Jump to content
Karoka

Opóźnienia w spłacie: MoneyMan , Kredito24, Freezl , EkspresKasa , Szybka Gotówka.

Recommended Posts

Karoka

Termin spłaty powyższych chwilówek minął mi w czerwcu, trochę czasu minęło wiec postanowiłam napisać jak wygląda rozwiązanie spraw w takiej sytuacji z własnego doświadczenia.

 

MoneyMam: na 5 dni przed wyznaczonym terminem spłaty zaciągniętej pożyczki w profilu użytkownika pojawia się opcja przedłużenia(dla tych co mają pożyczkę ratalna na pewno będę mieć taką ofertę(wygenerowana przez system), a dla tych co maja zaciągniętą pożyczkę na 30 dni oferta pojawia się nie zawsze, czasem np tylko raz i po kolejnych 30 dniach już nie) wtedy możemy ją zaakceptować wpłacając wymaganą kwotę (kwota ta wzrasta około o 10zł każdego dnia)np: termin spłaty będzie 28.09.2017 jak dzisiaj zaakceptujemy warunki przedłużenia załóżmy , że musimy zapłacić 234zł, to jeśli zrobimy to za dwa dni będzie do zapłaty 254zł. Po wyznaczonym terminie spłaty i braku jej spłaty oraz nie zaakceptowaniu warunków przedłużenia i wpłaty system będzie wysyłać po kilka sms-ow dziennie przypominając o tym , również po 3-4 maile oraz po 1 telefonie (jak dotąd) z nieznanego nr telefonu z automatycznym nagraniem i prośbie spłaty, i tak do 15 dnia po wyznaczonym terminie spłaty. wtedy sprawa trafia już niestety dalej ponosząc za to konsekwencje.Ale aż te 15 dni po wyznaczonym terminie można spokojnie zbierać na spłatę całości (odsetki ciut rosną) lub na przedłużenie. Jeśli wybierzemy opcje przedłużenia po np 12 dniach od wyznaczonego terminu, wpłacimy pieniądze za to , będzie to dzień 10.10.2017 to od tego dnia system wyznaczy nam nowy termin spłaty raty za kolejne 30 dni czyli 10.11.2017 wiec tu jest taka korzyść dla nas , że można w taki sposób sobie przedłużać o prawie 2 tygodnie, ale przypominam tylko dla tych którym pokaże się oferta przedłużenia w profilu użytkownika!

 

EkspresKasa: miałam kwotę 1924zł na 30dni do spłaty, jeśli chcecie spłacić ją max do dwóch tygodni po wyznaczonym terminie, zadzwońcie na infolinie i powiedzcie o tym, oni odznaczą sobie kiedy mają czekać na wpłatę od nas (małe odsetki mogą być, sprawy groszowe) jakiś sms, lub telefon, ale jeśli uprzedziliśmy ich telefonicznie i to odnotowali nie ma problemu z późniejszą spłatą. Jeśli jednak się nie wyrobimy w tym terminie, ja napisałam do nich prośbę o rozłożenie na raty , wtedy dostałam odpowiedź zwrotną by wpłacić 500zł a resztę rozłożą mi na 5 rat po 321zł (też mogłam wybrać mniej więcej w jakiej kwocie bym chciała) i spłacam resztę co miesiąc , ostatnio spóźniłam się 10 dni z ratą i nie było z ich strony żadnego nękania.

 

Kredito24: miałam opóźnienie raz w spłacie za przedłużenie, wtedy znalazłam do nich telefon (cholernie ciężko bo infolinia się tym nie zajmuje i przekierowują kilka razy do konkretnego działu) ale poinformowałam ich , że spłacę za 12 dni i oczekiwali na spłatę bez nękania itp plus groszowe odsetki.

 

Freezl: czyli jak i szybka gotówka. Czytałam na forum po tym jak i mnie spotkało "samoistne" refinansowanie pożyczki i sprawdziłam , że KAŻDY z was kto złożył wniosek o pożyczkę w tych firmach odhaczał małe kwadraciki typu, wyrażam zgodę na:

 

 

--Wyrażam zgodę na weryfikację w Krajowym Rejestrze Długów S.A. oraz BIG InfoMonitor S.A .

--Potwierdzam, że zapoznałem/-am się z NOWĄ Ramową Umową Pożyczki Ramową Umową Pożyczki Szybka Gotówka Sp z o.o., z NOWĄ Ramową Umową Pożyczki Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o. oraz z NOWĄ Ramową Umową Pożyczki Gwarant24 Sp. z o.o. i akceptuję ich treść.

