Jump to content
Mod

Bank DnB Nord - Kredyt Konsolidacyjny - Opinie

Recommended Posts

Mod

PYTANIA i OPINIE: Kredyt konsolidacyjny ? Bank DnB Nord

 

dnbnord.gif

 

Waluty: PLN, EUR.

Wysokość: do 70% wartości nieruchomości, jeżeli spłata kredytów i pożyczek w innym banku stanowi co najmniej 55% kwoty udzielanego kredytu.

Maks. okres kredytowania: do 35 lat.

Atuty oferty: długi okres kredytowania; możliwość odroczenia spłaty kapitału - karencja do 6 miesięcy.

 

Czy warto skonsolidować swoje kredyty w Banku DnB Nord? Opisz swoje doświadczenia kredytowe z tym bankiem i wyraź swoją opinie.

Zadaj pytanie odnośnie oferty kredytu konsolidacyjnego w Banku DnB Nord.

Linki
tommylee

hej

ja właśnie złożyłem dziś wniosek o konsolidację hipotecznego, pożyczki hipotecznej i kart kredytowych. Ciekawe co z tego wyjdzie. Czas start;)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • DnB Nord - Kredyt Hipoteczny - Opinie

   PYTANIA i OPINIE Kredytobiorców: Kredyt hipoteczny w Banku DnB Nord.     Waluty kredytu: PLN. Okres kredytowania: do 45 lat. Maksymlna wysokość: do 100 % wartości nieruchomości.     By poznać szczegóły oferty wypełnij formularz kontaktowy z doradcą kredytowym Banku DnB Nord. Doradca odpowie na wszystkie Twoje pytania, sprawdzi Twoją zdolność kredytową i obliczy Ci raty kredytu:     Czy warto wziąć w tym banku kredyt mieszkaniowy? Przeczytaj zdania i opinie o DNBNord innyc

   in Kredyty hipoteczne - Opinie

  • Bank DNB Nord wycofuje się z działaności detalicznej - skutki dla klientów posiadających kredyty mieszkaniowe

   We wczorajszym wydaniu Pulsu Biznesu poinformowano, iż bank DNB Nord wycofuje się z działalności detalicznej. Podobne przypadki miały już miejsce w przyszłości. W przypadku Nykredit, czy też Santander Consumer Bank banki te nadal obsługują dawne umowy tyczące kredytów mieszkaniowych. Jak jest w przypadku kredytów mieszkaniowych w banku HSBC, tego nie wiem. Jakie są tu prawdopodobne rozwiązania?

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Internetowe kantory a DNB Nord

   Witam, posiadam kredyt 300 EUR/m-c w DNB Nord. Do tej pory korzystałem z tradycyjnych kantorów, w których zawsze 4-5gr taniej kupowałem walutę. W poprzednim m-cu skorzystałem jednak z internetowegokantoru.pl jednak okazało się, że DNB liczy sobie 15zł za przelew przychodzący z innego banku. Jedyną możliwością aby uniknąć tej opłaty jest przelew przychodzący właśnie z DNB, w związku z tym pytanie - czy któryś z bezpiecznych kantorów korzysta z kont DNB? Z góry pięknie dziękuję za pomoc.

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Refinansowanie kredytu mieszkaniowego w DnB Nord - problem z marżą. Co robić?

   Obecnie mam kredyt w KB z PLN z marżą 2,7% Od października staraliśmy sie refinansować ten kredyt w DnB Nord. Udało się uzyskać 1,1% marży jednak bank od 15.12 przeciągał przygotowanie umowy i wczoraj poinformował nas, że promocja się zakończyła i teraz oferuje marżę 2,1%. Nie wiem co zrobić bo biorąc pod uwagę obecną sytuację i możliwości uzyskania kredytu możemy mieć problem ze zdolnością. Obecna rata to 2600 a nowa byłaby na poziomie 2350 tyle że okres kredytowania wydłuża się z 30 na

   in Hipoteczne kredyty konsolidacyjne i refinansowe

  • kredyt euro w DnB Nord

   Czy to prawda, że żeby dostać kredyt w euro w DnB Nord trzeba mieć na gospodarstwo co najmniej 5 tys. dochodu miesięcznie?

   in Kredyty mieszkaniowe×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.