Jump to content
Mod

PKO Bank Polski - Kredyt Konsolidacyjny - Opinie

Recommended Posts

Mod

PYTANIA i OPINIE: Kredyt konsolidacyjny ? PKO Bank Polski

 

pkobp.gif

 

Waluty: PLN, CHF, EUR, USD, GBP.

Wysokość: do 80% wartości nieruchomości w PLN, do 70% w CHF ,EUR, USD, GPB.

Maks. okres kredytowania: do 25 lat.

Atuty oferty: brak minimalnej kwoty kredytu; możliwość zawieszenia spłaty 1 raty w ciągu roku; wybór walut .

 

Kontakt z doradcą
Zobacz szczegóły

 

 

Czy warto skonsolidować swoje kredyty w PKO BP? Opisz swoje doświadczenia kredytowe z tym bankiem i wyraź swoją opinie.

Zadaj pytanie odnośnie oferty kredytu konsolidacyjnego w PKO Banku Polskim.

Linki
wafellek

Witam, a czy ktoś z doradców jest w stanie powiedzieć na jakie warunki można liczyć w PKO przenosząc do niego kredyt hipoteczny z innego banku? Może ktoś z doświadczenia wie, czy koszty mocno się różnią od standardowo oferowanych?

Jeśli to mogłoby w czymś pomóc, to moja obecna sytuacja jest taka:

kredyt aktualnie niecałe 200tys, przy wartości nieruchomości ok. 350tys. Zdolność kredytowa raczej jest, bo łączny średniomiesięczny dochód ponad 5tys (główny dochód to umowa o prace na czas nieokreślony średnio 4500 netto, druga umowa na czas określony ok.1400) a kredyt brany by był na ok. 20lat.

Brak innych zobowiązań, kredyt dotychczas spłacany przez 2 lata, bez żadnych opóźnień, regularnie nadpłacany. W PKO posiadam konto, gdybym refinansował kredyt, naturalnie wtedy przekierowałbym na niego wpływy z wynagrodzenia.

Zdaję sobie sprawę, że decyzję podejmuje bank, ale może ktoś jest w stanie udzielić orientacyjnej i niewiążącej odpowiedzi.

Nie chcę zakładać nowego tematu, jeśli piszę w złym wątku, proszę usunąć.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • PKO BP - Kredyt Hipoteczny - Opinie 2019

   Czy warto wziąć kredyt hipoteczny w PKO BP? Jakie są warunki, oprocentowanie? Jak długo czeka się na decyzję w PKO? Zobacz opinie klientów.     Czy warto wziąć kredyt mieszkaniowy w PKO ? Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swoją opinie o PKO Banku Polskim. Zadaj pytanie. Uzyskaj symulację warunków przez kalkulator kredytu hipotecznego pko. Przeczytaj zdania i opinie o PKO innych kredytobiorców i zdecyduj sam.

   in Kredyty hipoteczne - Opinie

  • Wypowiedzenie umowy przez kredytobiorcę PKO

   Witam   Od miesiąca jestem nieszczęśliwym posiadaczem kredytu w PKO  . Kredyt  jest podpisany lecz jest nie uruchomiony ( nie dałem jeszcze dokumentu obciążenia KW ani cesji na ubezpiczenie ) żadne pieniądze nie  zostały wypłacone zapłaciłem jedynie PCC bo miałem na to 14 dni + za jakąś inspekcję 700 zł    Moje pytanie jest takie czy mogę go nie uruchamiać ? Gdzieś słyszałem że po nie uruchomieniu od 3 miesięcy kredyt jest nie ważny i  automatycznie zerwana umowa.  

   in Hipoteczne kredyty konsolidacyjne i refinansowe

  • Zmiana wpisu po ugodzie pko bp

   Ok 9 lat temu miałam ugodę z pko bp od tamtej pory wszystko jest regularnie wpłacane (kredyt mieszkaniowy)chciałabym by bank zrobił zamknięcie w bik tamtego wpisu i z dniem ugody otwarcie nowego wpisu. Jednak nie wiem co do nich napisać by to uzyskać..????.Panie w oddziale nie mają pojęcia o takich rzeczach. 

   in Kredyty mieszkaniowe

  • PKO BP, ubezpieczenie od utraty pracy

   Witam, jako, że PKO nie chce wprowadzać zmian w umowie chciałem zapytać o jedną rzecz. W celu obniżenia marży jest napisane, że muszę zawrzeć ubezpieczenie od utraty pracy na 48 miesięcy to jest 8450zł za ten okres.   Nigdzie nie ma napisane, że po tym okresie nie muszę kontynuować tego ubezpieczenie - co o tym sądzicie? bo płacić co 4 lata 8450 to trochę sporo. Pani zapewnia, że na pewno wygasa po 4 latach, ale wiecie jak jest z zapewnieniami...   Jest natomiast wzmianka, że w przypadku r

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Konto na Minusie w PKO

   Witam.  Piszę w takiej sprawie. Dostałam wypłatę z firmy.  Po czym nagle brakuje mi z niej 469 zł z groszami. Przelałam pieniązki na inne konto. Odświeżyłam Aplikację i mam naglena minusie 16 878 zł...  Czy ktoś miał podobną sytuację? Jestem kompletnie załamana bo nie wiem co sie dzieje czy to jakiś błąd systemu albo serweru?  Nie mam na kontach żadnego debetu ani nic...  Komornik?  

   in Konta bankowe

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.