--Złożyć wniosek w celu wyszukania nowego Pożyczkodawcy.

--Potwierdzam, że informacje w moim profilu są aktualne, w tym rachunek bankowy, na który ma zostać przelana pożyczka: (zmień)

--Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnienie moich danych osobowych innym kredytodawcom w celach marketingowych. / Nie zgadzam się

 

Ta zgoda zaznaczona kolorem, to jest właśnie zgoda refinansowanie pożyczki jeśli do 3 dni po wyznaczonym terminie nie dokonamy spłaty lub wpłaty na poczet przedłużenia pożyczki. Wtedy niestety faktycznie refinansową i doliczają sami koszty do obecnego długu. Ja miałam zbyt duża kwotę i czekałam 60 dni na rozłożenia na raty, telefony po 20-30 razy dziennie, dzwonią co tydzień (przeważnie automat) na przemian raz freezl raz szybka gotówka i pytają się o spłatę lub jakąkolwiek wpłatę wtedy, mówcie ,że czekacie na rozłożenie na raty, ale , że w systemie max do 7 dni na przód mogą zaznaczyć termin to co tydzień dzwonią o to samo. wtedy po 60 dniach męczarni i nękania mailami też, że już jesteśmy w bazie bik sprawa sądowa itp (nie prawda) przez telefon informują nas czy system pokaże możliwość rozłożenia na raty i na ile i po ile, wtedy ustala się nowy termin spłaty pożyczki dokonując spłaty pierwszej raty i od tego dnia ustalają harmonogram spłaty pozostałego zadłużenia

--->NAJGORSZA POŻYCZKA ZE WSZYSTKICH!

a miałam jeszcze wiele wiele innych ale już nich wyszłam...

 

 

POWODZENIA!:rapture:

marek31

Zawsze mnie zastanawiało co znaczy 'wyszukiwanie nowego pozyczkodawcy'. Sadzilem, że po odmowie pożyczki dostane inną ofertę a tuo prostu chodziło o zlodziejskie przedłużenia.

 

"Potwierdzam, że zapoznałem/-am się z NOWĄ Ramową Umową Pożyczki Ramową Umową Pożyczki Szybka Gotówka Sp z o.o., z NOWĄ Ramową Umową Pożyczki Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o. oraz z NOWĄ Ramową Umową Pożyczki Gwarant24 Sp. z o.o. i akceptuję ich treść."

A to nic innego jak przyznanie się że te pomioty to jedno zlodziejskie bagno założone po to aby żerować na naiwności ludzi, w tym i mojej głupocie.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL. • Similar Content

  • noxen
   By noxen
   Witam. 
   Czy miał ktoś przyjemność z windykacją od szybkiej gotówki.
  • czarnypan
   By czarnypan
   Hej, jeden z serwisów poświęconych cyberbezpieczeństwu poinformował wczoraj o wycieku danych (loginy, hasła, konta bankowe i inne dane) z bazy danych firmy Moneyman. Mowa o ponad 200 tysiącach kont. Niestety istnieje zagrożenie, że baza dostała się w ręce przestępców, którzy teraz żądają okupu. Fajnie jakby Moneyman się jakoś do tego odniósł publicznie, bo na razie milczy, pomimo faktu że wyciek był im zgłaszany przez ekspertów. 

   Jeśli ktokolwiek zakładał konto/aplikował o pożyczkę w tej firmie kiedykolwiek zalecałbym pilną zmianę loginów i haseł w innych miejscach, jeśli używacie takich samych wszędzie. Hasła nie były zaszyfrowane.

   Informuję, bo myślę że to bardzo ważna informacja.

   Pytanie teraz takie: Jak inne firmy parabankowe podchodzą do bezpieczeństwa naszych danych? Też wszystko w plaintexcie (czyli bez szyfrowania, widoczne gołym okiem w bazie)? Też czekają na wyciek? 

   Źródło i więcej informacji: https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/dane-i-hasla-ponad-260-tysiecy-klientow-wyciekly-z-polskiej-firmy-pozyczkowej/

    
  • Michal74
   By Michal74
   Witam. Jak wyglada windykacja w Szybka Gotowka, czy da radę się z nimi dogadać i rozłożyć dług na raty.
   Mam 3400zl długu, nie mam zamiaru ściemniać lecz chcę to spłacić. Ostatnio mialem problemy zdrowotne i pesja nie pozwala spłacić w calosci, refinansowac też nie chcę bo zauważyłem że dług rosnie.
   Jakieś porady ????
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.