Jump to content
NyjaH

Ugoda z Bankiem ING?

Recommended Posts

NyjaH

Otóż, jakieś 3 lata temu brałam pożyczkę w ING. Udało mi się spłacić jej część, jednak w trakcie straciłam pracę i nie miałam żadnych dochodów, by ją systematycznie spłacać. Wpłaty moje były nieregularne, bądź ich w ogóle nie było, z powodu braku dochodów. Dziś przyszedł mi nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym, gdzie mam do zapłaty 840,25 zł kredytu oraz 724,63 zł kosztów karnych. Czy w mojej sytuacji jest możliwość ugody z bankiem, jeżeli zdeklaruję, że zapłacę całość kredytu? (chcę uniknąć odsetek karnych, ponieważ nie stać mnie, by wyłożyć taką kwotę) Proszę o pomoc!

lukaszb

Coś mi to pachnie przedawnieniem. Kiedy dokładnie umowa została wypowiedziana?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • Mod
   By Mod
   PYTANIA i OPINIE Kredytobiorców: Kredyt hipoteczny w ING Banku Śląskim.
    
    

    
   Waluta kredytu: PLN.
   Okres kredytowania: do 35 lat.
   Wysokość: do 80% wartości nieruchomości.
    
    
   Wypełnij formularz kontaktowy. Doradca oddzwoni do Ciebie i odpowie na wszystkie Twoje pytania, sprawdzi Twoją zdolność kredytową i obliczy Ci raty kredytu:

    
    
    
   Czy warto wziąć kredyt hipoteczny ING? Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swoją opinie o ING. Zadaj pytanie odnośnie oferty banku.
    
   Zobacz też ing konto direct opinie
  • affectpct
   By affectpct
   Witam czy oreintuje się ktoś czy można z tego zrezygnować?
   Jakie warunki oferuje ich ubezpieczenie?
   I takie pyutanie jeżeli przy składaniu wniosku oświadczę że mam umowę na 2 lata a tak naprawdę będę miał ją na okres wynoszący rok czasu to w sytuacji gdy pracodawca po roku czasu czyli po skończeniu umowy jej nie przedłuży to czy mogę skorzystać z ubezpieczenia?
    
   Oraz sytuacja nr 2 oświadczam że mam umowę na 2 lata a tak na prawdę mam np na rok pracodawca po pół roku mnie zwalnia to czy mogę slkorzystać z ubezpieczenia?
    
   Oczywiście sytuacje czysto teoretyczne.
  • Bolek10
   By Bolek10
   Jak w temacie. Wniosek złożyliśmy do 3 banków wyżej wymienionych. Proszę o opinie osób, który wg Państwa bank jest najlepszy. Oczywiście mogę wkleić jakie oprocentowania itp. Ogólnie kredyt na 130 tys. Połowa wkładu własnego. Mieszkanie rynek wtórny. Ale mam tu bardziej na myśli, czy któryś z banków ma jakieś haczyki o których nie wspominają na początku. Jak aktualnie wyglądają terminy rozpatrywania wniosków. No w którym z nich jest łatwiej dostać kredyt w których trudniej. Udało mi się doczytać opinie, że rzeczoznawcy w ing zaniżają cenę mieszkania. W ogóle pytanie czy jak mam wycene rzeczoznawcy, to czy muszę ponownie płacić w ing na ich rzeczoznawcę? Czy honorują też opinie innych. Chodzi o to, że nie chce w każdym banku płacić za to samo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

X Weź najtańszy kredyt konsolidacyjny. RRSO 6,23%.