Jump to content
Sylwia.H

Jak uzasadnić pismo do wierzyciela o odblokowanie konta bankowego?

Recommended Posts

Sylwia.H

Witam. Od listopada mam zablokowane konto w ING.Pracuje na pelen etat za 1800zł netto. dobrowolnie spłacam dwóch komorników, trzeci zablokował konto, pracodawca przesyla czesc wynagrodzenia na Jego poczet. Bank poinformował mnie, że trzeba wysłać pismo do wierzyciela o odblokowanie konta, poniewaz w innym przypadku za ok pół roku bedzie wysyłał całosc wynagrodenia, a nie tylko pewna czesc. bank uzasadnił swoja decyzję brakiem informacji od komornika, jako ze cześć pieniedzy jest juz przelewana bezposrednio od pracodawcy.

Prosze pomoc mi uzasadnic prośbe o odblokowanie w takiej sytuacji konta. Czy moge cos jeszcze zrobic w zaisntiałej sytuacji??

lukaszb
Prosze pomoc mi uzasadnic prośbe o odblokowanie w takiej sytuacji konta. Czy moge cos jeszcze zrobic w zaisntiałej sytuacji??

 

Musisz spróbować z bankiem zawrzeć umowę ugody, czyli inaczej mówiąc dogadać spłatę zobowiązania na drodze polubownej. Ile masz do spłaty? Ile możesz zadeklarować na poczet spłaty?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • Effie30
   By Effie30
   Witam, czy komuś tu na forum udało się pojsc na ugode z Tani Kredyt?
    
   Dostałam pismo od komornika o wykazie majątku za dług od nich i chciałabym załatwić to z nimi polubownie tzn spłacać w ratach.
  • Kicia0311
   By Kicia0311
   dzień dobry
   Czy mogłby mi ktos pomoc i podesłać wzór do napisania ugody z parabankiem....byłabym bardzo wdzięczna 
  • tom223345
   By tom223345
   Witam! Oglądając ostatnio akta jednej ze spraw w e-sadzie zauważyłem, iż do pozwu powód nie dodał umowy pożyczki, która była przedmiotem cesji. Jedynie umowę cesji, ugodę i wypowiedzenie umowy ugody. Sprawa ta została przekazana do Sądu Rejonowego ze względu na brak podstaw do wydania nakazu zapłaty i  03.07 ma być sprawa w Sądzie Rejonowym. Czy ktoś się z tym spotkał, że powód chciał uzyskać nakaz zapłaty tylko na umowie o cesji. Z góry dziękuję za odpowiedź
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

X  POBIERZ RAPORT BIK