Jump to content
zibi69

"Nielegalne" zapytanie o kredyt.

Recommended Posts

zibi69

Witam, jak mogę sprawdzić kto składał w banku "X" zapytanie o kredyt dla mnie...nadmienię tylko, że nikomu na to zgody nie dawałem i nic mi o tym nie wiadomo:mad:.Nie staram się aktualnie/nie współpracuję z nikim ws. kredytu. Zapytanie z 04. 12.2013r.

bo mnie chyba jasny szlag trafi!

Taka syt. już raz miała miejsce ale teraz to już przeginka...

Proszę o poradę.

Pzdr.

Linki
DoradcaKrak

W ściągniętym raporcie BIK jest podany czas zapytania, nazwa banku oraz nr oddziału. Trzeba zadzwonić na infolinię aby podali, który to oddział i dzwonić do dyrektora tego oddziału.

Jeśli nie poskutkuje, proszę się odezwać. Lubię takie wojenki ;)

lukaszb

Tak jak Magda napisała. Dodam tylko że EB płacił kiedyś za takie historie po 1000 zł ;) Idą święta pod choinkę jak znalazł :)

Renata25

Kilka lat temu miałam podobną sytuacje zapytanie o kredyt przez pracownika banku,wysłałam do nich pismo odpisali,że błąd systemu ,skorzystałam z pomocy prawnika i po dwóch pismach dali rekompensate 500zł (połowa poszła dla prawnika)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • zapytanie kredytowe

   Dzień dobry, poszukuję eksperta, który doradzi i przeprowadzi przez proces kredytowy. Pragniemy z mężem zakupić działkę i budować na niej dom. Plan był taki by zakupić działkę, a w drugim etapie strać się o kredyt na dom (działka byłaby wkładem). Wkład własny - oczywiście chcielibyśmy minimalny, ale tu mamy zaplecze finansowe. Ja jestem udziałowcem w 2 osobowej spółce z o.o. (50% udziałów) i pobieram tytułem powołania na członka Zarządu wynagrodzenie. Mąż niestety ma umowę na najniższą mini

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Zapytanie na Facebook.

   Pisze z takim zapytaniem  i chciała bym się dowiedzieć  na ile takie działania  są dozwolone.  Taka wiadosc została wysłana do moich znajomych.   W tym ze moje nazwisko bylko w całości wypisane a na Facebooku tego nie ma. proszę o pomoc    "Witam, czy mogłaby Pani przekazać moj nr 516 326 597 dla Pani Angeliki K..... aby oddzwoniła? Niestety ale nie mogę się z nią skontaktować w żaden sposób, z góry dziękuję za pomoc"    

   in Komornik, windykacja

  • Kredyt - zapytanie

   Witam  Mam pytanie odnośnie pozyskanie i czy jest szansa ogólnie na otrzymanie kredytu gotówkowego na sumę 150 000 kredyt chcemy przeznaczyć na remont domu , oraz wyzerowanie dwóch mniejszych  kredytów bankowych  o kredyt wystąpiłaby narzeczona pracuje na umowę zlecenie zarobki ponad 4000 w opiece  w Niemczech  Konto w Santanderze na które wpływa wynagrodzenie dwa kredyty bez opóźnień spłacane na czas w Bik dobra historia  Czy w ogóle jest szansa na taki kredyt gotówkowy

   in Kredyty gotówkowe

  • zapytanie w bik i big bez zgody

   Witam mam pytanie dotyczące trochę dziwnej sytuacji z zapytaniem w BI I BIG .Kolega  składał w kwietniu zapytanie u pośrednika pozyczek pozabankowych o pozyczkę .Pani zrobila mu zapytanie i dostal odmowę .Dzisiaj w alert bik pojawilo się zapytanie  o bik i  big   od firmy takto .ale problem w tym ze kolega nie skladal żadnego zapytania mało tego takto napisalo,że przyznało mu pożyczkę .Więc moje pytanie brzmi czy to jest  zgodne z prawem

   in BIK i BIG

  • Zapytanie o ofertę leasingową

   Proszę o przedstawienie oferty na leasing MItsubishi Outlandera. Dziękuję:)    Od kiedy istnieje firma: Listopad  2006 Wiek przedsiębiorcy: 44 Przedmiot leasingu (rodzaj, marka, model):Mitsubishi Outlander Rok produkcji: 2018 Nowy czy używany: nowy  Kto będzie dostawcą: autoryzowany sprzedawca Mitsu Wartość netto przedmiotu leasingu: 94 308,94 zł Czy będzie wystawiona faktura z pełnym VATem czy VAT marża: pelna faktura Preferowany okres leasingu:

   in Leasing

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.