Jump to content
Ikuś

Citi Bank - wypowiedziana umowa karty kredytowej.

Recommended Posts

Ikuś

Witam,

Panie Łukaszu proszę o pomoc. Sprawa wygląda następująco, umowa karty kredytowej w Citibanku została wypowiedziana w maju tego roku. Następnie sprawa trafiła do kancelarii prawniczej,działającej na rzecz banku i od czerwca spłacałam po 3000 tyś. zł. w ramach polubownej spłaty. W listopadzie br. sprawa wróciła znowu do banku z uwagi na wywiązywanie się z comiesięcznych płatności. I dzisiaj zadzwonił do mnie pracownik banku z działu egzekucji i poinformował mnie, że kwota zaległości tj. 70 tyś. została postawiona w stan natychmiastowej wymagalności. Po czym powiedział, że jeśli w ciągu 30 dni wpłacę minimum 5 tyś. zl. to może da się jeszcze coś zrobić w tej sprawie. Proszę o pomoc, bo nie bardzo wiem, co mogę zrobić w tej sytuacji? Niestety nie uda mi się wpłacić kwoty 5 tyś. zł. Czy jeśli karta była ubezpieczona, to mogę coś jeszcze z tym zrobić? Proszę o pomoc.

Linki
lukaszb
Czy jeśli karta była ubezpieczona, to mogę coś jeszcze z tym zrobić?

 

Masz kartę kredytową na 70 000 zł? Wow! To naprawdę coś.

 

Moim zdaniem windykatorzy Banku Cię wkręcają i niestety, jeżeli będziesz dalej tak płaciła na wariata (raz 3 tys, raz 5 tys) to sprawa i tak trafi do sądu o ile wcześniej nie podpiszesz porozumienia. Zatem moim zdaniem w pierwszej kolejności należałoby wystosować do Banku wniosek o zawarcie umowy ugody, jakiegoś porozumienia i zadeklarować miesięczne raty powiedzmy po te 3 tys zł. Inaczej, wspomnisz moje słowa, nie będzie ani ugody, ani pieniędzy, a będzie sąd i komornik, o dodatkowych kosztach tego wszystkiego nie wspomnę.

 

Pozdrawiam.

Ikuś

Dziękuję za odpowiedź. Panie Łukaszu, czy mógłby mi PAN pomóc w napisaniu takiego pisma, proszę o wskazówki co powinno zawierać.

 

- - - Uaktualniono - - -

 

Karta kredytowa jest na 30 tyś., ale miałam również limit poza limitem karty na 40 tyś.

lukaszb

Karta kredytowa jest na 30 tyś., ale miałam również limit poza limitem karty na 40 tyś.

 

Czy sprawę obsługuje windykacja banku, czy jakaś kancelaria zewnętrzna?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Citi Simplicity karty kredytowe promocje

   Wielkie Nagrody w programie Priceless Specials citi simplicity karta kredytowa              Za wydawanie kartą otrzymujesz punkty które możesz wymienić na nagrody Przejdź Do Strony https://poszukiwacz-promocji.pl/karty-kredytowe-promocje/  

   in Karty kredytowe

  • Problem z CITI - podpisana umowa / anulowanie / odmowa

   Cześć. Trochę dałem d... ale może ktoś doradzi?   Dostałem pozytywną decyzję na kg w citi na super warunkach, kwota 144 tys na 7 lat, do oddania niecałe 184 tys. Podpisałem umowę i wtedy się zaczęło: - wróciłem do domu, i z przerażeniem stwierdziłem że wypłata jest na konto do którego ma dostęp bliska mi osoba (która nie może wiedzieć o tym kredycie) zatem szybko zadzwoniłem na infolinię citi, powiedziałem że podałem zły numer, wstrzymali wypłatę. Następnego dnia rano doradca pró

   in Kredyty gotówkowe

  • Citi Handlowy - Kredyt Hipoteczny - Opinie

   PYTANIA i OPINIE: Kredyt hipoteczny w Banku Citi Handlowy.       Waluta kredytu: PLN. Okres kredytowania: PLN: do 30 lat. Maksymalna wysokość: do 90 % wartości nieruchomości.     Wypełnij formularz kontaktowy z doradcą kredytowym banku Citi Handlowy. Doradca oddzwoni do Ciebie i odpowie na wszystkie Twoje pytania, sprawdzi Twoją zdolność kredytową i obliczy Ci raty kredytu:     Czy warto wziąć kredyt hipoteczny w Citi? Przeczy

   in Kredyty hipoteczne - Opinie

  • Wysokie raty w Citi Bank Handlowy.

   Witam . Moja sytuacja jest zła . Posiadam 60 tys długu ogólnie : - 35 tys zł karty kredytowej(Citi Bank Online) w ratach 1067 zł - nie mam możliwości by spłacić tego - 20 tys zł pożyczki gotówkowej (Citi Bank Online) w ratach 365 zł - spłacam na spokojnie - 5600 zł pożyczki gotówkowej (Eurobank) - 118 zł - spłacam na spokojnie - 1500 zł karty kredytowej (Eurobank) - 92 zł - spłacam na spokojnie - 1300 zł pożyczki (Aasa) - 120 zł - spłacam na spokojnie Ogólnie zarabiam 1500 zł na ręk

   in Dla zadłużonych

  • Citi Handlowy - Kredyt Gotówkowy - Opinie

   Czy opłaca się brać kredyt gotówkowy w Citi Bank Handlowy? Opinie i oceny klientów.     Pożyczka gotówkowa: do 150 000 zł. Okres kredytowania: do 8 lat. Atuty oferty: dokument potwierdzający wysokość dochodów możesz wysłać mailem – wystarczy scan PIT, zaświadczenia o zarobkach lub 3 miesięczny wyciąg z konta na które wpływa wynagrodzenie     Skontaktuj się z ekspertem Citi Handlowy, by dowiedzieć się jaką masz zdolność kredytową w tym banku:

   in Kredyty gotówkowe - Opinie

 • Similar Content

  • emis223
   By emis223
   Cześć. Trochę dałem d... ale może ktoś doradzi?
    
   Dostałem pozytywną decyzję na kg w citi na super warunkach, kwota 144 tys na 7 lat, do oddania niecałe 184 tys. Podpisałem umowę i wtedy się zaczęło:
   - wróciłem do domu, i z przerażeniem stwierdziłem że wypłata jest na konto do którego ma dostęp bliska mi osoba (która nie może wiedzieć o tym kredycie) zatem szybko zadzwoniłem na infolinię citi, powiedziałem że podałem zły numer, wstrzymali wypłatę. Następnego dnia rano doradca próbował wygenerować umowę z nowym rachunkiem, ale dział bezpieczeństwa banku wstrzymał transakcję - i nie mieli już dla mnie żadnej oferty.
    
   Czy da się coś z tym zrobić? Trochę namieszałem, ale nawet dodatkowych dokumentów finansowych już nie chcieli - po prostu nie i tyle.
    
   Myślicie że za miesiąc mogę znowu spróbować?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.