Jump to content
sasetka

Limit w koncie bank millenium

Recommended Posts

sasetka

Witam wczoraj po południu złożyłam wniosek o limit w koncie Pani w banku wyliczyła całkowitą kwotę limitu na 4150 skserowała moje dokumenty i wydrukowała wniosek kredytowy oraz umowę limitu w koncie osobistym. No i powiedziała że dziś nastąpi uruchomienie limitu i no i że zadzwoni mnie poinformować. Ja wchodząc na swoje konto sprawdzałam status limitu i jest tam napisane zbieranie dokumentów przed decyzją kredytową. Nie rozumiem dlaczego tak skoro wczoraj wszystkie dokumenty dostarczyłam a dziś miał być ten limit uruchomiony w dodatku nikt jeszcze nie dzwonił. Wie może ktoś jak długo trwa ta cała procedura limitu w koncie??? I czemu otrzymałam umowę limitu skoro jeszcze nie został uruchomiony. O co w tym wszystkim chodzi.

Linki
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Similar Topics

  • limit odnawialny WBK (Santander)

   Dobry wieczór, Mam pytanie odnośnie limitu odnawialnego w BZ WBK.  Czy taki limit jest automatycznie odnawialny? Mam taki limit od 4 lat, co roku był automatycznie odnawialny, 14 lipca 2018r ostatni raz pobrano mi prowizję od odnowienia limitu. Na tę chwilę nie otrzymałam żadnego pisma o braku odnowienia tego limitu. Czy mogę przypuszczać, że ten limit zostanie odnowiony automatycznie?

   in Kredyty gotówkowe - Opinie

  • Limit na koncie a komornik.

   Dzień dobry  Mam pytanie Limit odnawialny na koncie bankowym mam w kwocie 10000zl. Limit ten jest wykorzystany, w związku z czym saldo wynosi-10000zl. W momencie, gdy na konto wpływają środki z wynagrodzenia, saldo zmniejsza się o tę kwotę i wówczas mam saldo -7000zl, środki do wykorzystania 3000zl Czy w sytuacji,  gdy komornik zajmie rachunek,  może mi zabrać te 3000zl czy te pieniądze wchodzą w skład limitu i należą do banku, w związku z czym komornik nie może tego zająć?

   in Komornik, windykacja

  • Kredyt, a dawne zajęcie na koncie

   Witam, mam pytanie jak długo musi minąć czas od zajęcia na koncie aby dostać kredyt firmowy na spółkę w tym przypadku : zus zajęcie z 27 kwietnia na około 4 tysiące us zajęcie w styczniu na około 1500 zł . Na obecną chwilę wszystko spłacone i zaświadczenia o niezaleganiu można pobrać . Kredyt niewielki około 40 tysięcy .

   in Kredyty dla firm

  • KONSOLIDACJA LIMIT/KARTA.KREDYT+GOTÓWKA

   Witam, szukam oferty kredytowej dla przyjaciela .   Konsolidacja Kwota kredytu 60000 Okres kredytowania maxymalny 96 + Kwoty 3 ostatnio otrzymanych wynagrodzeń/świadczeń: 3469 netto Źródło uzyskiwania dochodów : Umowa o pracę 2018-04-23<----->2020-12-31 Łączny okres zatrudnienia u obecnego pracodawcy - od kiedy i do kiedy trwa Nazwa banku, do którego wpływa wynagrodzenie Wiek kredytobiorcy/kredytobiorców- menrzczyzna 28 żona 27 1 dziecko /500+

   in Kredyty konsolidacyjne bez hipoteki

  • opłata za limit

   Witam mam pytanie posiadałem Limit w koncie ,28 miała zostac pobrana kolejna opłata roczna i została ale ja zamknołem limit całkowicie własnie 28 , czy opłata słusznie została pobrana skro juz nie bede z niego kozystac (bank ING)

   in Kredyty gotówkowe

 • Similar Content

  • Mod
   By Mod
   PYTANIA i OPINIE Kredytobiorców: Kredyt hipoteczny w Millenium Banku.
    
    

    
   Waluta kredytu: PLN.
   Okres kredytowania: do 35 lat.
   Maksymalna wysokość: do 90 % wartości nieruchomości.
    
   By poznać szczegóły oferty wypełnij formularz kontaktowy z doradcą Banku Millenium. Doradca odpowie na wszystkie Twoje pytania, sprawdzi Twoją zdolność kredytową i obliczy Ci raty kredytu:
    
    
   Czy warto wziąć kredyt mieszkaniowy w Millenium? Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swoją opinie o banku Millenium. Zadaj pytanie odnośnie oferty banku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.