Jump to content
mattto87

Credit Agricole - weryfikacja pełna a przyśpieszona - czym się różni?

Recommended Posts

mattto87

witam

 

mam do was pytanie,

 

byłem dziś w placówce credit agricole, i mialem zdolnosc na 12 tys. pani jednak powiedziala, ze na kredyt jest weryfikacja pełna, a na kartę przyśpieszona (skrócona). Moje pytanie, czym się różni pełna od przyśpieszonej?

 

proszę o odpowiedzi które nie będą zgadywaniem na zadane pytanie, a rzetelną treściwa odpowiedzią.

 

pozdrawiam

Linki
Stolaz

Pełna - zaświadczenia o dochodach, wyciągi z konta, druki RMUa, informacje o niezaleganiu do ZUSu/US (w przypadku działalności gospodarczej). Pewnie żmudna analiza kredytowa do tego, mówiąc wprost - papieroduperologia ;-)

Przyśpieszona - oświadczenie o dochodach, ewentualnie limit na podstawie obrotów i wpływów na konto (jeśli jest Pan klientem CA).

 

PS:

Ewentualnie Pani w placówce może mieć większą prowizję od kart kredytowych niż kredytów, co znacząco wpływa na poziom jej zaangażowania w doradztwie :p Ot, taka chłodna, egoistyczna kalkulacja, Nas bankierów ;-)

Maciek86

PS:

Ewentualnie Pani w placówce może mieć większą prowizję od kart kredytowych niż kredytów, co znacząco wpływa na poziom jej zaangażowania w doradztwie :p Ot, taka chłodna, egoistyczna kalkulacja, Nas bankierów ;-)

Ja obstawiam właśnie tą wersję. Pytanie dlaczego Pani nie wytłumaczyła czym się różni pierwsza od drugiej. Może doszła do wniosku, że zrobi klientowi tzw. "matrix" z tymi pełnymi i przyśpieszonymi, przez co weźmie bezpieczniejszą wersję Karty kredytowej (lepiej płatną dla doradcy szczególnie w przypadku małych kwot)

mattto87

w odpowiedzi Stolaz nie było słowa o weryfikaci telefoniczej, ani w przypadku pełnej, ani przyspieszonej. a chyba przynajmniej jednej z nich to punkt obowiazkowy :)

 

pozdrawiam

Stolaz

Fakt. Moje przeoczenie. Spokojnie można jeszcze dodać do tego weryfikację numeru telefonu pracodawcy ;-)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Profi Credit.

   Witam, mam problem z Proficreditem. Wygląda to tak iż od grudnia spłacam im raty. Grudzień i styczeń raty poszły w terminie. W lutym miałam opóźnienie. Dostałam wezwanie do zapłaty z terminem do 20 marca i w tym terminie uregulowałam zaległość.W międzyczasie do mojego pracodawcy wysłano pismo o zajęcie mojego wynagrodzenia gdyż nie wywiązuje się z umowy. Wytłumaczyłam kadrowej że rata została uregulowana. Rata marcowa poszła już w terminie ( mam w banku przelew stały na 29 dnia każdego miesiąca

   in Komornik, windykacja

  • Profi Credit - wyrok za wyłudzenie pożyczki.

   Witam, jakiś czas temu otrzymałem wezwanie na policję w sprawie ProfiCredit o wyłudzenie pożyczki dodam iż na początku raty były płacone przez 4 miesiące aż do utraty pracy (nie z mojej winy) przestałem spłacać bo nie miałem z czego aż w końcu PC skierował sprawę na policje. Musiałem stawić się na przesłuchaniu co trwało 5h męczyli mnie wypytywali o szczegóły, majątek itd... Na koniec sprawa do prokuratora i sądu i wyrok przez rok prace spoleczne wiec uwazajcie na tę chorą firme PC banda buraków

   in Dla zadłużonych

  • Windykacja Profi Credit.

   Zalegam w Profi Credit 2 raty dziśaj był telefon do mojej pracy nie na komórkę ale na służbowy tak krzyczał pan przez słuchawke żebym natychmiast odała pieniądze bo jak jestem niodpowiedzialna to przyjdą do pracy i ich to nie obchodzi że za takie sprawy prywatne może nawet dojść do zwolnienia nie zdążyłam nawet powiedzieć dwóch słow pan się wyłączył ponieważ przeszłam nidawno zawał serca tak się częsłam że nie mogłam dojść do siebie ze stresu tak się bałam o siebie czy takie praktyki mogą być st

   in Dla zadłużonych

  • Profi Credit - wypowiedzenie umowy pożyczki.

   Dzień dobry proszę o informację prawną, mam pozyczkę w proficrdit wzięłam 9 tys. zostawili mi kartke w drzwiach z moim imieniem i nazwiskiem i wpisali że mam prawie 23 tys do spłaty!!! straszą prokuratorem co mam zrobić, czy działanie ich jest poprawne oraz czy jest możliwe żeby takie były odsetki?

   in Dla zadłużonych

  • Provema Credit.

   Nie mogę nic znaleźć. Jak działa windykacja provema? Przyjeżdżają? Dzwonią do sąsiadów lub byłego pracodawcy? Została mi ostatnia rata, mam ją 22 dni po terminie. 

   in Dla zadłużonych

 • Similar Content

  • karolcia84
   By karolcia84
   Witam doradźcie co robić. Chcą mi wypowiedziec umowę w CA . Mam niesplacone 2 raty i dziś tel.ze jak do 16.00 nie wplace tych rat tj. 1200 zł to wysyłają wypowiedzenie i komornik. Co robić? Jeśli wplace połowę tzn.1 ratę to będą mieli  podstawę żeby wypowiedzieć umowę? 
  • Mod
   By Mod
   PYTANIA i OPINIE: Kredyt gotówkowy w Credit agricole
    

   Wysokość: do 120 000 zł.
   Maks. okres kredytowania: do 6 lat.
   Atuty oferty: pożyczki na spłatę innych kredytów; bez zaświadczenia o zarobkach; niższa cena dla posiadaczy konta osobistego.
    
    
    
    
    
   Czy warto wziąć pożyczkę w Credit Agricole? Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swoją opinie o banku Credit Agricol . Zadaj pytanie.
   Przeczytaj zdania i opinie o CA (dawnym Lukas Banku) innych kredytobiorców i zdecyduj sam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.