Jump to content
BIKredyty

'Czyszczenie' wpisów w bazach BIK i BR

Recommended Posts

BIKredyty

Witam,

'Czyszczenie' niechcianych informacji w bazach BIK, BR i innych.

Pewnie, szybko, skutecznie.

Gwarancja sukcesu lub zwrot kosztów.

 

Zapraszam

biuro(at)bikredyty.pl

 

(at) = małpa

Linki

 • Similar Topics

  • Czyszczenie BIK czy zostałem oszukany ?

   Witam dwa tygodnie temu zleciłem firmie usunięcie negatywnych wpisów wpłaciłem zaliczkę 800 zł reszta po czyszczeniu. Nie podpisywałem żadnej umowy . Powiedzieli że wszystko oni załatwiają i że cały czas pracują nad usuwaniem. Czy bez mojego pelnomoctnica mogą coś zdziałać ? Czy okłamują mnie zwyczajnie .jeśli tak to mogę coś zrobić ? Niby mają kancelarie w Krakowie i w moim mieście tam gdzie byłem . Telefony odbierają ale martwi mnie to .

   in BIK i BIG

  • Czyszczenie Bik, stare zobowiązania.

   Witam czy jest ktoś na forum bądź jakąś firma ktora przeanalizuje i wyczysci Bik gdyż staram się o kredyt gdyż moja sytuacja materialna się poprawiła, a posiadam jakieś stare wpisy, czy jest możliwość ich usunięcia szybciej mimo splacenia? W załączniku raport bik      

   in BIK i BIG

  • terminy usuwania wpisów w BIG - jak przyspieszyć ?????

   mam pytanie, jak to faktycznie wygląda z usuwaniem wpisów po całkowitej spłacie? Mianowicie, miałam wpis z jednej z chwilówek- po spłacie, tego samego dnia nie było wpisu. W drugiej chwilówce, po całkowitej spłacie piszą, że usuną w ustawowym czasie czyli do 14 dni... Czy mona jakoś sprawę przyspieszyć ??? Bardzo mi zależy..

   in BIK i BIG

  • Czyszczenie bik propozycje firm

   Witam ma ktoś kogoś kto ogarnia te tematy osobę prywatną firmę co nie zawoła grubych $$$ za usunięcie jednego wpisu . Niestety ten wpis jest z terminem 1600dni grubszy temat tam był ale został zamknięty . Raport mam jak co.

   in BIK i BIG

  • Czyszczenie BIK i reszty, podniesienie scoringu

   Cześć,   Jestem tu nowy i mam sprawę - jeśli w ogóle ktoś będzie chętny na pomoc. Otóż planuję wziąć kredyt hipoteczny za rok i szukam osoby która do tego czasu pomoże mi podnieść scoring i wyczyścić BIK - oczywiście nie za darmo.   Aktualnie wszystkie kredyty mam pospłacane oprócz jednego, chwilówek brak. Ale to co narobiłem w przeszłości to jest jednym słowem mówiąc niezły śmietnik który trzeba by jakoś posprzątać.   Aktualnie to co spłacam: Kredyt 30k bnp - zostało 15 k - spłac

   in BIK i BIG

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.