Jump to content
delfinka

Pytanie odnosnie regulaminu

Recommended Posts

delfinka

Czy dopuszcza sie mozliwosc, aby nowy uzytkownik reklamowal swoje uslugi w postach innych reklamodawcow?

Linki
PlanFinance.pl

Podaj przykład proszę.

Maciek86

Był jeden gagatek, który podczepiał się do tematów innych użytkowników.

Usunąłem jego posty i dostał ostrzeżenie, żeby reklamował się we własnych tematach.

Nie ma tego w regulaminie napisanego, ale gdybyśmy mieli robić regulamin do każdego przypadku, jaki może wystąpić, to miałby 20 stron i wtedy to na pewno nikt by nie przeczytał :)

Każdy powinien reklamować się w swoich tematach, żeby nie wprowadzać w błąd pozostałych użytkowników, którzy szukają pomocy.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Ważne pytanie odnośnie adresu.

   Dzień dobry,   Chciałbym zadać bardzo istotne pytanie odnośnie adresu na jaki mogę otrzymywać pisma z firm pożyczkowych, windykatorów lub sądu/komornika.   Zależy mi na tym, aby powyższe listy nie przychodziły na mój adres zameldowania, tylko na mój obecny adres zamieszkania.   Jak to uczynić i czy jest w ogóle taka możliwość?   Nie chcę wynajmować skrytki pocztowej, bo widziałem wiele opini, że pani na poczcie/listonosz czasami nie wrzucą listu do skrytki

   in Dla zadłużonych

  • Kilka pytań odnośnie komornika i sądu.

   Kilka spraw nie daje mi spokoju, może ktoś z Was będzie wiedział. 1. Mam konto w rejonowym. Zazwyczaj jest tak: Pozew, nakaz zapłaty, mój sprzeciw, rozprawa. W takiej kolejności. Patrzę teraz to w dwóch sprawach jest inaczej. Wpłynęły, było, że sprawa w toku, po drodze wezwania dla nich do uzupełnienia braków pozwu i od razu rozprawa. Po rozprawach będę mogła wnosić sprzeciw w razie co? 2. Eques Debitum uzyskało nakaz w epu, ale mają stary mój adres. Epu wezwało ich do uzyskania mojego

   in Komornik, windykacja

  • Pożyczka w PKO a limit odnawialny - pytanie odnośnie spłaty

   Witam,   Mam w PKO uruchomioną linię kredytową (limit odnawialny), ale chcę do tego dobrać również pożyczkę.  W związku z tym mam pytanie: czy kwota ściągana na spłatę pożyczki, może być ściągana w ramach limitu odnawialnego, czy muszę mieć "plus" na koncie?   Pozdrawiam.

   in Kredyty gotówkowe

  • Zapytanie odnośnie kredytu gotówkowego

   Witam serdecznie nie wiem czy w odpowiednim dziale zadaję pytanie ale poszukuję pomocy w sumie już cały internet przeszukany chodzi o pożyczkę na 24tyś złotych czy może mi ktoś pomóc w uzyskaniu takiego kredytu pozdrawiam serdecznie jeżeli się okaże że dobry dział to wtedy opiszę swoją sytuację Damian.

   in Kredyty gotówkowe

  • Mam pytanie odnośnie komornika.

   Chciałabym sobie opłacać składkę zdrowotną prywatnie, która wynosi 435 zł ..Moje pytanie brzmi czy komornik zajmie ta kwotę ??bo ona będzie przez zus płacona ponieważ NFZ przekazuje do zusu te składki.. Czy to nie ma nic wspólnego z komornikiem

   in Dla zadłużonych

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.