Jump to content
Ekspert_Kredytowy

Szlachetna Paczka - Akcja Forum

Recommended Posts

Ekspert_Kredytowy

Zbliżają się Święta,

 

w związku ze zbliżającymi się Świętami, wyszła inicjatywa pomocy jednej potrzebującej rodziny. Na chwilę obecną nie mamy jeszcze wybranej rodziny, dlatego proszę Was drodzy Forumowicze - o wskazanie rodziny z dziećmi, która Waszym zdaniem potrzebuje pomocy materialnej. Po wyborze przez Moderatorów rodziny, zrobimy rozeznanie w potrzebach

np. ubrania (buty zimowe, kurtki, swetry), książki do szkoły, przybory, może jakieś wyposażenie mieszkania (koce, kołdry, poszewki), środki pielęgnacji, spożywka na Święta itd.?

 

Chciałbym prosić o pomoc Was - doradców - oraz Klientów Forum. Specyficzne jest to miejsce, ponieważ zazwyczaj zgłaszają się na nim osoby, które właśnie pieniędzy potrzebują, ale są również i tacy, którzy (w tym między innymi dzięki temu forum i jego doradcom) - wyszli z opresji finansowej i nie będzie wielkim wydatkiem kwota kilku - kilkudziesięciu złotych.

 

Każda złotówka będzie na wagę złota.

 

Jeśli zebranych środków będzie więcej - chciałbym móc uszczęśliwić kolejne rodziny. :)

 

Forum przynosi też nam - Doradcom - pieniądze - to jest bezsprzeczne - podarujmy coś od siebie :)

 

Szybka akcja.

 

Numer konta podam jak już będzie przygotowane. Jak ktoś będzie miał inne rzeczy, które po wyborze rodziny będą przydatne (np. talerze, garnki, sztućce, ubrania) - to również w takiej formie przygotowana zostanie zbiórka.

 

Będę informował na bieżąco o akcji.

 

pozdrawiam

Darek

Linki
delfinka

Witaj Darek:)Co z akcją?

Ekspert_Kredytowy

Witam,

 

przepraszam, że tak długo to trwało, jeszcze wczoraj z kolegami z forum omawialiśmy szczegóły, niestety my jako forum nie możemy zorganizować takiej akcji (wymogi formalno-prawne), ale wybraliśmy osobę, której możemy pomóc wpłacając środki na Fundację:

 

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z pomocą"

ul. Łomiańska 5

01-685 Warszawa

Nr konta: 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

tytuł wpłaty: Wiktoria Sowa - 894

 

Serdecznie zapraszam do wpłaty każdej kwoty, nawet tych najmniejszych.

 

Mam nadzieję, że w przyszłym roku, szybciej staniemy na wysokości zadania i uda nam się wcześniej wszystko prawidłowo wykonać.

 

Opis jednego z naszych Moderatorów na temat Wiktorii i jej rodziny:

 

"Wiktoria ma już blisko 30 lat, jej historię możecie przeczytać w skrócie na ulotce. Zachęcam do pomocy tej rodzinie w ramach naszej akcji i nie tylko, bo jak wiem z relacji Pani Elżbiety w tym roku udało się zrealizować dzięki pomocy darczyńców dwa turnusy rehabilitacyjne. Są one szalenie drogie, a niestety ludzie zazwyczaj wspomagają małe dzieci, gorzej z osobami dorosłymi. Ja ze swojej strony mogę zaświadczyć, że to naprawdę wspaniali ludzie, których kilka miesięcy temu udało się uchronić przed licytacją. Nawet w banku PEKAO przyznali że historia tej rodziny jest bardzo wzruszająca i umorzyli blisko połowę długu."

 

Pomagajmy!

1.jpg

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.