Jump to content
KierownikFinansowy

Usunięte tematy z działu reklam

Recommended Posts

KierownikFinansowy

Witam,

 

bardzo proszę o wyjaśnienie z jakiego powodu, i dlaczego bez uprzedzenia, zostały usunięte tematy reklamowe z wspomnianego działu.

Z tego co zauważyłem nie tylko mnie.

 

Kolejna sprawa to zwiększenie ilości postów pozwalających na wklejanie linków w temat - rozumiem, że aktualnie jest to liczba 10 000, ale dlaczego nie dotyczy to wszystkich użytkowników?

 

Z tego co widzę, niektórzy mając ok. 2 000 już wpinają linki o wszystko śmiga.

 

Proszę o wyjaśnienia.

 

Pozdrawiam

Linki
KierownikFinansowy

W porządku, ale skoro zmiany wchodzą w życie od 9.02.2015 nie rozumiem dlaczego nie mogę umieszczać postów w przeciwieństwie do innych użytkowników i dlaczego moje reklamy zostały usunięte :)

 

Bądzmy konsekwentni/......

PlanFinance.pl
W porządku, ale skoro zmiany wchodzą w życie od 9.02.2015 nie rozumiem dlaczego nie mogę umieszczać postów w przeciwieństwie do innych użytkowników i dlaczego moje reklamy zostały usunięte :)

 

Bądzmy konsekwentni/......

 

Zaśmiecając w dalszym ciągu dział reklam nie stawiasz siebie w pozytywnym świetle.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Usunięte wpisy z BR i BIK

   Witam. Chciałbym opowiedzieć w skrócie swoją historię i poradzić się ekspertów na tym forum. Mianowicie kiedyś w PKO BP brałem kredyty gotówkowe wraz z kartą kredytową. Zaciągane były w latach 2008-2011. W 2014r. podwinęła mi się noga ze spłatą kredytu i karty kredytowej, kredyt jak i karta były windykowane, (kredyt odzyskany w 2016r. a karta umorzona, ale również spłacona w 2018r. Niedawno się obudziłem i postanowiłem starać się o kredyt hipoteczny, ale z takimi wpisami nie miałbym najmniejszyc

   in BIK i BIG

  • Dalej nie usunięte wpisy...

   Witam, na przełomie stycznia/lutego napisałem do SKOKU prośbę o wykreślenie mnie z BIKU i wycofanie zgody na przetwarzanie moich danych osobowych, jednak jak odświeżyłem niedawno mój BIK zobaczyłem, że dalej widnieją dwa złe dla mnie wpisy, w których była interwencja komornicza. Długi zostały dawno spłacone, jeszcze rok by pozostał na udzieloną zgodę, lecz chciałem już w tym roku, w tych miesiącach nie mieć tych dwóch wpisów...   Jak zaglądam szczegółowo do tych dwóch wpisów to mam takie coś:

   in BIK i BIG

  • Wyczyszczenie MIG - BR - ile to kosztuje,i w jakim czasie by to zostało usunięte?

   witam! Szukam żeby ktoś wyczyścił mi MIG-BR. Ile to kosztuje,i w jakim czasie by to zostało usunięte? Wszystko mam już zapłacone zajęć komorniczych żadnych nie miałem. To PEKAO SA mnie wpisał za niepłacenie rachunku który prowadził (za kwotę 223,48zł). Pozdrawiam

   in BIK i BIG

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.