Jump to content
Emmy_Grey

Na moje dane firma, która niby oferowała zatrudnienie wzięła w chwilówce pożyczkę

Recommended Posts

Emmy_Grey

Witam.

Zostałam oszukana, ale nie przez samą chwilówkę. Na moje dane firma, która niby oferowała zatrudnienie wzięła w chwilówce pożyczkę. Złożyłam zawiadomienie na Policję o popełnieniu ********stwa, ale co robić z pożyczką. Kasy oczywiście nie mam, ale dostałam sms, że została wysłana na mój adres umowa o pożyczkę do podpisania i odesłania. Czy odbierać umowę czy w ogóle ją odesłać lub nie przyjmować przesyłki?

Dodam, że po złożeniu zawiadomienia na Policji poinformowałam także pożyczkodawcę o tym fakcie zarówno telefonicznie jak i mailowo.

Z czym wiąże się nie podpisanie takiej umowy?

Linki

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • E-sąd, niepełne dane.

   Witam Wszystkich,   To mój pierwszy post, proszę więc o wyrozumiałość jeśli zapytam o rzeczy dla wielu oczywiste.   Podczas krótkiego pobytu w Polsce dowiedziałem się, że na adres moich rodziców od pewnego czasu przychodziły adresowane na mnie pisma od komornika. S Na podstawie tych listów udało mi się ustalić, że w roku 2013 został wydany przez e-sad nakaz zapłaty. Zarejestrowałem się w systemie e-sadu, ale po zalogowaniu się na konto sprawa nie jest widoczna. Z e-sadu dosta

   in Komornik, windykacja

  • Jak dowiedzieć sie o dane osobiwe własciciela konta

   Zrobiłem przelew na konto za towar którego nei dostałem. Miałem tylko jego imie i nazwisko. Czy mogłbym dowiedzieć sie od Banku jego dane osobowe by zgłoscic sprawe na policje lub prokuratury.

   in Konta bankowe

  • zniknęły dane w biku

   Dzień dobry     zdarzyła się taka sytuacja... kilka miesięcy temu został zamknięty w alior banku spory kredy - ok 120 tyś zł. wszystko w biku było widoczne, punkty były ok. kredyt był dzielony z inną osobą. inne zobowiązania są płacone w terminie. miesiąc-dwa temu miałam 75/100, druga osoba 61/100 pkt. dzisiaj po sprawdzeniu biku - punktacja poszła drastycznie w dół, u mnie 65/100, a u drugiej osoby jest to 49/100. i z raportu zniknęła informacja o tym kredycie, że był, że spłacon

   in BIK i BIG

  • Dane o upadłości na stronie KRS.

   Witajcie, Po wpisaniu moich danych na stronie w gooogle, wyskakuje odnośnik do strony http://www.krs-online.com.pl/  na której jest mój adres domowy ogólnie dostępny i dane o mojej upadłość   Czy oni mają prawo udostępniać moje dane?   Nie jest to strona KRS, a strona prowadzona przez Sunrise system sp. z o.o. sp. k.

   in Forum prawne

  • Jak ustalić skąd wypłynęły moje dane adresowe?

   Zmieniłam meldunek czasowy w urzędzie. Oczywiście nowego adresu nie podałam windykacji ani takim firmom. Jedynie pracodawca zna, oraz jeden operator komorkowy i ew. urzędy i PZU. I tu zdziwinie skąd firma windykacyjna ma mój adres na ktory przyszedl list. Jak ustalić kto mógłby być źródłem przecieku i na jakiej podstawie dostał me dane ? Wszędzie mam sprzeciw na przetwarzanie danych osobowych.

   in Komornik, windykacja

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.