Jump to content
Krzysztof1985

Usunięte ogłoszenie

Recommended Posts

Krzysztof1985

Witam, czytałem regulamin o zmianach od dziś, wszystko fajnie. Mam 3 ogłoszenia (w sumie miałem 3 ogłoszenia) gdzie na tym jednym (które zostało usunięte) mam najwięcej wejść prawie 20 tys i najwięcej podziękowań, a zostało to usunięte ? czy ktoś wo góle to analizował że dla mnie to nie bedzie opłacalne ? Wolałbym usunąć jedno z tych moich dwóch pozostałych a zostawić te którego nie ma czyli tytuł:

"Trudne kredyty ze złym BIK i KRD oraz BR, bez przedpłat cała Polska" prosze o jego przywrócenie wraz z odsłonami i podziękowaniami. To bardzo nie sprawiedliwe że akurat to zostało usunięte a nie inne, jaki był tego powód ? Prosze o zamiane ogłoszenia.

 

- - - Uaktualniono - - -

 

Rozumiem, że jest moje ogłoszenie i mogę sobie wybrać ? Także prosze o zamiane, będzie wdzięczny za pomoc.

Linki

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Usunięte wpisy z BR i BIK

   Witam. Chciałbym opowiedzieć w skrócie swoją historię i poradzić się ekspertów na tym forum. Mianowicie kiedyś w PKO BP brałem kredyty gotówkowe wraz z kartą kredytową. Zaciągane były w latach 2008-2011. W 2014r. podwinęła mi się noga ze spłatą kredytu i karty kredytowej, kredyt jak i karta były windykowane, (kredyt odzyskany w 2016r. a karta umorzona, ale również spłacona w 2018r. Niedawno się obudziłem i postanowiłem starać się o kredyt hipoteczny, ale z takimi wpisami nie miałbym najmniejszyc

   in BIK i BIG

  • Ogłoszenie upadłości firmy.

   Witam, Prowadzę firme od ponad 20 lat , ktora zajmuje sie szyciem sukien slubnym . Od 1.5 roku firme prowadze sam , wczesniej zona zarzadzala wszystkim . Tak zarzadzala , ze firma jest w kompletnym dołku a przy rozwodzie stiwredxila , ze ona byla tylko pracownikiem . Firma byla na mnie i wszystko , cala odpowiedzialnośc spadla na mnie . Mysle bardzo powaznie o ogloszeniu upadlosci . Mam zadluzenia w Zus na 800tys , banki , karty kredytowe to kwota okolo 1400.000. Mam nieruchomosc ktora mo

   in Dla zadłużonych

  • Długi. Czy przeniesienie się do innego kraju i ogłoszenie upadłości konsumenckiej jest rozwiązaniem?

   Dzień dobry,   Chciałbym Was poprosić o pomoc i poradę dotyczącą najlepszego wyjścia z mojej sytuacji. Problemy zdrowotne i późniejsza utrata pracy (wymówienie z winy pacodawcy), jak i własna nieodpowiedzialność doprowadziły mnie do dzisiejszej sytuacji w której mam 7 kredytów gotówkowych zaciągniętych w mbanku w roku 2013 do tego vivus.pl, wszystkie wnioski o konsolidacje i restrukturyzacje zostały wcześniej odrzucone. Wszystkie dziś są wypowiedziane. Aktualnie przebywam za oceanem, poniew

   in Dla zadłużonych

  • Ogłoszenie upadłości firmy.

   Witam, co się stanie gdybym ogłośiła upadłość firmy?mam tyle długów ,że nie wiem jak z tego wyjść?Zastanawiam się czy to by coś zmieniło? czy ktoś cos wie?

   in Komornik, windykacja

  • Dalej nie usunięte wpisy...

   Witam, na przełomie stycznia/lutego napisałem do SKOKU prośbę o wykreślenie mnie z BIKU i wycofanie zgody na przetwarzanie moich danych osobowych, jednak jak odświeżyłem niedawno mój BIK zobaczyłem, że dalej widnieją dwa złe dla mnie wpisy, w których była interwencja komornicza. Długi zostały dawno spłacone, jeszcze rok by pozostał na udzieloną zgodę, lecz chciałem już w tym roku, w tych miesiącach nie mieć tych dwóch wpisów...   Jak zaglądam szczegółowo do tych dwóch wpisów to mam takie coś:

   in BIK i BIG

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.