadku kredytów to rata odzwierciedla to jak dany produkt jest dobry. Jeżeli Bank w którym ma Pan kartę da Panu niższą ratę to ja polecam ten z niższą ratą.

 

Pozdrawiam

sosnek

dzięki za radezlozylem zapytanie czekam na jego rozpatrzenie. mam tam konto juz od 6 lat. z czego od chyba juz 3 stale wpywy na konto a od roku jest to moja wyplata. teraz pytanie 2000 netto mam udokumentowane + na konto wplywa więcej kasy o okolo 800 -900 zł miesiecznie. od okolo 1,5 roku. czy bank moze wziac to pod uwagę do zdolności kredytowej? bo raczej widzą ile kasy płynie na konto

tomekpuchalskix

Ile pieniędzy wpływa na konto, na pewno widzą a z jakiego tytułu jest dodatkowy dochód, jeżeli będzie można to udokumentować to wezmą to pod uwagę i będzie się wliczało do zdolności kredytowej. Jeżeli ma Pan dochody stałe czyli te 2000 zł i 800 w sumie daje 2800 ja proponuję aby rata kredytu nie była wyższa niż (2800zł-(wszystkie opłaty jakie Pan ma woda, gaz, prąd, jedzenie itd)=to co zostaje proszę przekazać na rzecz raty) w taki sposób może Pan sam obliczyć sobie na jaką ratę może sobie Pan pozwolić i do tego dobrać okres kredytu po to aby nie spłacać kredytu zbyt długo. Ogólnie rata powinna być jak najniższa a okres kredytowania jak najkrótszy, po to aby jak najszybciej pozbyć się kredytu. Proponuj jeszcze zgłosić się do innego Banku na przykład BP i również poprosić o symulację rat, i oczywiście wyciągnąć wszystkie informację na temat opłat, i porównać sobie czy obecny bank o pana dba jako o klienta czy inny bank ma dla Pana propozycję na lepszych warunkach, Jeżeli inny ban będzie dla Pana miał lepsze warunki to może zgłosić się Pan do banku "swojego" i powiedzieć że ma Pan lepszą propozycję od konkurencji i zobaczymy co oni wtedy na to. Czy dadzą Panu lepsze warunki czy też nie, bo prawdę mówiąc to o Pana powinni dbać a nie Pan o siebie. Prawda :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.