Jump to content
MaraKhan

Gdzie założyć rachunek bankowy?

Recommended Posts

MaraKhan

Proszę o poradę. Mam konto w mBanku od 10 lat chyba. Jestem tym bankiem już zmęczona, nieprofesjonalną infolinią itp. Dawno bym zmieniła konto, ale mam kredyt odnawialny 11600. Który bank moglibyście polecić w takiej sytuacji? Tak, gdzie bez problemu mogłabym przenieść limit zadłużenia?

 

- - - Uaktualniono - - -

 

I który oferowałby zwrot za zakupy i miałby dobrą bankowość interntową,

Ekspert_Kredytowy

Nie znam z doświadczenia, ale ze słyszenia Klientów, bardzo polecają ING.

Sentinel75

Przy przeniesieniu limitu i tak będzie badana zdolność kredytowa. ING jest ok pod warunkiem, że aktywnie korzystasz z debetówki (w przeciwnym wypadku jest płatna). Raiffeisen ma też niezłe konto, ale zasada ta sama.

 

Jeżeli chcesz mieć konto bezpłatne, brak opłat za kartę i sensowne oprocentowanie na KO to zwróć uwagę na ofertę Smart Banku.

 

ps

mam konta we wszystkich ww. bankach, a najczęściej korzystam z...mBanku (d. Multibank) :-)

PlanFinance.pl

Dla kobiet fajne jest Mille. Konto + kredytówka z fajnymi zniżkami.

MaraKhan

No właśnie przeglądałam i chyba się zdecyduję na to.

ella87

ja muszę jeszcze raz dokładnie to przeczytać

bogna109

siostra ma tam konto i poleca

Karamuch

mam konto w pekaosa, credit agricole, millenium i eurobank, miałem w ing i z tych wszystkich odpowiada mi najbardziej w eurobanku. ale to zawsze będą osobiste wrażenia..

Misiekvip

Ja mogę polecić BZ WBK

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • marcin19976
   By marcin19976
   mBank-wypowiedziane umowy kredytu Łączna kwota około 80 000 zł sprawa trafiła do kruka, lecz z mojej strony nie było przejęcia. Jakiś czas temu sprawa trafiła do kacelari prawnej Lebek. Wpalcilem im 5000 zł następnie 700 zł i chce wnioskować o ugodę.
   Nie wiem jak się zabrać do tego wniosku poszukuje porady. Jestem w stanie płacić 1000 zł miesięcznie. Jest jakaś szansa na ugodę w takiej sprawie ? 
  • Maniek97
   By Maniek97
   Czesc. Jestem hazardzista.  Zaczalem splacac swoje dlugi rok temu. Wszystko bylo okej do nawrotu przez który mam zalegle 1,5raty. Co w takiej sytuacji? Zbliza sie termin kolejnych.Czy jest mozliwosc wstrzymania ich w MBanku tak aby splacic ta zaleglosc 10 lutego i pozniej być na 0? Zostalo mi do splaty 26800. 4 kredyty - laczna rata 1020
  • Andrew90
   By Andrew90
   Witam,
    
   Mam problem z mBankiem i kwotą wolną.
   Mianowicie zleciłem przelew na kwotę 380 zł, automatycznie pomniejszyła się kwota wolna. Zauważyłem, że pomyliłem się w kwocie przelewu, więc anulowałem przelew i nastąpiło storno.
   I tutaj nastąpiło moje zdziwienie, gdyż kwota wolna cały czas jest pomniejszona o 380 zł mimo, iż tak naprawdę do przelewu nie doszło.
   mBank twierdzi, że to normalne i zliczane są tylko zlecone przelewy i nic już się nie da zrobić. Przecież to chore, bo gdybym np. zlecił całą kwotę wolną i zrobił storno to automatycznie zostaje bez żadnych środków.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.