Jump to content
Biznes Partner

Pożyczki,kredyty pozabankowe,inwestycja zabezpieczona hipote

Recommended Posts

Biznes Partner

Witamy

 

Nasza firma zajmuje się udzielaniem prywatnych pożyczek pod zastaw nieruchomości. Starannie weryfikujemy klientów a także zabezpieczenie jakim dysponują. Nigdy nie pożyczamy więcej niż 50% wartości nieruchomości klienta. Oprocentowanie jest na poziomie od 4% do 15 % w skali miesiąca, z przewagą pożyczek na 5% w skali miesiąca co daje stopę zwrotu 60% w skali roku. Dodatkowo podpisujemy weksle z klientami na dwukrotność kwoty pożyczki bądź in blanco, a także 777 - dobrowolne poddanie się egzekucji. Naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa naszym inwestorom i spełnienie potrzeb klienta w zakresie kwot pożyczanych. Nieruchomości wybieramy tylko takie które są łatwo zbywalne w przypadku braku spłat rat przez pożyczkobiorcę. Szukamy inwestorów którzy chcą bezpiecznie zainwestować swoje środki i uzykać stopę zwrotu znacznie wyższą od lokaty bankowej. Nasza firma jest w trakcie przeprowadzki z centrum warszawy na na jej obrzeża - do grodziska mazowieckiego, tak wiec tam zapraszamy na wstępne rozmowy. Po więcej informacji proszę dzwonić 507589676 lub pisać lukasz.wisniewski_pozabankowe@op.pl

 

Dla jasności - to Ty pożyczasz komuś pieniądze i Ty jesteś wpisany w hipotekę, oczywiście możesz sam wszystko sobie zweryfikować - nawet jest to wskazane - nam płacisz jedynie prowizję za klienta.

 

Możemy także być współinwestorami w ciekawych projektach, nie tylko pożyczkowych

 

Zapraszamy także pożyczkobiorców zainteresowanych uzyskaniem szybkiego finansowania.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.