Jump to content
Mod

Credit Agricole - Kredyt samochodowy - Opinie

Recommended Posts

Mod

PYTANIA i OPINIE: Kredyt samochodowy - Credit Agricole

 

creditagricole.jpg

Wysokość kredytu: od 5 000 zł do 100% ceny pojazdu.

Maks. okres kredytowania: 10 lat.

Atuty oferty: kredyt na dowolny pojazd; w ramach kredytu startowy pakiet gotówkowy na dowolny cel; kredytowanie kosztow zakupu już posiadanego pojazdu.

 

Kontakt z doradcą
Zobacz szczegóły

 

 

Czy warto zaciągnąć [url3=http://samochodowe-kredyty.info/?lukas-bank,32]kredyt na samochód Lukas Bank[/url3]? Opisz swoje doświadczenia kredytowe z tym bankiem i wyraź swoją opinie.

Zadaj pytanie odnośnie oferty kredytu samochodowego Lukas Banku.

Linki
Guest

W tej chwili najlepsza oferta na rynku. Samochody do dwóch lat traktują jako nowe. Oprocentowanie od 7,99 z PLN naprawde polecam

Bercik

promocje sa co jakis czas ok - np. 5% rabatu na paliwo z kartą Furora, z ktorej ja skorzystalem, a teraz moi znajomi zalozyli konto w LB i maja 0% prowizji :)

torcida1

Warunki kredytu dobre, ale obsługa banku tragiczna:/ Samochód miałem odbierać w czwartek, umowa została podpisana, ale okazało się, że pan w banku (zapytany czy ma być drugi dokument tożsamości, odpowiedział, że nie!!!) źle nas poinformował, w dodatku zrobił błąd w umowie. Sprawa się przełożyła na piątek, zostaliśmy poinformowani (pomimo przyjścia do banku przed 9.00 i załatwienia wszystkiego), że pieniądze nie zostaną w tym dniu przelane bo przelewy są robione wcześnie rano i sprawa przełożyła się na poniedziałek. Dzisiaj, w poniedziałek okazało się, że to "rano" to godzina 12.00!!! i najprawdopodobniej pieniądze będą na koncie dealera dzisiaj (tj w poniedziałek) po 17.00 (czyli tuż przed zamknięciem salonu) albo dopiero jutro! Skandal po prostu jeśli chodzi o podejście do klienta.

Guest

Załatwienie wszystkiego z pełnym pakietem dokumentów zajęło 3 tygodnie!!

Alisa

etoile

Po przeczytaniu twojej historii myślę, że jest to wiadome, że promocje się kończą i zaczynają....

jeśli chleb jednego miesiąca kosztuje 1,60 a drugiego 1,65 to też wyzywasz ekspedientkę? Bo w zeszłym miesiącu był tańszy?

Bank oferuję Ci ofertę na daną chwilę, jeśli nie podpiszesz umowy to wszystko może się zmienić...

to tak jakbyś miał 2 lata temu ciekawszą ofertę i chciał dzisiaj z niej skorzystać. U ciebie to była różnica 3tygodni...no ale podaje przykład.

a o zniżkach do posiadaczy konta, którzy przelewają tam wynagrodzenie piszę nawet na stronie lukasa ;)

 

Moim zdaniem największym minusem tego banku są osoby tam pracujące.

Guest

Ja jestem zadowolona z obsługi w Lukasie w Pruszkowie na ul. Sprawiedliwości. Wzięłam kredyt samochodowy na firmę. Dostałam dodatkowo zniżkę jako stały klient-mam konto. Cała opreacja przebiegła sprawnie. Z tego co piszecie nie zawsze można trafić na kompetentnych pracowników, ja mogę polecić ten oddział.

 

W tej chwili najlepsza oferta na rynku. Samochody do dwóch lat traktują jako nowe. Oprocentowanie od 7,99 z PLN naprawde polecam
Guest

Ja polecam doradców z plaćowki w Pruszkowie róg Prusa i Sprawiedliwości.

Pracownicy są kompetentni, elastyczni i mili. [url3=http://samochodowe-kredyty.info/?lukas-bank,32]Kredyt samochodowy w Lukas Banku[/url3] bez problemów załatwilam na firmę.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Profi Credit (Profireal) - opinie.

   Czy oferta pożyczki Profi Credit jest korzystna? Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj prawdziwe opinie innych klientów na temat pożyczek Profi Credit!   Profi Credit to jedna z niewielu obecnych na polskim rynku firm udzielających pożyczek pozabankowych nie tylko klientom indywidualnym, ale i przedsiębiorcom. Firm wchodzi w skład międzynarodowej grupy kapitałowej Profireal Group działającej na obszarze Europy Środkowej i Wschodniej. Obecna w Polsce od 2004 roku, funkcjonuje pod obecną nazwą

   in Pożyczki - Opinie

  • Profi Credit - wypowiedzenie umowy pożyczki.

   Dzień dobry proszę o informację prawną, mam pozyczkę w proficrdit wzięłam 9 tys. zostawili mi kartke w drzwiach z moim imieniem i nazwiskiem i wpisali że mam prawie 23 tys do spłaty!!! straszą prokuratorem co mam zrobić, czy działanie ich jest poprawne oraz czy jest możliwe żeby takie były odsetki?

   in Dla zadłużonych

  • Windykacja Profi Credit.

   Zalegam w Profi Credit 2 raty dziśaj był telefon do mojej pracy nie na komórkę ale na służbowy tak krzyczał pan przez słuchawke żebym natychmiast odała pieniądze bo jak jestem niodpowiedzialna to przyjdą do pracy i ich to nie obchodzi że za takie sprawy prywatne może nawet dojść do zwolnienia nie zdążyłam nawet powiedzieć dwóch słow pan się wyłączył ponieważ przeszłam nidawno zawał serca tak się częsłam że nie mogłam dojść do siebie ze stresu tak się bałam o siebie czy takie praktyki mogą być st

   in Dla zadłużonych

  • Wygrałam z Profi Credit w sądzie!

   Chciałam się pochwalić, że dzięki panu Łukaszowi i jego kancelarii, wygrałam w poniedziałek w sądzie z sępami z Profi Credit! Mina mojego windykatora - bezcenna. Nawet mi wmawiał, że to niemożliwe i to na pewno podrobiony wyrok.;)

   in Komornik, windykacja

  • Profi Credit.

   Witam, mam problem z Proficreditem. Wygląda to tak iż od grudnia spłacam im raty. Grudzień i styczeń raty poszły w terminie. W lutym miałam opóźnienie. Dostałam wezwanie do zapłaty z terminem do 20 marca i w tym terminie uregulowałam zaległość.W międzyczasie do mojego pracodawcy wysłano pismo o zajęcie mojego wynagrodzenia gdyż nie wywiązuje się z umowy. Wytłumaczyłam kadrowej że rata została uregulowana. Rata marcowa poszła już w terminie ( mam w banku przelew stały na 29 dnia każdego miesiąca

   in Komornik, windykacja

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.