Jump to content
Ekspert_Kredytowy

Szlachetna Paczka - Akcja Forum

Recommended Posts

Ekspert_Kredytowy

Zbliżają się Święta,

 

w związku ze zbliżającymi się Świętami, wyszła inicjatywa pomocy jednej potrzebującej rodziny. Na chwilę obecną nie mamy jeszcze wybranej rodziny, dlatego proszę Was drodzy Forumowicze - o wskazanie rodziny z dziećmi, która Waszym zdaniem potrzebuje pomocy materialnej. Po wyborze przez Moderatorów rodziny, zrobimy rozeznanie w potrzebach

np. ubrania (buty zimowe, kurtki, swetry), książki do szkoły, przybory, może jakieś wyposażenie mieszkania (koce, kołdry, poszewki), środki pielęgnacji, spożywka na Święta itd.?

 

Chciałbym prosić o pomoc Was - doradców - oraz Klientów Forum. Specyficzne jest to miejsce, ponieważ zazwyczaj zgłaszają się na nim osoby, które właśnie pieniędzy potrzebują, ale są również i tacy, którzy (w tym między innymi dzięki temu forum i jego doradcom) - wyszli z opresji finansowej i nie będzie wielkim wydatkiem kwota kilku - kilkudziesięciu złotych.

 

Każda złotówka będzie na wagę złota.

 

Jeśli zebranych środków będzie więcej - chciałbym móc uszczęśliwić kolejne rodziny. :)

 

Forum przynosi też nam - Doradcom - pieniądze - to jest bezsprzeczne - podarujmy coś od siebie :)

 

Szybka akcja.

 

Numer konta podam jak już będzie przygotowane. Jak ktoś będzie miał inne rzeczy, które po wyborze rodziny będą przydatne (np. talerze, garnki, sztućce, ubrania) - to również w takiej formie przygotowana zostanie zbiórka.

 

Będę informował na bieżąco o akcji.

 

pozdrawiam

Darek

delfinka

Witaj Darek:)Co z akcją?

Ekspert_Kredytowy

Witam,

 

przepraszam, że tak długo to trwało, jeszcze wczoraj z kolegami z forum omawialiśmy szczegóły, niestety my jako forum nie możemy zorganizować takiej akcji (wymogi formalno-prawne), ale wybraliśmy osobę, której możemy pomóc wpłacając środki na Fundację:

 

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z pomocą"

ul. Łomiańska 5

01-685 Warszawa

Nr konta: 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

tytuł wpłaty: Wiktoria Sowa - 894

 

Serdecznie zapraszam do wpłaty każdej kwoty, nawet tych najmniejszych.

 

Mam nadzieję, że w przyszłym roku, szybciej staniemy na wysokości zadania i uda nam się wcześniej wszystko prawidłowo wykonać.

 

Opis jednego z naszych Moderatorów na temat Wiktorii i jej rodziny:

 

"Wiktoria ma już blisko 30 lat, jej historię możecie przeczytać w skrócie na ulotce. Zachęcam do pomocy tej rodzinie w ramach naszej akcji i nie tylko, bo jak wiem z relacji Pani Elżbiety w tym roku udało się zrealizować dzięki pomocy darczyńców dwa turnusy rehabilitacyjne. Są one szalenie drogie, a niestety ludzie zazwyczaj wspomagają małe dzieci, gorzej z osobami dorosłymi. Ja ze swojej strony mogę zaświadczyć, że to naprawdę wspaniali ludzie, których kilka miesięcy temu udało się uchronić przed licytacją. Nawet w banku PEKAO przyznali że historia tej rodziny jest bardzo wzruszająca i umorzyli blisko połowę długu."

 

Pomagajmy!

1.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.