Jump to content
Zetsubou

Do kogo wysłać pismo o ugodę?

Recommended Posts

Zetsubou

Witam,

 

Mam obecnie dwa wypowiedziane kredyty w mBanku, obsługuje je Kancelaria Prawna Raven. Do kogo mam napisać pismo o ugodę?

 

Wysłać je bezpośrednio do banku czy dogadywać się z tą kancelarią?

 

Czy mogę w piśmie prosić o jednoczesne zawarcie ugody i restrukturyzację kredytu?

Linki
lukaszb

Wysłać je bezpośrednio do banku czy dogadywać się z tą kancelarią?

 

Czy mogę w piśmie prosić o jednoczesne zawarcie ugody i restrukturyzację kredytu?

 

Pismo o ugodę do Banku.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Windykacja a wierzyciel - kogo słuchać?

   Witajcie, sytuacja wygląda w ten sposób, że w Wandoo mam pożyczkę po terminie. Jako, że kwota niezbyt wielka i koszty też, postanowiłam, że spróbuję się z nimi porozumieć co do spłaty. Najpierw napisałam do Wierzyciela (Wandoo) z prośbą o raty. Oni odpowiadają, że sprawa jest w windykacji i należy się kontaktować z Kaczmarski Inkasso. Dzwonię do Kaczmarski Inkasso- udało mi się sensownie dogadać. Po czym dostaję zatrzęsienie maili od Wandoo, że do dziś czekają na całości

   in Komornik, windykacja

  • Czyszczenie zapytań w formie mailowej , czy wystarczy taki wzór i skan by wysłać?

   Witajcie. Chcę cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych w formie mailowej , gdzie nie doszło do zawarcia umowy w parabankach ? Czy wystarczy to pismo wydrukować, wypełnić, zrobić skan/zdjęcie i w załączniku wysłać na maila tych instytucji? Proszę napiszcie co o tym sądzicie?             imię i nazwisko         adres zameldowania         pesel                                                                                       nazwa banku/firmy pożyczkowej, ad

   in BIK i BIG

  • Kancelaria prawna - kogo polecicie?

   Potrzebuję pomocy w prowadzeniu mojej sprawy w Sadzie. Jaka kancelaria prawniczo polececie? Z jakich korzystacie oraz jakich unikac? Proszę o info lub w wiadmościach prv.

   in Dla zadłużonych

  • Kredyt Gdzie sie kierować do kogo

   witam mam 21 lat od ok 3 lat pracuje i mój problem polega na tym że mam kilka chwilowek i kredyt z banku a że nie zarabiam dużych pieniędzy to moja pensja niestarczy mi na spłaty a w bik mam nie ciekawo bo mam bardzo dużo zapytań co mnie skreśla z jakiego kolwiek kredytu a wpadam w pentle brania chwilowek na spłaty miesięczne czy jest coś ktoś kto mógłby mi pomóc ?

   in Kredyty gotówkowe

  • Do kogo napisać SKD po cesji wierzytelności?

   Sytuacja wyglada tak: 1) Kredyt wziety w Aasa lipiec 2017, 2) Płacony do października 2017, 3) Sprzedany do Ultimo 12.2017. 4) Ugoda z Ultimo styczeń 2018. 5) Spłacony kapitał o ponad 700 zł. 6)Nie chcąc płacić nienależnych pieniędzy chce wystapic o Sankcje Kredytu Darmowego, ale komu i w jakim trybie?

   in Dla zadłużonych

 • Similar Content

  • Sensi93
   By Sensi93
   Witam. Otóż posiadamy kredyt gotówkowy w Mbanku na 20000 zł, spłaty w ratach po 750 zł miesiecznie, spłaty 11 dnia miesiaca, przez pierwsze kilka miesięcy nie miałem problemów w spłatach jednak ostatnia rata jest przedawniona o 1 miesiąc, dostałem już kilka upomnień z prośba o uregulowanie należności na rachunku w prawdzie zostanie ona spłacona dzisiaj jednak mogą być problemy ze splata kolejnej raty do czasu aż wyrównam czas spłaty rat mogą minąć jeszcze ze 2 miesiące, do tego mam jeszcze zadłużenia w chwilowkach po kilka miesięcy ktore juz z pewnością trafiły do biku i jakichś firm windykacyjnych, staram sie je powoli spłacać ale wiadomo że to syzyfowa praca,  otóż moje pytanie czy w związku z zaleganiem w splacie rat w Mbanku przez jeszcze kilka następnych miesięcy Mbank może wypowiedzieć mi umowę kredytu biorąc pod uwagę również to ze mam obecnie niekorzystna historie kredytową?  Każda rata będzie opóźniona po prawie miesiąc do czasu aż wyrównam płatności i martwię się że takie opóźnienia przy kilku ratach z rzędu moga byc niekorzystnie odebrane, wiem też że spłata tylko czesci raty nic nie da stad moje pytanie czy mogę przetrwać jeszcze te 2/3 miesiące z takimi opóźnieniami bez wypowiedzenia umowy. Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam. 
  • Arturrr
   By Arturrr
   Witam,
    
   Spozniam sie ze spłata zobowiazan w mbanku. Termin splaty rat byl do 10/05.
   Dostalem wiadomosc mailowa z prosba o natychmiastowa splate zobowiazan na ktora odpisalem ze uiszcze zaleglosci dnia 07/06. 
   W kolejnej wiadomosci napisano mi, ze termin splaty rat ktory podalem jest zbyt odlegly i prosza o natychmiastowa wplate jezeli chce uniknac konsekwencji windykacji.
   Pytanie brzmi - jakie to beda konsekwencje?
    
   Nadmienie jeszcze ze nie jest to moja pierwsza sytuacja z opoznieniem splaty w mbanku jednak wczesniej nie robiono problemow przy miesiecznym opoznieniu
  • NotSoLucky
   By NotSoLucky
   Witam wszystkich, jak większość użytkowników, walczę z długami. Moja sytuacja jest o tyle skomplikowana, że jestem za granicą, zgubiłam kartę sim z polskim nr, a większość windykacji nie odpowiada na maile. 
   Tak czy inaczej, największy problem mam z mbankiem. Na rachunku pojawiły się rachunki windykacyjne na większość kredytów, łącznie około 50 tysięcy. 
   Obecnie mam stałą pracę, jestem w stanie spłacać, około 2 000 zł miesięcznie. Nie wiem jednak czy wpłacać to na konto i wpłata będzie pobrana automatycznie czy na rachunek windykacyjny? Czy jest szansa spłacenia tego w ratach? Nie mam żadnego ‚majątku’, nie mam możliwości spłacić to w całości. 
   Nieudany związek, z kredytami zostałam sama, mam 24 lata i chcę to jakoś ogarnąć, ale nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Spędza mi to sen z powiek, jak zapewne wielu z was. Będę wdzięczna za każdą radę. 
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.