Jump to content
Zbigniew83

Pilnie poszukiwany inwestor lub pożyczkodawca na 25% zwrotu - inwestycja zabezpieczona

Recommended Posts

Zbigniew83

Nasza firma pilnie poszukuje inwestora/ów lub pożyczkodawcy/ów na kwotę finansowania od 25 000 zł do 300 000 zł.

 

Oferujemy 25% zwrotu od zainwestowanej kwoty (mieszczącej się w wyżej wskazanym przedziale kwotowym) do 10 grudnia 2017 roku.

 

WAŻNE: Oferujemy zabezpieczenie w postaci weksla własnego lub zastawu na maszynach / sprzęcie którym firma dysponuje (oczywiście o równowartości inwestowanej lub pożyczanej kwoty) - decyzję podejmuje inwestor.

 

Jesteśmy firmą budowlaną istniejącą od 2011 roku i w bieżącym sezonie liczba zleceń przerosła nasze możliwości techniczne oraz przerobowe, stąd też nie chcąc rezygnować z części kontraktów zmuszeni jesteśmy szybko pozyskać zewnętrzne finansowanie. Wszystkie inwestycje zostaną zrealizowanie najpóźniej w połowie listopada 2017 roku, stąd też z inwestorem bądź inwestorami (tudzież pożyczkodawcami) rozliczamy się najpóźniej do 10 grudnia 2017 roku. Kwoty finansowania której poszukujemy to 300 000 zł, jednakże nawet w przypadku pozyskania tylko jednego inwestora na kwotę 25 000 zł jesteśmy w stanie bezproblemowo wykonać przynajmniej o jeden kontrakt więcej w bieżącym sezonie dlatego dla nas kwestia pozyskania finansowania nawet na taką kwotę jest zadowalająca.

 

Pełne informacje o firmie, w tym również pełne dane kontaktowe, adres firmy, numer KRS po pierwszym kontakcie (forum uniemożliwia dodawanie adresu e-mail osobom którą nie posiadają 1000 postów), dlatego zainteresowanych prosimy o kontaktowanie się poprzez prywatną wiadomość.

Linki

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Strona prywatny-inwestor - czy ktoś zna?

   Witam poszukiwałam pożyczki prywatnej na spłatę zobowiązań dostałem ofertę ze strony prywatny-inwestor jednak wymagają potwierdzenia opłaty raty za ubezpieczenie przez wypłata zna ktoś ta stronę lub może zerknąć w wysłane do mnie umowy. Boję się że to oszustwo a nie chce wtopić ostatnich pieniędzy

   in Pożyczki prywatne

  • Prywatny inwestor

   Czy ktoś miał kontakt z tym panem,oferuje pożyczkę CP, ale prosi o wysłanie scanu dowodu na e-mail roman.debski@onet.eu ,nie pobiera przedpłaty niby przyjeżdża i osobiście daje umowę i pieniadze

   in Pożyczki prywatne

  • Pożyczka 125.000zl Pilnie poszukuje

   Witam  Szukam firmy/osoby która udzieli kredytu w wysokości 125.000zl na spłatę kredytów/chwilowek.. Potrzebuje konsolidacji wszystkiego. Dochód na rękę to około 4000zl. Interesuje mnie spłata w minimum 72ratach miesięcznych. Ktoś pomoże?

   in Pożyczki prywatne

  • pilnie potrzebne pieniądze

   Witam... sytuacja jest dosyć cięzka, potrzebuję tysiąca złotych. Mam 18 lat, za miesiąc 19. Pracuję na umowę o pracę czas nieokreślony, zarobki 2500 zł netto. Obecnie posiadam zadłużenie w firmie Monedo (ale o dziwo nie jestem chyba wpisany w BIK, wcześniej miałem chwilówkę Wonga i mnie wpisali, spłaciłem ją i mnie wypisali - a w Monedo mam i o dziwo nie widzę nic...). Zadłużenie wynosi 4400 złotych - 35 rat po 340 złotych. Do tego mam pożyczkę w ING na kwotę 3000 złotych, 36 rat po 100 z

   in Kredyty gotówkowe

  • Pilnie potrzebuję pożyczki prywatnej.

   Witam, pilnie potrzebuje pożyczki wysokości 3500 / 4000 PLN na okres 12 / 16 miesięcy w zależności od oprocentowania. Mam stałą pracę i źródło dochodu. Więcej informacji udzielę osobie mailowo lub telefonicznie. Pozdrawiam.

   in Pożyczki prywatne

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.