Jump to content
Annie

Czy zatrzymujecie rzeczy kupione dzięki pożyczkom?

Recommended Posts

Annie

Tak się zastanawiam, czy ktoś z Was jest zadowolony z kupionych rzeczy dzięki pożyczkom, czy jednak odczuwacie żal i wyrzuty sumienia, że posiadacie dużo rzeczy a teraz musicie spłacać długi?

 

Myślę, że osoby, które są rozważnymi pożyczkobiorcami (pożyczają tyle pieniędzy, że potem stać ich na zwrot długu)czerpią satysfakcję z kupionych rzeczy, zrealizowanych planów, marzeń mimo perspektywy późniejszego spłacania kredytu.

 

Natomiast myślę, że osoby, które przez wydatki i impulsywne zakupy (po części konieczne, potrzebne, przemyślane a po części impulsywne)popadły w pętlę chwilówek i pożyczek ratalnych odczuwają niechęć do kupionych rzeczy mimo satysfakcji z ich użytkowania (tak jest przynajmniej w moim przypadku).

 

Co o tym sądzicie? Podzielcie się swoimi odczuciami na ten temat :)

Linki
hookah

Ja sobie kupowałem coś do zjedzenia przez jakiś czas, wlałem trochę do baku...i co jeszcze (?)...acha, jakieś rachuneczki popchnąłem. Nie moge powiedzieć, żebym czuł jakąś niechęć do jedzenia, które spożyłem. A paliwo jak paliwo - silnik nie narzekał.

Aniazabka

Ja wydałam na kurs prawo jazdy ... żałuję. Tzn. od tego sie zaczęło, a potem kolejna, aby spłacić pierwsza.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.