Jump to content
CREDIT BANQUIER

prośba o informację

Recommended Posts

CREDIT BANQUIER

Witam, zwracam się z prośbą o informację odnośnie działu leasingu - klienci zadają pytania i proszę o oferty. Chcą przedstawić rzetelną ofertę do wyliczenia i kalkulacji w 90% firm leasingowych wymagane jest podanie nr NIP lub nazwy firmy do tego by firma leasingowa mogła przedstawić ofertę. Czy zgodne z zasadami forum leasingowe jest poproszenie osoby zainteresowanej by na forum ogólnym podała nr NIP lub nazwę firmy ?

Linki
Gold Leasing

Nie ma takiej możliwości. Proszę przestrzegać regulaminu forum. Podanie NIP przez Klienta będzie wiązało się z tzw" zablokowaniem" Klienta w systemie w danej firmie leasingowej co zablokuje również mozliwość przedstawienia tańszej oferty przez innego doradce.

CREDIT BANQUIER

ok, a moderatorzy lub rekomendowani doradcy mogę prosić w wiadomości prywatne dane np. nip od klienta?

Gold Leasing

Jeśli użytkownik Forum przejawił zainteresowanie ofertą kontaktując się z moderatorem/ rekomendowanym doradca poprzez PW to wymiana informacji/danych jest jak najbardziej dopuszczalna.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.